Загальні правила Мелбет

Ознайомтеся з усіма умовами Мелбета перед реєстрацією

1. Загальні терміни та визначення

Загальні уявлення та терміни, що використовуються Мелбет Компанія ставок.

Ставити-це угода, орієнтована на ризик щодо потенційних виграшів, укладених між замовником та букмекером за встановленими правилами, де виконання такої угоди обумовлюється подією, результати якої ще не визначено. Ставки приймаються на умови, запропоновані букмекером.
Результат-є результатом події (подій), на якій була розміщена ставка.
Беттор-це людина, яка ставить ставку з букмекером на результат.
Спорт-це поєднання подій, можливих результатів цих подій, шанси на можливі результати цих подій, дата їх закриття та час, коли компанія кидає на ставки на результати цих подій.
Скасування ставок-це результат, на якому ставка не врегульована, а виграш не виплачується. Відповідно до правил, у випадку "скасування ставок" домовленість між букмекером та замовником вважається неконкульованою, а частка буде повернена.
Регулярний час-- тривалість відповідності, що підлягає правилам відповідного спорту, включаючи час, доданий арбітром. Регулярний час не включає додатковий час, понаднормовий час, штрафні удари тощо.

2. Загальні умови

 1. мелбет.Компанія COM належить Alenesro Ltd (реєстраційний номер HE 399995) із зареєстрованим офісом, розташованим в Арістофані, 219, Маурос -Корт 140, Flat/Office 202, Strovolos, 2038, Nicosia, Cyprus як агент, що виставляє рахунки.
 2. Компанія, що ставить ставки, приймає ставки на спорт та інші заходи, які проходять в кордоні. У магазинах для ставок зроблені ставки, а виграш виплачується лише тоді, коли Bettor приносить посвідчення особи.
 3. Ставки приймаються від осіб старше 18 років, які погоджуються з правилами, запропонованими компанією ставок. У разі порушення цих правил компанія залишає за собою право відмовити у виплаті будь -яких виграшів та вже вкладених часів, а також скасувати будь -які ставки.
 4. Клієнту дозволено мати лише один рахунок (реєстрація має бути можливим лише на особу, сім'ю, домогосподарки, комп'ютер, IP-адресу, кредитну/дебетову карту, електронний гаманець або електронний метод оплати. Особи, інакше пов'язані з клієнтом, не дозволять реєструватися на веб -сайті). В іншому випадку Департамент безпеки залишає за собою право блокувати ці рахунки до 2 місяців. Всі виграшні ставки будуть перераховані.
 5. Умови, що приймають ставки (шанси, гандикапів, підсумки, обмеження максимальної акцій тощо.) можна змінити після будь -якої ставки, і стан ставок, які були прийняті раніше, залишаються незмінними. Перш ніж робити ставки, клієнт повинен дізнатися всі зміни в поточній спортивній лінії.
 6. Компанія, що ставить ставки, залишає за собою право відмовитися від ставки, не даючи причини.
 7. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні. Ставка виплата здійснюється з шансами, що дорівнює "1".
 8. У разі підозр у неспортивному форматі матчів компанія залишає за собою право блокувати ставки на спортивну подію перед остаточним завершенням міжнародної організації та оголосити ставки недійсними, якщо визначений факт неспортивної гри. Оплата цих ставок здійснюється з шансами "1". Адміністрація не зобов’язана представляти клієнтам докази та висновки.
 9. У разі очевидно помилкових шансів така ставка повинна бути врегульована на основі кінцевого результату при ефективних шансах, що застосовуються до певного ринку.
 10. Якщо ставки врегульовані неправильно (e.g. Результати були введені помилково), такі ставки будуть перераховані. Однак ставки, розміщені в період між помилковим врегулюванням та перерахуванням, вважаються дійсними. Якщо акаунт Беттора виявляється негативним після такого перерахунку, ставки не можуть бути розміщені, поки Беттор не зробив достатній депозит.
 11. Ставки, розміщені на події, результат яких був відомий на момент розміщення, повинен бути врегульований на 1.
 12. Правило «Одночасне фініш» - це результат, в якому є більше одного переможця події, турніру, чемпіонату тощо. Якщо оголошено двох переможців, то сума акцій поділяється на 2 під час обчислення ставок. Якщо буде оголошено три або більше переможців, то ставки будуть врегульовані з шансами, рівними "1". Це правило не стосується ринків "бути вищим".
 13. Ставки, які приймаються із зазначеної дати, підлягають зміненим правилам.
 14. Клієнт відповідає за конфіденційність свого пароля та кількість його ігрового облікового запису, отриманого на реєстрації. Усі ставки, зареєстровані в компанії Bookmakers Company, є дійсними. Скасування ставок можливе лише відповідно до нинішніх правил.
 15. Якщо підключення до Інтернету не вдалося прийняти підтвердження ставки клієнтом, воно не є підставою для скасування цієї ставки.
 16. Будь -яка ставка - це підтвердження того, що клієнт погоджується на нинішні правила і приймає їх.
 17. Результати заходу, оголошені компанією Bookmakers, є єдиними підставами для розрахунків ставок та виграшу. Усі претензії на результати події, дата та фактичний час події, що початок, розглядаються разом з пакетом офіційних протоколів відповідних федерацій спорту.
 18. Після отримання повернення Беттор перевіряє, чи правильно виграш. Якщо беттор не погодиться з виграшами, вони повідомлять його букмекеру з їх номером, датою, часом, подією, колом, вибором, шансами та причинами розбіжностей. Будь -які претензії щодо виграшу можуть бути подані протягом 10 (десять). Усі претензії на розрахунок ставок на кібер-Live Live приймаються протягом 72 годин з моменту закінчення гри.
 19. Якщо Bettor здійснюватиме шахрайство стосовно букмекера (наприклад, реєстрація декількох облікових записів, використання автоматизованого програмного забезпечення для ставок, арбітражні ставки, якщо обліковий запис ставок не використовується для ставок, неправильне використання схем лояльності тощо.), букмекер залишає за собою право припинити такі шахрайські дії:.
  • Скасування ставок;
  • Закриття облікового запису замовника. Гроші, які були внесені на рахунок, будуть повернені.
  • Подання позову до правоохоронного агентства.
 20. У виняткових випадках за запитом Беттора букмекер може змінити валюту рахунку. Для того, щоб це було зроблено, замовник повинен надіслати електронною поштою свій запит на безпеку@Мелбет.org з темою "зміна валюти". Фото головної сторінки паспорта замовника повинно бути додано до цього. Для цієї транзакції букмейкер стягує 10% від суми, що перетворюється.
 21. Букмекер залишає за собою право негайно закрити акаунт для ставок і понести будь -які ставки, розміщені на них, якщо букмекер встановить, що:
  • Коли беттор поставив ставку, вони мали інформацію про результат відповідної події;
  • Беттор зміг вплинути на результат через їх участь у матчі (спортсмени, тренери, арбітри тощо.) або тому, що вони діяли від імені учасників;
  • Ставки були розміщені групою бетторів, що діють на концерті (як синдикат), щоб перевищити межі встановлених букмекерів;
  • Один Bettor має кілька акаунтів для ставок (декілька реєстрації);
  • Bettor підозрюється у використанні спеціального програмного забезпечення або апаратного забезпечення, що сприяє автоматизованому ставці;
  • Несправедливі засоби використовувались для отримання інформації або обхід обмежень, накладених букмекером.
  • У вищезгаданих обставинах залишки на рахунках клієнтів повертаються після завершення розслідування. Баланс обчислюється, виключаючи будь -які несправедливі прибутки. Букмекер залишає за собою право не відшкодувати беттора за будь -які збори за послуги, накладені платіжними системами, прикочившись до депозиції та/або виведення коштів з рахунку Мелбет.
 22. Якщо Служба безпеки букмекера виявить будь -які занепокоєння щодо особистості Беттора або їх особистих даних (адреса, кредитна або дебетова картка, інші дані), вони мають право вимагати будь -яких документів від BETTOR, що обґрунтовує свою особу чи інші подані дані на абсолютному розсуді букмекера , а також скасувати будь -які платежі, поки всі такі деталі не будуть перевірені. Перевірка може зайняти до 72 годин від отримання документів. Якщо доведено, що подані дані є помилковими, букмекер має право скасувати всі ставки та призупинити всі транзакції на невизначений проміжок часу та продовжити повну перевірку рахунку. Букмекер залишає за собою право вимагати будь -яких документів, необхідних для такої перевірки.
 23. Компанія Bookmakers не несе відповідальності і не приймає жодних претензій щодо правильності перекладу з іноземних мов імен команд, прізвищ гравців, місць, де проводяться змагання. Інформація, надана в заголовок турніру, має допоміжний персонаж. Можливі помилки в такій інформації не становлять підстав для повернення ставок.
 24. Компанія залишає за собою право додавати або оновлювати ці правила в будь -який час. За таких обставин розміщення нових правил на веб -сайті вважатиметься часом, і вони будуть негайно впливати. Будь -які ставки, розміщені після цього часу, будуть обумовлені оновленими правилами.
 25. Мелбет не несе жодної відповідальності за будь -які збитки або збитки, заявлені як внаслідок використання цього Сайту або з його вмісту. Це положення однаково стосується використання або зловживання вмістом Сайту будь -якою особою, неможливості отримати доступ до сайту або використовувати його, затримати функціонування або передачу даних, збої в лініях зв'язку, будь -яких помилок, неправильних друку чи упущення в умовах Зміст сайту.
 26. Користувач підтверджує/погоджується, що всі заходи на його обліковий запис виконуються сам. Якщо це зроблено третіми сторонами, користувач несе відповідальність за обліковий запис безпечним.
 27. Умови регулюються відповідно до законів Кіпру.

