Ми дотримуємось усіх тенденцій і пропонуємо вам робити ставки на еспорти - один з найпопулярніших видів спорту. У цій галузі бере участь багато грошей. Призові басейни найбільших турнірів становлять десятки мільйонів доларів. Професійні гравці заробляють сотні тисяч доларів щорічно, і багато хто вже є мільйонерами. Користувачі Мелбет також можуть вирвати твір, зробивши ставки Мелбет eSports Online.

Як зробити ставку на eSports?

Щоб зробити свою першу ставку на eSports, вам потрібно наступне:

Створіть рахунок у Мелбет

Процедура починається, коли ви натискаєте “Реєстрація”Кнопка у верхньому правому куті. Наступним кроком стане перевірка врахування. Це дуже важливий крок, який необхідний для отримання доступу до онлайн -ставок. Всі запитання щодо перевірки, яку ви можете перевірити в нашому посібнику з перевірки Мелбета.

Перевірка - це необхідний крок для завершення реєстрації

Зробіть депозит Мелбет

Після перевірки вам потрібно зробити свій перший Мелбет депозит - Просто натисніть на зелену кнопку «депозит», яку ви можете знайти у верхній частині сторінки.

Виберіть свій улюблений спосіб депозиту

Виберіть гру

Відкрийте вікно Esports, виберіть доступну гру з нашого великого списку ігор.

Є CS: Go, Dota 2, League of Legends тощо

Поставити ставку

Виберіть суму грошей, які ви хочете зробити ставку, перевірте, чи вибираєте правильні шанси та Розмістіть ставку.

Це простий прокасс, який вимагає лише 4 кроків

Типи відеоігор, доступні для ставок

Мелбет Cybersport дозволяє шанувальникам комп'ютерних ігор робити свої ставки на змагання в Overwatch, FIFA, UFC, WOT та інших дисциплінах:

  • CS: Іди -це багатокористувацька стрілець від першої особи. Дві команди (терористи та контртерористи) повинні усунути один одного під час виконання окремих цілей.
  • Дота 2 це відеоігра, в якій дві команди з п’яти гравців повинні знищити велику структуру протилежної команди під назвою Давня і в той же час - захистити власну.

Ви також можете знайти League of Legends в Мелбет

Наприклад, шанувальники Dota 2 найкраще ставляться до грошей під час міжнародного. Також на турнірах CS: Go велику суму грошей грає на турнірах CS: Go від ESL. Один з цих турнірів, IEM Global Challenge 2020, проходить зараз.

Поширення

Чи можу я побачити гру, яку я поставив?

Так, Мелбет дозволяє нашим користувачам завжди усвідомлювати останні події та слідувати за прогресом гри в режимі реального часу.

Що робити, якщо я не можу зробити ставку

Якщо ви не можете зробити ставку - зв’яжіться з нашими кваліфікованими Підтримка клієнтів Команда в Інтернеті. Вони мають високий рівень відповіді, і вони швидко вирішують проблеми.

Протягом 2-3 годин адміністрація розбирає апеляцію та надсилає відповідь. Якщо ситуація вимагає детального дослідження, букмекер може «затримати роботу» протягом 2-3 днів.

Оновлено:

Опублікувати автор