Ліцензія на мельбет

melbet має ліцензію Кюрасао та юридично працює в Україні

Виключені території

Згідно з цією ліцензією, окрім власної ретельності та законності, власник ліцензії не має права пропонувати свої послуги на територіях США, Нідерландів, Франції, Голландської Вест -Індії Кюрасао та Австралії. Перш ніж повідомити про таку невідповідність, переконайтеся, що власник ліцензії не працює за кількома ліцензіями, що дозволяє юридичній діяльності у вищезазначених регіонах.

Відмова від власності на бренд та експлуатації послуг

Curaçao Egaming не є оператором послуг, що надаються компанією, що надається тут кінцевому користувачеві (гравцеві чи учаснику). Curaçao Egaming не володіє програмним забезпеченням чи послугами, що пропонують або не експлуатують будь -які підприємства з егамблінг або послуги через Інтернет чи іншим чином; і спеціально не володіти, не володіють або не мають фінансового інтересу до переліченого маркетингу компанії.

Маркетингова компанія (постачальник IP), зазначений вище. Маркетингова компанія та користувачі послуг, що надаються названою компанією. Це відповідальність гравця чи учасника та маркетингової компанії перевірити такі питання.

Curaçao Egaming System System System System System (відмова)

Конструкція цієї системи перевірки ущільнювачів Curaçao Egaming IP надається як послуга для підтвердження теперішнього операційного стану компанії, названого вище як постачальник IP. Весь текст, графіка, інформація, вміст та інший матеріал, що відображається на або який можна завантажити з цієї системи перевірки ущільнювачів, захищені авторськими правами, торговою маркою та іншими законами та можуть не використовувати дозвіл власника такого матеріалу.

Вміст цього веб -сайту є © Curaçao Egaming, або наших відповідних філій та постачальників. Усі права стосовно цього веб -сайту зарезервовані. Не дозволяється змінювати інформацію або матеріали, що відображаються або завантажуються з цієї ущільнювальної системи. Не дозволяється відтворювати або публічно відображати, виконувати або розповсюджувати чи використовувати іншим чином будь -яку таку інформацію чи матеріали для будь -яких публічних чи комерційних цілей. Підробка, невиконання, видалення, маніпулювання, модифікація або експлуатація перевірки печатки на незареєстрованих URL -адресах та послуг без попереднього письмового дозволу суворо заборонено, застосовувати.

Торгові марки

Деякі торгові марки, торгові назви, знаки обслуговування та логотипи, що використовуються або відображаються на цьому веб -сайті, зареєстровані та незареєстровані торгові марки, торгові назви та знаки обслуговування кураоо та його філії за винятком торгової назви та область маркетингової компанії, зазначеної вище.

Створення або підтримка будь -якого посилання з іншого веб -сайту на будь -яку сторінку в цій системі ущільнювачів без попереднього письмового дозволу заборонено. Запуск або відображення цієї системи ущільнювачів або будь -якої інформації або матеріалу, що відображається на цьому веб -сайті в кадрах або подібними засобами на іншому веб -сайті без нашого попереднього письмового дозволу заборонено. Будь -які дозволені посилання на цю систему ущільнення повинні відповідати всім чинним законам, правилам та правилам.