Право на доступ та/або користуватися веб -сайтом (включаючи будь -які або всі продукти, пропоновані через веб -сайт) може бути незаконним у певних країнах (включаючи, наприклад, США, Великобританію, Кіпр, Нідерланди, Іран тощо). Ви несете відповідальність за визначення того, чи відповідає ваш доступ та/або використання Веб -сайту чинними законами у вашій юрисдикції, і ви гарантуєте нам, що азартні ігри не є незаконними на території, де ви проживаєте.
Азартні ігри в Інтернеті заборонені в деяких країнах, і, отже, виплати, пов'язані з азартними іграми, також можуть бути заборонені. Ми рекомендуємо проконсультуватися з юристами, перш ніж реєструватися на нашому веб -сайті. Оскільки національні закони можуть бути змінені, клієнти несуть відповідальність за те, щоб бути в курсі будь -яких змін, внесених до законодавства.
Компанія, що ставиться, не несе відповідальності за будь -яку помилкову інформацію, надану замовником відповідно до цього пункту умов

2.1. Обмежені території для провайдера ігор Netent

 1. Абсолютне обмеження. Чистий не дозволить надходити чистим іграм у казино будь -якій організації, яка працює в будь -якій з нижче юрисдикцій (незалежно від того, чи надаються суб'єкти числа в цій юрисдикції чи ні) без відповідних ліцензій. Бельгія, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Франція, Італія, Латвія, Литва, Мексика, Португалія, Румунія, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Великобританія, Сполучені Штати Америки.
 2. Території з чорним списком. Усі ігри в казино чистих не можуть пропонуватися на наступних територіях: Афганістан, Албанія, Алжир, Ангола, Австралія, Багами, Ботсвана, Бельгія, Болгарія, Колумбія, Хорватія, Чехія, Данія, Естонія, Еквадор, Ефіопія, Франція, Гана, Гаяна, Гонгконг, Італія, Іран, Ірак, Ізраїль , Кувейт, Латвія, Литва, Мексика, Намібія, Нікарагуа, Північна Корея, Пакистан, Панама, Філіппіни, Португалія, Румунія, Сінгапур, Іспанія, Швеція, Швейцерленд, Судан, Сирія, Тайван, Тринідад і Тобаго, Тунісія, Уганда, Великобританія, Королівство , Сполучені Штати Америки, Ємен, Зімбабве.
 3. Брендові ігри в чорному списку. Наступні ігри в сітенції мають додаткові обмеження на додаток до територій у чорному списку, викладених вище:
  • 3.1 Окрім юрисдикцій, викладених у пункті 2, планета відеороликів Apes не повинна пропонуватись на наступних територіях: Азербайджан, Китай, Україна, Малайзія, Катар, Росія, Таїланд, Туреччина, Україна.
  • 3.2 Окрім юрисдикцій, викладених у пункті 2, відео -слот Vikings не повинен пропонуватися в наступних юрисдикціях: Азербайджан, Камбоджа, Канада, Китай, Франція, Україна, Індонезія, Лаос, Малайзія, М'янма, Папуа -Нова Гвінея, Катар, Росія, Південна Корея, Таїланд, Туреччина, Україна, Сполучені Штати Америки.
  • 3.3 Окрім юрисдикцій, викладених у пункті 2, на наступних територіях не слід пропонувати слот Narcos: Індонезія, Південна Корея.
  • 3.4 Окрім юрисдикцій, викладених у пункті 2, на наступних територіях не слід пропонувати слот для вуличного винищувача: Anguilla, Antigua & Барбуда, Аргентина, Аруба, Барбадос, Багамас, Беліз, Бермуда, Болівія, Бонайр, Бразилія, Британські Віргінські острови, Канада, Кайманські острови, Китай, Чилі, острів Кліпертон, Колумбія, Коста -Ріка, Куба, Курасо, Домініка, Домініканська Республіка, El Salvador, Greenland, Grenada, Guadeloupe, Guatemala, Guyana, Haiti, Honduras, Jamaica, Japan, Martinique, Mexico, Montserrat, Navassa Island, Paraguay, Peru, Puerto Rico, Saba, Saint Barthelemy, Saint Eustatius, Saint Kitts and Nevis, Сент -Люсія, Сент -Маартен, Сент -Мартін, Сент -П'єр і Мікелон, Сент -Вінсент та Гренадини, Сурінам, Турки та Кайкос, Сполучені Штати Америки, Уругваї, Віргінські острови США, Венесуела.
  • 3.5 Окрім юрисдикцій, викладених у пункті 2, на наступних територіях не слід пропонувати модне відео -слот: Куба, Йорданія, Туреччина, Саудівська Аравія.
 4. Універсальні монстри (Франкенштейн, наречена Франкенштейна, Дракула, мама, людина вовка, істота з Чорної лагуни та невидима людина) можуть грати лише на наступних територіях: Андорра, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія та Герцеговина, Джорджія, Ісландія, Ліхтенштейн, Молдова, Монако, Чорногорія, Норвегія, Росія, Сан -Маріно, Сербія, Швейцарія, Україна, Хорватія, Македонія, Туреччина, Австрійська Республіка, Фінляндія, Франція, Німеччина, Греція, Угорщина, Ірландія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Перу, Польща, Словаччина, Словенія та Швеція

3. Загальні правила ставок

 1. Компанія, що ставить ставки, приймає ставки, наведені в поточній спортивній лінії - це список подій із відповідними виграшними шансами.
 2. Мінімальна частка на будь -якій одній події становить 0,2 $ (його валютний еквівалент).
 3. Максимальна акція визначається для кожної події компанією ставок і залежить від спорту та події.
 4. Максимальна виграш за одну ставку становить 60 000 $ (його валютний еквівалент).
 5. Компанія, що ставить ставки, залишає за собою право обмежити максимальну частку на спеціальні події, а також обмежити або збільшити максимальні шанси певного клієнта без будь -яких повідомлень та даючи причини.
 6. Прийняття ставок на акумулятор на один результат або поєднання результатів одного гравця може бути обмежене рішенням компанії, що ставиться на ставки.
 7. Ставка приймається, як тільки це підтвердить компанія. Усі прийняті ставки відображаються в "Історії ставок". У деяких випадках може бути затримка, поки у вашій історії не буде вказано ставку. У разі будь -яких суперечок час, коли ставка була зареєстрована в системі компанії, вважається її справжнім часом подання. Якщо користувач не отримав повідомлення про прийняття ставки, ставка все ще вважається прийнятою, якщо вона відображається в "Історії ставок.”
 8. Ставка, зроблена Беттором про конкретний результат події, вважається виграною, якщо всі результати такої ставки правильно прогнозували (виняток для "системи").
 9. Ставки приймаються до початку офіційної події; Дата події, час та відповідні коментарі, наведені в рядку, приблизні. Будь-яка ставка, розміщена після початку події, буде скасована, за винятком Live-Bet, i.Е. ставки, розміщені в ході матчу. Такі ставки вважаються дійсними до кінця матчу.
 10. Ставки, розміщені після початку події, обчислюються з шансами, рівними «1 ″; Вигравні шанси на них у ставках акумулятора дорівнюють "1".
 11. Якщо ставка визнана як недійсна, повернення робиться. Якщо ставка на одну або кілька подій, що входять до акумулятора та системних ставок, скасовуються, виграшні розрахунки не будуть зроблені.
 12. Якщо виграш обчислюється неправильно (e.g. Результати подій були введені помилково), такі виграші будуть перераховані.
 13. Всі спортивні заходи вважаються відкладеними та скасованими лише за даними організації офіційних документів, офіційних сайтів спортивних федерацій, сайтів спортивних клубів та інших джерел спортивної інформації, а на підставі цих даних, наведені в лінійці, змінюються.
 14. Потрібно скасувати, якщо клієнт навмисно неправильно влаштовує матеріали компанії букмекерів за допомогою представлення неправдивої інформації та претензій щодо ставок, виграшу виплат, результатів подій та іншої інформації та претензій подібного характеру. Вищезазначені випадки дійсні стосовно неповнолітніх до 18, а також їх батьків.
 15. Виграти ставки ставки дійсні протягом 30 (тридцять) календарних днів з офіційної дати події, як зазначено в Bet Slip.
 16. Спорт та живі ставки не можуть бути змінені або видалені.
 17. Наша компанія не несе відповідальності за будь-яку невірність поточних результатів подій, на яких приймаються живі-бетки. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 18. Скасувати ставку, якщо було зроблено ставку на відомий результат (подія сталася, але результат не оновлювався в системі).
 19. Ставки на регіональні чемпіонати врегульовані протягом 10 днів після публікації результатів на офіційних веб -сайтах. Якщо одна з команд не з’являється, всі ставки повинні бути врегульовані на 1 (відшкодування). У цьому випадку, що не звертається до гри.
 20. Вважається, що ставка прийнята після її реєстрації на сервері та його онлайн -підтвердження. Зареєстровані ставки не можуть бути змінені або скасовані.

3.1. Ставка Slip Sale

Компанія пропонує функцію "BET SLIP". Якщо клієнт не хоче чекати, поки їхня ставка не буде врегульована, він може продати ставку, що повертається до компанії частково або повністю, і негайно отримати гроші на своєму рахунку. Сервіс доступний у вкладці "Мій обліковий запис - ставка" або на вкладці "Мої ставки" на ковзанці ставки.

Клієнт може вибрати між повним або частковим розпродажем у діалоговому вікні Slip Slip Slip. У цьому вікні замовник може вибрати частину своєї частки, яку вони хочуть повернути на свій ігровий рахунок. Решта частина колу залишатиметься на їхній ставці, і буде врахована, коли ставка буде врегульована. Суми підтверджуються натисканням кнопки "продати".

