Як зробити родовище в Melbet?

Подайте свій рахунок у Мелбет і ставку на спорт у бажаній валюті. Ви можете здати в Мелбет з 270 Hryvnia, і навіть за мінімальний депозит ви отримаєте бонус. Дізнайтеся, як фінансувати свій рахунок через касир та почати ставки в найбільшому агентстві букмекера України.

Ви повинні зробити депозит, щоб зробити ставку та грати на гроші в Мелбет

Процедура починається з натискання кнопки реєстру вгорі. Наступна - перевірка рахунку. Це дуже важливий крок, який необхідний для отримання доступу до онлайн -ставок. Всі поширені запитання щодо перевірки, яку ви можете перевірити в нашому Мелбет Посібник з перевірки.

Зробіть депозит - інструкції

Після перевірки користувачі повинні зробити свій перший депозит, натиснувши на зелену кнопку депозиту, яка розташована у верхньому куті. Буде сторінка депозиту, яка містить детальну інформацію про параметри депозитів у регіоні користувача.

Увійти

Після вашого Був створений обліковий запис, Ви повинні увійти. Натисніть зелену кнопку "Увійти" у верхній частині сторінки. Введіть електронну пошту, ідентифікатор та пароль.

Потім натисніть кнопку 'входити в

Перевірка

Це вирішальний крок, який є основною частиною, як отримати доступ до Інтернету ставка. По -перше, вам слід перевірити свою особу, надіславши зображення вашого паспорта, посвідчення водія або посвідчення особи. Потім надішліть до букмекера Вашого банківського виписки, рахунку на комунальні послуги, виписки з позики на житло або інших документів, які підтвердять вашу адресу.

Надішліть усі фотографії команді підтримки Мелбета

Здійснення депозиту

Клацніть на зелену кнопку «депозит», яку ви можете знайти на чолі сторінки. Ви будете перенаправлені на сторінку депозиту, де ви можете дізнатися детальну інформацію про всі методи депозитів, доступних у вашому регіоні.

Зробіть депозит і ставку на футбол, крикет або еспорти

Платіжні системи

Як і всі найкращі букмекери, Мелбет пропонує різні способи депозиту та вилучення через Віза, Mastercard, Paytm (Найкраще для гравців Україн) та криптовалюти.

Користувачі можуть вибрати будь -який спосіб, який вони хочуть, натиснувши на нього. Тут нижче ми наведемо приклад найпопулярнішого методу через MasterCard.

1. Клацніть на піктограму MasterCard

2. Введіть кількість Виберіть суму, яку потрібно депозити

3. Додатково користувачі можуть ввести свій мобільний номер або електронну пошту для отримання сповіщень.

4. Після цього з’явиться спеціальне вікно, де користувачеві потрібно буде ввести номер своєї картки, ім'я власника картки, термін придатності, CVV або CVC-2

5. Закінчіть, натиснувши кнопку оформлення замовлення.

Тоді процес депозиту буде завершено

Поширення

Яка мінімальна сума депозиту?

Ми пропонуємо багато різних способів здачі без додаткової плати. Мінімальна сума грошей, яку ви можете депозити в будь -якому методі депозиту, - 1 долларо. Усі додаткові деталі про ліміти публікуються на нашому офіційному веб -сайті у вікні платежів.
Ми пропонуємо найкращі бонуси в Україні. Користувачі можуть встати до Rs. 8000, роблячи свій перший депозит. Необхідно зробити мінімальний депозит, щоб вимагати Перший бонус. Мебет Мінімальний депозит в Україні становить Rs. 110.

Що робити, якщо я не можу зробити депозит?

Перш за все, перевірте вікно депозитів на нашому офіційному веб -сайті, яке ви можете знайти внизу сторінки. Якщо ви не можете ввести депозит або у вас все ще виникає якісь проблеми з депозитами Мелбет - зв’яжіться з нашими кваліфікованими Команда підтримки клієнтів в Інтернеті. Вони мають високий рівень відповіді, і вони швидко вирішують проблеми. Методи контакт Технічна підтримка представлена ​​в меню "Контакти". Найпопулярніший спосіб вирішити проблему-написати на адресу електронної пошти:

Протягом 2-3 годин адміністрація розбирає апеляцію та надсилає відповідь. Якщо ситуація вимагає детального дослідження, букмекер може «затримати роботу» протягом 2-3 днів.

Оновлено:

Опублікувати автор