Лояльність програми Мелбет

Покладіть ставки на спортивні заходи та заробляйте бонусні очки в програмі лояльності Мелбета. Накопичуйте бонусні бали на вашому рахунку та обмінюйте їх на реальні гроші за фіксованою ставкою. Чим більше ставок ви робите, тим більше подарунків ви маєте право натомість. Приєднуйтесь до Мелбета та отримуйте додаткові переваги.

Приєднуйтесь до програми Loyaty та отримуйте бонуси щодня

Програма лояльності Мелбет - це спеціальна бонусна програма для існуючих та активних клієнтів. Після отримання їх Ласкаво просимо бонус Або безкоштовні спіни, кожен любитель ставок може отримати щоденний бонус Мелбет Приєднавшись до нашої програми лояльності. Тримати Ставки на спорт і приймати спіни, щоб отримати більше бонусів і отримати винагороду за вашу діяльність.

Інструкції з програми лояльності Мелбету

Кожен активний гравець Мелбет з дійсним рахунок має можливість приєднатися до клубу програми лояльності після дотримання цієї простої процедури реєстрації покрокових інструкцій:

Увійдіть до свого облікового запису

Ви можете увійти до свого облікового запису на офіційному веб -сайті Мелбет або за допомогою нашого Мобільний додаток.

Використовуйте свій пропуск та електронну пошту

Виберіть "Налаштування облікового запису"

Після потрапляння на сторінку "Мій рахунок" на веб -сайті або через додаток, Ви повинні перейти до "особистого профілю".

Ви побачите всі доступні функції

Приєднатися до клубу

Вибравши вкладку "Особистий профіль", слід вибрати "Приєднуйтесь до клубу" серед інших пропонованих функцій та натиснути на нього.

Буде перелік подальших інструкцій

Дотримуйтесь інструкцій

Усі необхідні інструкції будуть написані на сайті. Слідкуйте за ними, щоб успішно приєднатися до програми лояльності Мелбета. Вас можуть попросити підтвердити свій номер телефону за допомогою SMS.

Тепер ви можете отримати прибуток MOEW від ставок на Мелбет

Детальна інформація про програму

Програма лояльності - це спеціально розроблена система, яка винагороджує активних гравців навіть після того, як вони отримають вітальні бонуси, безкоштовні спіни та безкоштовні ставки. Це все, що потрібно знати про програму:

  • Щоб отримати бонусні бали, ваша мінімальна ставка повинна становити 1 євро
  • Кількість ваших бонусних балів обчислюється шляхом множення пакету акцій на кількість результатів і розділивши її на 3
  • Гравці можуть отримувати бонусні бали після розміщення різних типів ставок, Але не може бути більше шести результатів акумуляторів та системних ставок.
  • Ви можете перетворити бонусні гроші в реальну валюту (вона буде розділена на 200)
  • Після завершення перетворення перетворені бонуси можуть використовуватися на розсуд гравця.

Уважно читайте, щоб отримати бонусні бали

Поширення

Чи можу я взяти участь у програмі лояльності?

Спеціальні бонуси з програми лояльності Мелбета розроблені для того, щоб винагородити всіх активних клієнтів за різні дії (депозити, Спінс, настільні ігри).

Чи можу я отримати інші бонуси, беручи участь у програмі?

Після приєднання до клубу та виконання всіх умов, у вас буде можливість зібрати бонусні бали та заробити спеціальні винагороди.

Оновлено:

Опублікувати автор