Мінімальні та максимальні суми, які клієнт може повернутися на свій рахунок, визначаються на основі випадків, залежно від конкретної ставки. У деяких випадках клієнт може продати лише ковзання в повному обсязі. В інших випадках, залежно від ставки, замовник може продати Slip Slip в частинах, а в декількох транзакціях у сумі кола.

Чим більше часу клієнт витрачає на діалогове вікно Slip Slip Slip Slip. Якщо ситуація навколо події зміниться, ціна, запропонована для продажу ковзання ставок, може змінитися і.

Продаж Slip можливий для одиноких та акумуляторних ставок.

Розпродаж на ковзанці неможливо, якщо:

- ставка була врегульована;
- один або кілька результатів на ковзанці BET заблоковані;
- Зсув для ставок містить результати, які неможливо продати;
- Зсув для ставок вже продано;
- ціна, запропонована замовнику за ковзання ставок, змінилася. У цьому випадку клієнт повинен вибрати нові суми у діалоговому вікні Slip Slip Slip.
- Продаж Slip Bet також можна заблокувати на розсуд компанії, що ставиться на ставки.

Компанія не несе відповідальності у випадках, коли послуга недоступна через технічні збої. Компанія залишає за собою право призупинити послугу в будь -який час щодо будь -яких ставок, не заявляючи про причину. Трансакція з продажу ставок може бути скасована, якщо на будь -якому етапі продажу виявлено технічні проблеми. У всіх таких випадках ставки влаштовуються як звичайні, виходячи з результатів події.

Компанія не гарантує, що будь -яка ставка, розміщена на веб -сайті, може бути продана. Клієнт може дізнатися, чи можна продати ставку лише після прийняття ставки. Ціна продажу ставки, запропонована компанією, не підходить для переговорів. Замовник має право прийняти умови продажу або відмовитись від продажу ковзання ставки за вказаною ціною.

4. Типи ставок

Компанія ставок пропонує такі типи ставок:

4.1. Єдина ставка

Єдина ставка - це ставка на конкретний результат події. Виграшна сума за одну ставку дорівнює продукту суми ставок на шанси на заданий результат.

Футбол. В'єтнам. 2 -а дивізія ồng nai f.C. II - LAM DONG F.C. (05.06.2015 | 10:45). Гандикап 1 -2 шанси. 1,9 сума становить 100 євро.
Виграш - 100 х 1,9 = 190 євро.

4.2. Ставка акумулятора

Ставка на акумулятор - це ставка на кілька незалежних результатів подій. Виграшна сума на ставці акумулятора дорівнює продукту суми суми пакету акцій за шанси всіх результатів, що входять у цю ставку на акумулятор. Якщо ви не зможете передбачити один із результатів події, ця ставка на акумулятор вважається втраченою.

4.3. Система ставка

Системна ставка - це ставка на повну комбінацію ставок на акумулятор визначеної швидкості, що складається з раніше обраної кількості подій.
Максимальна кількість комбінацій у системній ставці дорівнює 184756.
Максимальна кількість подій у системній ставці дорівнює 20.
Виграшна сума на системній ставці дорівнює сумі виграшів на ставках на акумулятор, що входять у системну ставку.

Таблиця кількості варіантів системної ставки

34567891011121314151617181920
23610152128364555667891105120136153171190
3 410203556841201652202863644555606808169691140
4 51535701262103304957151001136518202380306038764845
5 621561262524627921287200230034368618885681162815504
6 72884210462924171630035005800812376185642713238760
7 8361203307921716343264351144019448318245038877520
8 94516549512873003643512870243104375875582125970
9 10552207152002500511440243104862092378167960
10 1166286100130038008194484375892378184756
11 127836413654368123763182475582167960
12 1391455182061881856450388125970
13 14105560238085682713277520
14 1512068030601162838760
15 1615504
16 17
17 18
18 19
19 20

.).

Потрібно враховувати, що через те, що лише частина загальної суми ставок визначається на кожному з явних системних ставок (пропорційна кількості варіантів) i.Е. Для однієї системи 5 з 8 (56 варіантів) встановлена ​​сума 100 євро (100: 56 = 178 євро).

Параметри обчислення можна знайти в Розрахунок розділу "Акумулятор" та "Система"

5. Обмеження щодо включення деякої події в акумулятор

 1. Дозволяється включати лише один із залежних результатів у ставку на акумулятор. У випадку, якщо дві та більше залежних подій включаються в один акумулятор або ставку на систему, всі події з найменшими шансами виключаються з цього акумулятора або системної ставки.
 2. Якщо було 2 або більше результатів у залежності від акумулятора або системи, то компанія -ставка залишає за собою право оголосити цю ставку недійсною, виграшні шанси на залежні результати, за винятком одного з найвищими шансами, рівними "1".

Приклад 1: Оскільки оцінка становить 1: 1, це нічия, в кінці матчу буде принаймні одна нічия, а подія «Оцінка 1: 1 - так» та подія «розіграш у екскурсії 0.5 Над ”та інші подібні логічні (розумні, правильні, логічні) результати подій - це залежні події.

Приклад 2: Зола. П. Монтоя може бути не нижчим, ніж будь -який учасник гонки "Формула -1", і, відповідно, буде вище D. CoulThard, і подія "h. П. Montoya Win - так "та" h. П. Монтоя вище D. Coulthard ”та/або“ d. Coulthard Win - NO "та/або" Team McLaren (D. Coulthard, k. Raikkonen) перемагати - ні, як і інші подібні логічні (розумні, правильні, логічні) результати подій, результати - це залежні події.

Приклад 3: Якщо Челсі виграє останній матч групового етапу (Челсі-Вердер Бремен) та команди групи А (Челсі, Барселона, Вердер Бремен, Левський) займають такі місця: 1-е місце-Челсі (13 очок), 2-е місце- Барселона (11 балів), 3-е місце-Вердер (10 балів), 4-е місце-Левський (0 балів)-тоді результат події "Челсі-Вердер 1x (Челсі не втрачає)" та результат "Група A. Бремен, щоб претендувати на наступний раунд - ні "та/або" група a. Челсі займає 1 -е чи 2 -е місце - так "та інші подібні логічні (розумні, праві, логічні) результати подій вважаються залежними.

 1. Дозволяється включати лише один із залежних результатів у ставку на акумулятор. У випадку, якщо дві та більше залежних подій включаються в один акумулятор або ставку на систему, всі події з найменшими шансами виключаються з цього акумулятора або системної ставки.
 2. "Команда забить пенальті" так/ні ", ставки вважаються втраченими, якщо в звичайний час не було штрафних ударів.
 3. "Наступний гол", "як буде забитий гол", ставки вважаються втраченими, якщо гол число якого було вказано в ковзанці ставки, не було забито.

6. Фонди депозиту/виведення коштів з ігрового рахунку

 1. Ви можете вкладити кошти на свій ігровий рахунок за всіма доступними платіжними системами, описаними у розділі "Платежі".
 2. Усі запити на відкликання обробляються цілодобово.
 3. Ви можете зняти кошти лише за допомогою тих же платежів, які використовувались для депозиції коштів на ваш рахунок. Якщо ви використовуєте різні методи для здійснення депозиту, зняття коштів повинно бути пропорційним депозитам, зробленим за допомогою будь -якого конкретного методу.
 4. Компанія може перевірити та зберегти всі дані та ідентифікатор, дату народження та інші дані. Якщо є відмінності між доказами та даними, наданими клієнтом.
 5. У першому запиті на зняття готівки клієнт повинен ввести правильні деталі паспорта, як це з’являється в паспорті особи офіційною мовою країни -емітента.
 6. Служба безпеки залишає за собою право:
  • зменшити запити на зняття грошових коштів, якщо депозити були здійснені за допомогою електронних систем;
  • Щоб зменшити запити на зняття, якщо депозит або сума зняття коштів (и) не відповідають сумі (ів) розміщених ставок (щоб мати можливість зняти кошти, ви повинні розміщувати ставки з 1.1 шанси або вище в сумі останнього депозиту). Критеріями затвердження зняття - це сума ставок, розміщених в рамках останнього депозиту.
 7. Якщо депозити були здійснені з будь -якою іншою метою, за винятком ставок, компанія (у випадку підозрюваної у шахрайській негідності) залишає за собою право скасувати будь -який депозит та стягнути з клієнта всі витрати, понесені з депозитування.
 8. Після реєстрації клієнта не дозволяється створювати інший обліковий запис (під новим іменем, новим електронним листом тощо.). Якщо це правило порушено, адміністрація компанії залишає за собою право блокувати нещодавно зареєстрований рахунок на період розслідування (до 2 місяців). Якщо цей випадок багаторазового реєстрації підтверджений, компанія має право скасувати всі ставки цього нового рахунку (виграш). Адміністрація може зробити виняток із цього правила щодо запиту клієнта.
 9. Компанія Мелбет має право відмовити у запиті на зняття коштів на платіжні системи та рекомендує використовувати банківське переказ натомість.
 10. Увага! Адміністрація не рекомендує депозити кошти з іноземних електронних гаманців. Адміністрація має право повернути гроші на гаманці власників рахунків без попереднього повідомлення.
 11. За деяких конкретних обставин плата за обробку платежів, видана платіжними системами депозитів та зняття коштів, які зазвичай сплачуються Мелбет, можуть стягуватися з клієнтом на певних рахунках.
 12. За певних обставин нам, можливо, доведеться зв’язатися з вами і попросити надати нам додаткову інформацію безпосередньо, щоб завершити чеки. Якщо ви не чи не можете надати нам таку інформацію, то ми можемо призупинити ваш рахунок, поки ви не надасте нам таку інформацію або постійно закрити свій рахунок. Крім того, вам доведеться надати ідентифікацію, коли ви знімаєте кошти, що становить дві тисячі доллівів (2000 євро) або більше.

7. Відповідальні азартні ігри

 1. Для тих клієнтів, які бажають обмежити свої азартні ігри, ми надаємо добровільну політику самоу пояснення, що дозволяє закрити свій рахунок або обмежувати свою здатність робити ставки. Якщо вам потрібна будь -яка інформація, що стосується цього закладу, будь ласка, поговоріть з ліцензією@Мелбет.організація.
 2. Ми допоможемо вам використовувати варіант самостійного виключення. Однак ви приймаєте, що ми не несемо жодної відповідальності чи відповідальності, якщо ви продовжуєте азартні ігри та/або прагнемо користуватися веб -сайтом, і ми не визнаємо чи визначимо це.
 3. Ми прагнемо підтримувати відповідальні азартні ініціативи.
 4. Профілактика залежності від азартних ігор. Будь -які рекламні кампанії та акції не вводять в оману користувачів і не спотворюють характер наданих послуг для потенційно вразливих гравців. Клієнтів попереджають про шанси на перемогу, а також про потенційні ризики. Послуги надаються залежно від оплати, а надмірні витрати не заохочуються.
 5. Будь ласка, дайте відповіді на запитання нижче. Якщо ви сказали "так", ви більше не можете грати в безпеці, і у вас є проблеми з азартними іграми:
  • Неконтрольовані витрати
  • Запозичення грошей або крадіжки для гри
  • Ви помітили, що ви проводите менше часу з родиною
  • Ви маєте негативну відповідь на думку інших людей про вашу азартну діяльність
  • Втрата інтересів у захопленнях чи дозвіллях
  • Ви відчуваєте себе депресивними або навіть суїцидальними через свої азартні ігри?
  • Ви коли -небудь брехали, щоб приховати суму грошей чи часу, який ви витратили азартні ігри?
 6. Ніколи не пізно визнати, що у вас є залежність і боротися проти неї. Ми цінуємо своїх клієнтів і не дозволяємо цій хворобі прогресувати в будь -якому випадку.
 7. Будь ласка, прочитайте наступну інформацію Що може допомогти вам знизити ризик отримання залежності від азартних ігор:

8. Коригування суперечок

 1. Якщо результат події переглянуто пізніше з якихось причин (дискваліфікація команди чи гравців, суддівство проти, умови тощо.) уникнути або модифіковано, ставки будуть сплачені відповідно до першого (фактичного) результату.
 2. Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені на спортивній лінії, приблизні. Під час обчислення ставок фактичного часу події враховується. Він визначається офіційним звітом про матч організації чиновників.
 3. Претензія на результат події приймається протягом 30 календарних днів після закінчення події, враховуючи офіційні документи щодо результату організації, що проводить конкуренцію.
 4. Ставки, розміщені після початку події, обчислюються з шансами, рівними "1" (за винятком живих бетків).
 5. Спортивні ставки. Якщо матч або змагання з будь -якої причини перенесені або перенесені, щоб розпочати більше 48 годин після запланованого офіційного часу початку, то всі ставки будуть недійсними.
 6. Подія вважається перенесеною або скасованою, якщо офіційний план запланованого початку буде змінено.
 7. Живі ставки. Якщо матч або змагання з якихось причини відкладаються, але відновиться протягом 5 годин після запланованого офіційного часу, то всі ставки будуть стояти. Якщо конкуренція або матч не відновиться протягом 5 годин, то всі ставки будуть недійсними, крім тих випадків, коли результат ринку вже визначений. Це правило не застосовується до заходів, які в їх регулярному курсі займає понад 5 годин. (побачити. п.9 "Правила спорту").
 8. Якщо матч не закінчений і вважається абортом (див. "Правила спорту"), результати, які можна врегулювати в той час, коли він зупинився, (E.g. Результат першого тайму, першу забиту гол тощо) приймаються для розрахунку. Для всіх інших ставок виграшні шанси будуть обчислені рівними "1".
 9. Якщо гравець відмовляється брати участь у заході, перш ніж розпочати всі ставки на цього гравця, буде скасовано.
 10. .) Усі ставки, розміщені до початку останнього раунду, в якому бере участь цей гравець, є дійсними, але решту ставок слід скасувати.
 11. Через вихід одного з гравців розрахунок тенісних матчів здійснюється правилами p. 9.24.
 12. Якщо гравець або одна з команд (футболіст, хокеїст, баскетболіст тощо.) не брав участі в матчі, виграшні шанси на ставки, рівні "1", якщо інше не вказано.
 13. Якщо виведення (дискваліфікація) відбувається до початку матчу, виграшні шанси на ставки дорівнюють "1", за винятком ставок на результат гравця. Якщо тенісний матч перерваний, не завершений у цей день і призупинено, ставки на нього залишаються в силі до кінця турніру в межах якого проходить цей матч, до кінця матчу або зняття одного з гравців.
 14. Якщо одна з команд (гравці, бійці тощо.) взяти участь у заході замінюється іншою командою (гравець, винищувач тощо.) Усі ставки будуть недійсними.
 15. Якщо в командних змаганнях один або кілька гравців будуть замінені з будь -якої причини, що ставки на матч будуть стояти.
 16. Якщо принаймні один із гравців, що перелічені в парних парах, буде замінено, шанси будуть обчислені як "1". Якщо гравці не були вказані, ставки будуть стояти.
 17. У матчах "Home - Away", якщо змінюється місце проведення матчу, застосовуються такі правила:
  • Матч повинен грати на нейтральному місці - всі ставки будуть стояти;
  • Мат.
 18. Якщо є два або більше переможців змагань, шанси на цих гравців поділяються на кількість переможців. Е.g. Якщо двоє гравців оголошені переможцями, шанси на ці ставки поділяються на два.
 19. Якщо член команди (футболіст, хокеїст, баскетболіст тощо.) не брав участі в матчі, виграшні шанси дорівнюють "1", якщо не вказано інше.
 20. У спірних безпрецедентних ситуаціях остаточне рішення приймається компанією ставок.
 21. У разі розбіжностей у даних, взяті з різних джерел (дата, час, результат, назва команди), компанія, що ставить ставки, призупиняє виплату виграшу, поки не буде вирішено, що дані є надійними. Компанія, що ставиться, приймає остаточне рішення.
 22. У випадках, коли статистика з офіційних та незалежних джерел відрізняється, компанія залишає за собою право врегулювати ставки на основі статистики, придбаної з відеозапису чи незалежного джерела.
 23. Правила спорту є пріоритетними, ніж загальні правила.

9. Пропозиція ставок (результати)

 1. Ставка "Домашня команда на перемогу" визначається у спорті як "1" або "W1 ″.
 2. "Накладка" ставки визначається у спорті як "x".
 3. BET "Команда на перемогу" визначається у спорті як "2" або "W2".
 4. BET "Домашня команда для перемоги чи малювання" у спорті позначається як "1x" або "без втрати 1". Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, чи перша команда виграє чи є нічия.
 5. BET "Домашня команда, яка виграє або виграє команду для перемоги", визначається у спорті як "12" або "перемога в будь -якій команді" або "не розіграш". Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, чи переможе перша чи друга команда, я.Е. Результат розіграшу виключається.
 6. BET "виграє або нічия" у спорті визначається як "x2". Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, чи переможе друга команда, або є нічия.
 7. "Перемогти в матчі" - Це означає перевагу в забитому голах (очки, набори тощо.) в кінцевому результаті матчу, включаючи додатковий час (понаднормовий) та перестрілки.
 8. “Щоб отримати право на наступний етап” - Замовник повинен передбачити, яка команда буде претендувати на наступний етап відповідно до остаточних результатів, які включають результати повернення матчів, додатковий час (понаднормовий) та штрафи, якщо такі є.
 9. Гандикап є перевагою або недоліком команди (гравця, гонщика тощо.) Висловлений у цілях, очках, наборах, секундах тощо. Пропонований компанією Bookmakers на визначеній ставці.
  Результат події з надбавкою для гандикапів визначається додаванням гандикапу до фактичного результату. Якщо отриманий результат виступає за обрану команду (гравець, гонщик тощо.), ставка вважається перемогою. Якщо ні, то ставка вважається втраченою. Якщо отриманий результат із надбавкою до гандикапу є нічиєю, виграшні шанси дорівнюють "1".
 10. Гандикап - це гра з гандикапами. Окрім гандикапу в основних результатах, які ви можете передбачити, яка команда виграє з іншими включеними гандикапами.
  Приклад. Оцінка матчу - 2: 1.
  Ставка "Гандикап [0: 1] W2" буде обчислена як LOSA, оскільки включаючи гандикап, це буде 2: 2.
  Ставка "Гандикап [0: 1] x" буде обчислена як виграш, оскільки в тому числі гандикап це буде 2: 2.
  Ставка "Гандикап [1: 0] W1" буде обчислена як виграш, оскільки в тому числі гандикап це буде 3: 1.
 11. Загальний. Ця ставка - на загальну кількість цілей, очок, ігор тощо. забив, зібраний, грає команди (гравці тощо.). Щоб виграти цю ставку, необхідно визначити, скільки голів або очок забивають, досягаються, виконуються, перевищують/під «загалом», наведених у спорті. Визначаючи результат, компанія враховує час гри в матчі, який регулюється нинішніми правилами окремо для кожного виду спорту, якщо не вказано інше у спорті.
  Якщо ваш результат збігається з тим, що пропонується компанією Bookmakers, виграшні шанси на ставки на "Under" або "над" дорівнюють "1".
  Ставка на "індивідуальний загальний" включає кількість голів (очки, ігри тощо.) забиті (досягнуті, грають тощо.) командою (гравець тощо.).
 12. Ставки на загальну суму "під", "рівним", "над" називаються тристороннім загальним, відрізняються від регулярного загального позначення (3-х) і суворо обчислюються як:
  "Всього" 123 під (3 -х) " - строго менше 123.
  “Всього 123 рівних (3 -х)” - загальний рівний.
  “Всього 123 над (3 -х) - загалом суворо”
  Коли остаточний бал становить 123 очки, лише одна подія виграє "Всього 123 рівний (3 -х)". Ставки на "Under" "над", позначеними (3-х), не підлягають поверненню, оскільки це відбувається на регулярній загальній кількості. Ставки на окремі тристоронні підсумки обчислюються аналогічно.
 13. Ставка «Всього на часовий інтервал». Необхідно визначити загальну загальну для гри в інтервалі зазначеного параметра. Наприклад, якщо ставка була розміщена на «загальному часовому інтервалі від 0 до 1», то за рахунок 0: 0 або 1: 0 або 0: 1, де «загалом» буде 0 або 1, ставка виграє , у всіх інших випадках він втратить.
 14. Ставка «правильний бал» - Необхідно передбачити оцінку матчу в регулярний час (не враховуючи ОТ, штрафи).
 15. Ставка "половина часу - матч" визначається у спорті як "W" - "Перемогти" та "X" - "Накладка", за умови, що результат першого тайму йде першим, і результат матчу йде другий. Наприклад, W1W2 означає перемогу першої (W1) команди в першій половині матчу та перемогу другої (W2) у матчі.
  Вид спорту з 4 чверть (баскетбол, водне поло тощо.) - Ставки "тайм/матч" розглядаються на половині матчу (2 чверті) та на результат матчу (регулярний час).
 16. BET "Результат + загальні цілі". Необхідно передбачити виграш матчу однією з команд та загальних голів.
 17. BET "Гол () буде набрано до 78:00 хвилин - так" Необхідно передбачити, що команда забиває гол до 78:00 хвилин (включно).
 18. "Перший гол від () до () хвилини". Необхідно визначити, що перший гол буде забитий за вказаний часовий інтервал. Якщо цілей немає, ставки втрачаються.
 19. "Останній гол від () до () хвилини". Необхідно визначити, що останній гол буде забитий за вказаний часовий інтервал.
 20. "Останній гол-ні". Ставка виграє, якщо оцінка гри дорівнює (0: 0).
 21. ТВін став на те, що «Половина часу - порівняння команди (періоди, квартали, набори, ігри, подачі) ”. Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, хто з половин, періодів, кварталів тощо. У матчі найвищий бал або який з них має подібні результати.
 22. BET "Порівняння гравців за рахунок" на результатах турніру ”.
  Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, хто з гравців набрав більше на результати турніру. Порівняно за оцінками гравців (кількість забиті голи, шайби, очки тощо) щодо результатів турніру, у випадку рівності цих параметрів коефіцієнт виграшу дорівнює "1". Перестрілки не включені. Кількість матчів, які відіграє конкурент, не включається. Якщо гравець не бере участі в жодному матчі, виграшні шанси дорівнюють "1".
 23. Ставка "голова до результатів чемпіонату".
  Щоб виграти цю ставку, необхідно передбачити, яка команда має найкращу остаточну позицію в турнірній таблиці чемпіонату.
  Якщо кількість балів дорівнює, виграшні шанси дорівнюють "1".
  Якщо команда не бере участі в жодному матчі турніру, виграшні шанси дорівнюють "1".
 24. Ставка «Дім - далеко».Перемога будинку (домашня команда) або в гостях (команда в гостях) визначається різницею голів (очки), забитої відповідно до дому та в гостях із включеним «гандикапом». Якщо в рамках гри дня принаймні один матч скасовано, перенесений, не завершений і вважається невдалим, розрахунок ставок на подію "домашній" дорівнює "1".
 25. Всього "МОЛОГО МИРОКУ". (Всього часу за всі забиті в матчі голи).
  Обчислюється як сума хвилин усіх забитих голів у звичайний час. Приклад: голи були забиті 13, 25 та 47 хвилин. Загальний результат буде дорівнювати 13+25+47 = 85).
 26. Ставка "бали" (Волейбол, настільний теніс, сквош, бадмінтон). Точка - точка мітингу у вказаному наборі або стороні.
  Приклад: «Волейбол. Точка 19 (1 -й набір) виграє 1 ”, бал 1 -го набору в момент ставки (8: 9), тоді оцінка (8:10) - в результаті малювання 2 -ї команди виграється, тоді (9: 10) Це означає, що 19 -й пункт (мітинг) виграв 1 -а команда. Став виграний.
 27. Ставка "загалом ефективного кварталу" () під. Найвищий бал квартал - забив найбільше голів, порівняно з іншими кварталами. Необхідно передбачити, що квартал буде менш визначеним. Два або більше кварталів із подібним найвищим рівнем балів не є підставою для скасування ставок, і ставка буде стояти. У цьому випадку ставки обчислюються на основі загальної кількості.
 28. Ставка «гонка до ... бали ». Необхідно визначити, який із гравців першим набрав вказану кількість балів у наборі. Приклад:
  “Гонка до 15 очок виграє 1”. за рахунок 15-13-перемога; за рахунок 12-16-втрата; Оцінка 10-12-втрата.
  “Гонка до 15 очок Ніхто не виграє”. за рахунок 15-13-втрата; за рахунок 12-16-втрата; Оцінка 10-12-Перемога.
  У випадку, якщо один із гравців з будь -якої причини відмовляється грати далі, перш ніж він або його суперник набрав зазначену кількість очок, виграшні шанси дорівнюють "1".
 29. Перший гол - Необхідно передбачити, яка команда перша, яка набрала в матчі. Якщо немає цілей (регулярний час), ставки вважаються втраченими. Власна мета зараховується як гол команди, до того, як це приписується ця мета.
 30. Обидві команди для оцінки - Необхідно передбачити, чи обидві команди оцінюють чи принаймні один із них, не оцінюють.
 31. "Накресліть будь -яку половину".
  Приклад. За оцінкою (1-0; 0-0)-ставка буде обчислена як втрата. За рахунок (1-0; 0-1)-ставка буде обчислена як виграш.
 32. ”() Почніть з центру футбольного кроку».-Необхідно визначити, яка команда розпочне матч з центром футбольного кроку.
 33. Перша заміна - Необхідно передбачити, яка команда є першою заміною. Якщо заміни здійснюються одночасно обома командами (в рівний час за протоколом матчу), розрахунки ставок проводяться з шансами, рівними "1". Якщо заміни немає, розрахунки ставки проводяться з шансами, рівними "1".
 34. Час першої заміни ("Перша заміна - час") - Необхідно передбачити, в якому половина або інтервал матчу здійснюється перша заміна. Якщо заміни немає, розрахунки ставки проводяться з шансами, рівними "1".
 35. “Штраф: Так/ні” - Необхідно передбачити, чи вручається штрафний удар у матчі чи ні.
 36. “Червона карта: Так/ні” - Необхідно передбачити, чи показана червона карта в матчі чи ні. Нагороджуються лише червоні картки польових гравців.
 37. Перша жовта карта - Потрібно передбачити, гравець того, що команда отримує першу жовту карту. При взаємній обережності для обох команд (в рівний час за протоколом матчу) виграшні шанси, рівні "1". Якщо немає жовтих карток, розрахунки ставок проводяться з шансами, рівними "1".
 38. Остання жовта карта - Необхідно передбачити, гравець того, що команда отримує останню жовту карту. Друга обережність, коли гравець встановлений поле, не включається. При взаємній обережності обох команд (в рівний час за протоколом матчу) розрахунки ставки проводяться з шансами, що дорівнюють "1". Якщо немає жовтих карток, розрахунки ставок проводяться з шансами, рівними "1".
 39. Порівняння команд - Необхідно передбачити, яка команда забиває більше цілей або очок.
 40. Всього індивідуального гравця (Баскетбол, волейбол) - Необхідно передбачити індивідуальну загальну кількість гравця за особливими параметрами: балів, підйомів, передачі тощо. Усі ставки на індивідуальних гравців приймаються з понаднормово або золотим набором. Якщо учасник, член команди, не брав участі в матчі, виграшні шанси дорівнюють "1".
 41. Всього індивідуального гравця (Гандбол, Футсал, Банді) - Необхідно передбачити індивідуальну загальну кількість гравців на ряд забитих голів. Усі ставки на індивідуальних загальних гравців приймаються в регулярний час. Якщо учасник, член команди, не брав участі в матчі, виграшні шанси дорівнюють "1".
 42. Спочатку сталося: Жовта карта/мета - необхідно передбачити, що відбувається спочатку - показана жовта карта або забита мета. У випадку, якщо немає жовтих карток/мети, розрахунки ставок проводяться з шансами "1".
 43. Подвійний (Хаттрік, покер) У матчі - необхідно передбачити, чи один футболіст забиває рівно 2 голи (подвійний), 3 голи (хаттрик), 4 голи (покер). Власна мета не включається.
 44. Ставка "вольова перемога"(Регулярний час плюс офіційний додав час)- Вольова перемога- це результат, коли команда виграє, але втрачала хоча б в один момент під час матчу. Якщо цілей немає або є нічия, ставка "вольова перемога- так" втрачена.
 45. Перша мета буде заголовком - Необхідно передбачити, чи буде перша мета матчу. Якщо в матчі немає голів або першої мети матчу - власна мета (Inc. власний гол як голова), ставка "Перша гол буде заголовком - ні" переможе.
 46. Оцінка спочатку і виграє матч - Необхідно передбачити, яка команда перша забила гол і виграє матч. Ставки на НХЛ та KHL, інші міжнародні чемпіонати, змагання приймаються в регулярний час. Якщо в першу чергу немає голів BET «балів і виграє матч-так», ставка втрачена.
 47. "Чистий аркуш" означає матч, де хоча б одна команда взагалі не пропускає голів.
 48. Другий чистий аркуш - Так - ця ставка виграє, якщо рахунок дорівнює 0: 1, 0: 2 тощо. BET "Другий чистий аркуш - ні" виграє будь -який рахунок, ніж 0: 1, 0: 2 тощо.
 49. Біг гри (Ведучі - перемога, ведуча - нічия, ведуча - програш) - ставки приймаються в регулярний час плюс офіційний додатковий час. Ця ставка буде врегульована в першій команді, яка взяла на себе лідерство в поєднанні з кінцевим результатом, незалежно від того, як часто може змінюватися між ними.
 50. Ставка "Перемога в часі".
  Ставка "W1 з 10:00 до 14:59" буде обчислена як виграш, якщо в цьому інтервалі часу забила принаймні 1 гол.
  Ставка "X з 10:00 до 14:59" буде розрахована як виграш, якщо в цьому інтервалі команди зіграють у розіграші.
  Ставка "W2 з 10:00 до 14:59" буде обчислена як перемога, якщо в цьому інтервалі другої команди забила щонайменше 1 гол.
 51. Ставка "Лідер і тривалість проведення". Ставка приймається в звичайний час.
  Приклад. Під час матчу (хокей на льоду) 1 -а команда забила 16 хвилин, 2 -а команда забила гол 21 хвилини, а 1 -а команда забила гол на 36 хвилин.
  Всього розраховується протокол: 15 хв + 15 хв (36-21) = 30 хв.
  Загальний час 1-го керівництва команди (21-16) + (60-35) = 5 + 14 = 19 хв.
  Ставка “Накресліть на 19.5 хвилин під ” буде обчислюватися як втрата.
  Ставка “1 -й командний час лідерство 13.5 хвилин буде обчислюватися як виграш.
 52. BET "Перемога в решту після рахунку". Необхідно передбачити наступні події після оцінки. Наприклад, 1x Після 3-2 ставка буде обчислюється як виграш, якщо оцінка однакова до кінця матчу, оцінка становить 0-0 (розіграш) після 3-2; Ставка буде обчислена як втрата, якщо оцінка становить 3-3, після 3-2, друга команда набрала.
 53. Ставки на загальний ігровий час зроблені за лічені хвилини. Якщо загальний час ігрового часу буде прогнозований точно, ставки будуть врегульовані в розмірі 1. Наприклад, ставка "Total Kyrie Irving Over (39.5) "буде врегульовано в розмірі 1, якщо загальний час гри гравця становить 39 хвилин 30 секунд.
 54. Ринок "виграй або нічия". Ринок включає лише два результати. Наприклад, ставка "X або 2 (домашня перемога - повернення коштів) - 2" означає, що ставка зроблена на розіграші або перемогу в команді 2, а вибраний результат - перемога Team 2. Ставка виграє, якщо команда 2 виграє, і програє, якщо матч закінчиться в нічиї. Якщо команда 1 виграє, ставка буде повернена (відповідно до умови, зазначеної на ринку). Ставки приймаються в регулярний час.
 55. Компанія ставок також може запропонувати інші види ставок.
 56. Прийняті абревіатури для подій:

10. Правила спорту

10.1. Долларовіза

 1. Поєдинки. Замовник повинен передбачити, хто з двох названих країн -учасниць закінчиться вищим у грандіозному фіналі. Якщо обидві країни -учасниці мають рівний бал, ставки будуть врегульовані в розмірі 1.
 2. Ставки врегульовані за умови інформації про www.Долларовіза.телевізор.

10.2. AFL (Австралійська футбольна ліга)

 1. Букмекер приймає ставки:
  • у звичайний час 80 хвилин (чотири чверті 20 хвилин кожна або дві половинки по 40 хвилин кожен)
  • в регулярний час, включаючи понаднормовий час (позначений "включаючи понаднормово").
   Букмекер не несе відповідальності за будь -яку неточну декларації про тривалість матчу. Деталі, показані в розділах "спорт" та "Live", є лише орієнтовними. Замовник повинен перевірити правила проти офіційних джерел.
 2. Якщо матч відмовляється до відтворення 80 хвилин.
 3. Якщо місце проведення матчу зміниться, то вже розміщені ставки будуть стояти, якщо домашня команда все ще призначена як така.
 4. Перший воротар. Ставки на гравців, які не беруть участі в матчі, будуть недійсними, оскільки Вілл ставить ставки на першого воротаря, де відбудеться вибір після того, як буде забито перший гол. Гравці, які замінюються або відправляються до першої мети, є невдахими. Якщо перший гол був забитий гравцем, який не цитується, то всі ставки - це програші, які були розміщені на будь -якому іншому названому гравцеві, що підлягають попереднім правилам, якщо тільки не пропонується "будь -який невований" вибір. Якщо матч відмовиться до того, як буде забитий гол, всі перші ставки на голкіллі будуть недійсними.
 5. Гол (6 очок) забивається, коли футбол просунувся через гол -пости шляхом удару від атакуючої команди, не торкаючись жодного іншого гравця. Атака -команда присуджується 6 очок.
 6. Позаду (1 бал) це випадок, коли м'яч проходить безпосередньо між постом воріт і позаду післяпостів, якщо м'яч потрапляє в гол і проходить через.
 7. Ставки "Половина часу - матч" можна розмістити на перший тайм і весь матч.

10.3. американський футбол

 1. Ставки на матчі приймаються на:
  • Регулярний час (60 хвилин, 4 чверті за 15 хвилин);
  • Регулярний час, включаючи понаднормовий час (ОТ).
 2. У разі починаючого матчу, але не завершено, всі розрахунки ставок проводяться з шансами, рівними "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент переривання матчу матчу.
 3. Мат. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результати на момент переривання матчу.
 4. Що стосується ставок "головою до результатів Чемпіонату", якщо команди закінчують свою конкуренцію в групі і не грають на подальшому етапі, пріоритет надається їхньому місці (у цій групі) і після цього до цього Бали, які вони отримали.
 5. BET "Всього найвищого чверті". Два або більше кварталів із подібним найвищим (найнижчим) загальним рівнем не є підставою для скасування ставок. У цьому випадку ставки обчислюються на основі загальної кількості.
 6. Ставка "Найвища чверть балів". У випадку, якщо неможливо заявити, яка чверть має більшість балів (дві або більше кварталів закінчуються тим самим результатом), то розрахунки ставок для таких кварталів здійснюються з непарним, рівним "1". Ставки на інші квартали вважаються втраченими.
 7. Ставка "найвища половина". У випадку, якщо обидві половини мають аналогічний результат, розрахунки ставок проводяться з шансами, рівними "1".
 8. Якщо через додатковий час матч - це нічия, ставки на W1 і W2 будуть обчислені з шансами, рівними "1". Ставки на підсумки та гандикапи будуть обчислюватися відповідно до результатів матчу.

10.4. Бадмінтон, настільний теніс, пляжний волейбол

 1. Якщо з будь -якої причини матч буде затриманий або відкладений, то всі ставки стоять до кінця матчу або кінця турніру, коли цей матч буде закінчений, або один з гравців вийде поза подією.
 2. Якщо матч призупинено або команда буде дискваліфікована або відмовляється грати в першому наборі, всі ставки будуть врегульовані з шансами, рівними «1», за винятком ставок, які, безумовно, визначені до моменту переривання матчу. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані з непарним, рівним «1».
 3. Якщо команда вийде на пенсію або буде дискваліфікована ставками на результат матчу, якщо буде завершено один набір, інакше ці ставки будуть врегульовані з шансами, рівними «1».
 4. Якщо матч розпочався і з якихось причини не грає до кінця (e.g. Один із гравців відмовляється грати далі або дискваліфікувати) або грав більше 2 наборів, всі ставки, які, безумовно, визначаються до моменту його переривання відповідно до формату матчу (e.g. Результат першого набору, загалом перший набір тощо.), приймаються до розрахунків BET. Для інших ставок виграшний непарний дорівнює "1", за винятком переможців ставок на матчі. Команда, яка просувається до наступного раунду або отримує перемогу після завершення першого сету, буде визнано переможцем.
 5. У випадку, якщо в рядку виникає орфографічна помилка ініціалів спортсмена (e.g. Іванов a. написано як Іванов Б.), це не є підставою для скасування ставок, і ставка буде стояти.
 6. Матч перемога. Якщо один із зазначених гравців у заході буде замінено, перед початком матчу, всі ставки будуть недійсними.
 7. Гандикап та загальний на цих видах спорту визначаються в точках, за винятком випадків «гандикап за допомогою наборів» та «загалом набором».
 8. Ставка "переможець". Переможець - спортсмен (команда), який займає перше місце на турнірі. Якщо спортсмен відмовляється брати участь у турнірі до його початку, виграшні шанси на ставки на нього дорівнюють "1".
 9. Ставка «хто проходить далі». Необхідно назвати гравця у зазначених парах, який пройде далі в розіграші турніру. Якщо обидва гравці будуть дискваліфіковані з цього турніру, найкращий гравець вважається тим, хто пройшов далі в розіграші турніру; Якщо обидва гравці дискваліфікуються в одному раунді, виграшний непарний дорівнює «1». У випадку, якщо гравець відмовляється грати в турнірі до його початку, виграшний непарний дорівнює «1».

10.5. Баскетбол

 1. Ставки на ці види спорту приймаються:
  • Регулярний час (48 хвилин, 4 чверті, 12 хвилин кожен; або 40 хвилин, 4 чверті, 10 хвилин кожна; NCAA 2 половинки, 20 хвилин кожен);
  • Регулярний час, включаючи понаднормовий час («OT»).
 2. Якщо матч не буде завершений.
 3. Матч повинен проводитись щонайменше 35 хвилин на матчі 40 хвилин і 40 хвилин на матчі 48 хвилин, щоб ставки стояли. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результати на момент переривання матчу.
 4. У баскетбольних матчах (для заходів, позначених "ОТ") "Гандикап" та "TOTA", ставить ставки на 4 -й квартал та 2 -й половину, влаштовуються без понаднормового (OT).
 5. Команди НБА можна поставити як пряму, так і перевернуту послідовність (домашня). У разі зворотного положення ставки не будуть недійсними.
 6. Розрахунок ставок "голова до голови за результатами чемпіонату" базується на місці команди в групі, а не на очках, якщо команда не переходить до наступного етапу.
 7. Положення про дружніх матчів (кубки \ клубні матчі) повинні бути вказані замовником, використовуючи офіційні джерела. Якщо дружній матч - це нічия (або змінилися положення), всі ставки на виграш будуть недійсними, і всі підсумки та гандикапи будуть обчислені відповідно до результатів.
 8. У матчах Кубка баскетболу понаднормово (ОТ), призначений сукупним балом з обох ніг.
 9. Якщо матч з баскетболу закінчиться внічию, ставка "буде понаднормово?-Так "обчислюється як виграш, ставка" буде понаднормово?-Ні ” - втрата.
 10. BET "Половина часу- повний робочий день" ("ht-ft") визначається у спортивній лінії як "W"- "Перемогти" та "X"- "Накладка", за умови, що результат першого тайму йде першим і Результат матчу на другому місці. Наприклад, W1W2 означає перемогу першої (W1) команди в першій половині матчу та перемогу другої (W2) у матчі.
 11. Ставка "загальна кількість найвищих (найнижчих) чверті". Два або більше кварталів з подібним найвищим (найнижчим) загалом за балами не є причиною для скасування ставок. У цьому випадку ставки розраховуються на основі загальної кількості (балів, набраних в ОТ, не враховуються під час обчислення 4 -го кварталу).
 12. Ставка на найвищу чверть ”. Якщо неможливо стверджувати, в якому кварталі є більшість очок (дві або більше кварталів закінчилися тим самим результатом), то ставки на такі квартали недійсні. Ставки для інших кварталів втрачаються (очки, набране в ОТ, не враховуються під час обчислення загальної кількості 4 -го кварталу).
 13. Ставка "найвища половина". У випадку, якщо обидві половини мають подібні результати, ставки є недійсними (балами, набраними в ОТ, не враховуються під час обчислення 2 -ї половини).
 14. Ставка "команда виграє обидві половини". (Бали, набраних в ОТ, не враховуються під час обчислення 2 -ї половини).BET "Team 1 виграє обидві половини - ні" буде обчислена як виграш, якщо команда 1 програє щонайменше половину.
 15. "Кожна команда забиває 72.5 - так ”ставка. Ставка буде обчислена як виграш, якщо підсумки кожної команди на весь матч - 73 і старше.
 16. Ставка «Кожна команда набере 72.5 - Ні ”. Ставка буде обчислена як виграш, якщо одна з підсумків команд менша за загальну кількість, зазначену в ковзанці BET.
 17. "Всі квартали загалом понад 32.5 - так ”ставка. Ставка буде обчислена як виграш, якщо загальна кількість кварталу - 33 або старше.
 18. "Перший фол" ставка. Прогнозуйте, яка команда отримує перший фол (невиконання правил, спричинених особистим фолом або неспортивним поведінкою).
 19. Перший відскок »ставка. Прогнозуйте, яка команда виконує перший відскок.
 20. Ставки на ринки "оборотів" влаштовуються лише на основі індивідуальної статистики гравців, а не на командній статистиці.
 21. Ставки на ринки "підйомів" влаштовуються на основі індивідуальної статистики гравців та статистики команди. Для НБА, WNBA, Французька ліга (чоловіки) збігається лише особисті підйоми.
 22. "Гонка до ... голів" ставка (спорт).Якщо жодна команда не забиває заявлену кількість очок, всі ставки будуть недійсними. Е.g.: «Перегона до 20 голів W1» з рахунком 19-19: Бет буде недійсним.
 23. "Оцінка чверть 2-0 ″ ставок буде обчислена як виграш, якщо команда 1 виграла два квартали з чотирьох і двох кварталів, закінчилася в розіграші."Квартири балів 1-1” ставки будуть обчислені як виграш, якщо команда 1 виграла одну чверть, а команда 2 виграла одну чверть, а дві чверті закінчилися в нічиї.
 24. Ставка "Квартали гандикапів". Приклад "Гандикапі -2,5". Матч закінчився з рахунком 81: 102 (17: 22,26: 25,18: 20,20: 35), за рахунок кварталів накопичується до результату 1: 3 (0: 1, 1: 0, 0: 1, 0 : 1). Ставка втрачена, оскільки чверті балів, включаючи гандикап 2 -ї команди, становитиме 1:05.
 25. "Всього прив’язаних кварталів", "Гандикапів на кварталах", "Всього кварталів" та "підсумки в кварталах" ставляться до розрахунків, ОТС не включені.
 26. Бет "1 перемога в інтервалі очок від -1 до 9", якщо різниця в кількості балів, набраних Team 1 та Team 2, потрапляє в інтервал від -1 до 9 балів. Наприклад, рахунок (85:90), тому перемога команди 1 -5 становить -5, і, таким чином.
 27. “Supertotal () над/під”. Замовник повинен передбачити, чи будуть команди набрати більше або менше балів, ніж цитується загальна кількість. Наприклад, “Supertotal: (166-167 повернення) 167.5. Ставка виграє, якщо команди набрали більше 167.Загалом 5 балів. Якщо команди набрали 166 або 167 балів, ставки будуть повернені.
 28. “Superhandicap 1/2 ()”. Замовник повинен передбачити, чи переможе команда з урахуванням цитованого гандикапу. Наприклад, “Superhandicap 2: (-4; -3 повернення) -4.5. Ставка виграє, якщо різниця в оцінці становить 5 очок або більше на користь команди 2. Якщо є малюнок після застосування значень гандикапів (-4) або (-3), ставки будуть повернені
 29. ДВОЙНИЙ ДУБЛЬ (Потрійний-дубль) у матчі. Для цієї ставки необхідно передбачити, чи буде гравець мати двозначну продуктивність у двох (подвійних дубль), три (потрійні-дубль) категорії в матчі. Статистичні категорії: бали, відскоки, передачі, блокують постріли. Якщо спортсмен мав потрійний дубль, то подвійний дубль ставка на цього гравця буде врегульована як втрата.
 30. Для ставок "% реалізації з двома точками", "% реалізації триточкових пострілів", "% реалізації вільних стовбурів" відсоток реалізації обчислюється згідно з офіційним веб-сайтом, згідно з математичним округленим збільшенням збільшення збільшення збільшення збільшення збільшення найближче ціле число.
 31. "Загальний час гри" приймається на хвилини. У разі перемоги ставка буде обчислена з шансами, рівними "1". Приклад, Кірі Ірвінг Всього (39.5) U - Якщо загальна сума гравця становить 39 хвилин 30 секунд, ставка обчислюється з шансами, рівними "1".
 32. Нетбол - це свого роду жіночий баскетбол (4 чверті 15 хвилин). Ставки на матчі приймаються та обчислюються в регулярний та регулярний час, включаючи понаднормовий час (ОТ).
 33. Баскетбол. Найвища фінішна позиція змагань. (НБА). Найменше до найцінніших критеріїв: етап елімінації, позиція конференції, регулярний показник виграшу матчу, регулярна різниця в сезоні, регулярні очки сезону набрали.
 34. Баскетбол. Найвища фінішна позиція змагань. (Доллароега). Найменше найцінніших критеріїв: етап елімінації, позиція конференції в топ -16, регулярний показник виграшу матчу в топ -16, регулярна різниця в точці сезону в топ -16, регулярні очки сезону, набраних у топ -16.

10.6. Бейсбол, софтбол

 1. Ставки на бейсбольні матчі приймаються з включеними додатковими подачами, якщо не вказано інше. Всі ставки на бейсбол пропонуються на підставі того, що обидва перелічені глечики під час удару ставки запустити гру. Обидва названі глечики повинні почати і кинути щонайменше один крок, щоб ставки стояли. Якщо або перерахований глечик не вдається запустити гру з будь -якої причини, всі ставки на цю гру будуть недійсними. Якщо не вказані імена стартових глечиків, всі ставки приймаються незалежно від стартових глечиків.
 2. Домашня команда в матчі буде другою командою ватинг незалежно від місця проведення.
 3. Усі ставки (за винятком цих ставок на частини матчу) базуються на офіційному результату матчу, включаючи всі додаткові подачі.
 4. Мат. Якщо зіграно 4,5 або менше подач, то найкраще буде обчислюватися як: перемогти; отримати кваліфікацію; Ринки, які були беззастережно визначені в момент переривання матчу. Всі інші ставки на цей матч будуть обчислені з шансами, рівними «1».
 5. Спортивні ставки. Якщо матч з бейсболу не розпочався за визначений час, і на офіційному сайті є перенесене підтвердження, всі ставки в цьому матчі обчислюються з шансами, рівними «1».
 6. Живі ставки. Якщо матч відкладається або скасовується та перезапускається протягом 72 годин, ставки враховують для перезавантаженого події. Якщо подія ставок не буде завершена протягом 72 годин, всі ставки будуть недійсними, за винятком тих ринків, які були беззастережно визначені в момент перерви матчу.
 7. Для Nippon Professional Baseball (NPB) відповідає, якщо є розіграш, то розрахунки ставки проводяться з шансами, що дорівнюють "1".
 8. Ставка "порівняння гравців". Пропонується назвати гравця у вказаних парах, який отримує найкращий результат. Якщо результати рівні, виграшні шанси на ставку дорівнюють "1".
 9. У передсезонних матчах MLB у разі кількості очок дорівнює в кінці 9-го іннінгу додаткове 10-й іннінг. Якщо в 10 -му іннінгу жодна команда не виграє, матч закінчується як розіграш і ставка W1 і W2 обчислюються з шансами, рівними «1» (відшкодування).
 10. Якщо протягом дня матчу принаймні один матч скасований, відкладений, не відтворюється до кінця і вважається невдалим (менше 5 повних подач), розрахунки ставок на подію "Домашня команда - команда" Away " виготовляються з коефіцієнтом, рівним "1".
 11. Софтбол це варіант бейсболу, який грає з більшим м'ячем на меншому полі. Гра грає в зазвичай 7 подач. Якщо гра пов'язана, відтворюються додаткові подачі.

10.7. Біатлон

 1. "Голова до голови". Необхідно назвати учасника (або команди) із зазначених пар, який займає найвищу позицію в остаточному рейтингу. Якщо обидва учасники випадають з гонки або один з учасників не розпочав виграшних шансів на ставки на нього, дорівнює "1". Якщо один із учасників не закінчив, всі ставки втрачені.
 2. “Постріли пропущені”. Порівняється загальна кількість промах учасників гонки. Необхідно назвати спортсмена з найбільш пропущеними пострілами. При ударі в гандикапі виграшні шанси повинні бути дорівнюють "1". Якщо учасник випадає з гонки, не вистрілюючи на рубках, виграшний непарний повинен бути рівним "1".
 3. “Пропуски в естафетах”. Кількість промахів у релейній гонці враховується шляхом додавання числа штрафних кол для додаткових використовуваних картриджів усіх членів команди.
 4. “Найкращі національні представники головою”. Необхідно назвати країну із зазначених пар, найкращий представник яких займає найвищу позицію в остаточному рейтингу гонки.
 5. "Переможець". Переможець вважається учасником, який займає найвищу позицію у фінальному рейтингу. Якщо є два або більше переможців змагань, виграшні шанси повинні бути дорівнюють "1".
 6. “Лідер після 1 -го (2 -го тощо.) нога ». Переможець ноги вважається учасником, який займає найвищу позицію у фінальному рейтингу. Якщо є два або більше переможців відповідної ноги, виграшні шанси повинні бути рівними "1".
 7. Ставка «Біатлон. Переможець. Чоловіки. Переслідування. 12,5 км. Хочфільцен. 1-0 місце (08.12.2013 | 16:30) - перемогти (Даніель Месотич) Так ". Зсув для ставок буде обчислений як виграний, якщо Даніель Месотич) буде в першій десятці.
 8. Ставка «додатковий картридж Швеція (13.12.2013 | 17:25) Всього 7.5 під ”. Ставка буде обчислена як виграна, якщо шведські білоністи використовуватимуть 7 або менше додаткових картриджів.
 9. BET "Друге місце команди 0 - 20 секунд - так". Ставка буде обчислена як перемога, якщо друге запас команди - 20 або менше секунд.
 10. Парі “Кубок світу Ібу”. Ставка буде обчислена відповідно до результатів сезону.

10.8. Бокс, бойові мистецтва

 1. Початок поєдинку означається звучанням дзвону перед першим раундом.
 2. Якщо поєдинок буде оголошений без змагань, або якщо поєдинок буде припинено з будь -якої причини до того, як переможець буде визначено, всі ставки будуть вважатися недійсними. Якщо результат поєдинку вже визначений, ставки будуть врегульовані на основі заявлених результатів.
 3. Якщо кількість раундів буде змінена, ставки на результат поєдинку стануть, але ставки на кількість раундів будуть врегульовані на 1 розіграш 1.
 4. “Загальні раунди”. Замовник повинен передбачити кількість раундів у поєдинку. Для цілей розрахунків ставок буде враховано лише завершені раунди.
 5. Якщо спортсмен не входить на кільце після звучання дзвону на початку раунду, вважається, що закінчився в попередньому раунді.
 6. "1 (2) переможе". У розділі "спорт" ставки на цей ринок позначаються "1" та "2" відповідно і включають наступне:
  • "Перемога очок";
  • "Перемогти нокаутом";
  • “Перемога технічним нокаутом”;
  • “Перемога за технічним рішенням”;
  • “Перемога шляхом дискваліфікації або відмови”.
 7. "Накресувати". Ставки на цей ринок позначені "x". Бій закінчується нічиєю, коли судді керують, що спортсмени набрали однаково в кінці останнього раунду.
 8. “Очки Перемога”. Це означає, що переможець буде оголошено рішенням суддів наприкінці останнього раунду.
 9. “Перемогти всередині відстані”. Сюди входить перемога через нокаут, технічний нокаут, дискваліфікація опонента або противника, що виходить під час поєдинку.
 10. “Перемогти (2 -х)”. Якщо матч закінчиться в розіграші, ставки W1 та W2 будуть врегульовані на 1.
 11. “W2 у 3 -му раунді - так”. Ця ставка виграє, якщо другий спортсмен виграє всередині відстані нокаутом або технічним рішенням у третьому раунді.
 12. "Бут закінчиться в раунді 10-12". Ця ставка виграє, якщо спортсмен виграє всередині відстані за нокаутом або технічним рішенням протягом періоду від десятої до дванадцятого раунду.Перемога TD. Бій припиняється через травму або з будь -якої іншої причини, і результат згодом вирішується показниками суддів до завершення запланованої кількості раундів.
 13. "Перемога TD". Це зупинка боротьби через травму чи іншу причину з наступними оцінками за записками суддів та оцінкою результату для не повної кількості раундів.
 14. "Потенційні бійки". Лише один із списку потенційних поєдинків, які насправді відбудуться, буде враховуватись для цілей ставок. Ставки на поєдинки, які не відбулися, будуть врегульовані в розмірі 1. Ставки будуть врегульовані на основі дати матчу відповідно до результатів офіційного джерела.

10.9. UFC

 1. Початок поєдинку означається звучанням дзвону перед першим раундом.
 2. Якщо поєдинок буде оголошений без змагань, або якщо поєдинок буде припинено з будь -якої причини до того, як переможець буде визначено, всі ставки будуть вважатися недійсними. Якщо результат поєдинку вже визначений, ставки будуть врегульовані на основі заявлених результатів.
 3. Якщо кількість раундів буде змінена, ставки на результат поєдинку стануть, але ставки на кількість раундів будуть врегульовані на 1 розіграш 1.
 4. “Загальні раунди”. Клієнти повинні передбачити кількість раундів у боротьбі. Для цілей врегулювання ставок лише раунди, в яких минуло більше половини виділеного часу.
  2 хвилини 30 секунд вважається половиною 5-хвилинного раунду. Тому загалом 2.. Якщо поєдинок закінчиться рівно 2 хвилини 30 секунд у раунд, "перевищує/під" ставки на загальну кількість раундів буде недійсною. Якщо перший раунд закінчується за перші дві хвилини, "Загальний раунд під 0.5 -дюймові ставки виграють.
 5. Якщо спортсмен не входить на кільце після звучання дзвону на початку раунду, вважається, що закінчився в попередньому раунді.
 6. "1 (2) переможе". У розділі "спорт" ставки на цей ринок позначаються "1" та "2" відповідно і включають наступне:
  • "Перемога очок";
  • "Перемогти нокаутом";
  • “Перемога технічним нокаутом”;
  • “Перемога шляхом дискваліфікації або відмови”.
 7. . Ставки на цей ринок позначені "x". .
 8. . .
 9. “Перемогти всередині відстані”. .
 10. “Перемогти (2 -х)”. .
 11. “W2 у 3 -му раунді - так”. Ця ставка виграє, якщо другий спортсмен виграє всередині відстані нокаутом або технічним рішенням у третьому раунді.
 12. . Лише один із списку потенційних поєдинків, які насправді відбудуться, буде враховуватись для цілей ставок. . Ставки будуть врегульовані на основі дати матчу відповідно до результатів офіційного джерела.

10.10. Велосипед

 1. Початок першого кваліфікаційного раунду - це початок змагань.
 2. Зверніться до голови ставок (вершник чи команда): обидва конкуренти повинні почати, щоб ставки стояли.
  • Якщо один конкурент буде змушений знятись з будь -якої причини, їх опонента вважатиметься переможцем.
  • Якщо один або обидва спортсмени не почали, виграшні шанси повинні бути дорівнюють "1".
  • Якщо обидва гонщики випадають з гонки, найкращого гонщика вважатиметься тим, хто перетворюється більше кіл;
  • Якщо обидва гонщики випадають в одному колі, виграшні шанси повинні бути дорівнюють "1".
 3. "Голова до голови". Необхідно назвати спортсмена (команду) у зазначених парах, що займає найкращу остаточну позицію у фінальному рейтингу.
 4. Якщо кілька спортсменів у заключному рейтингу показали рівний час, найкращим гонщиком буде той, хто зайняв найвищий місце.

10.11. Водне поло

 1. Усі ставки влаштовуються на результат наприкінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (32 хвилини гра, 4 чверті 8 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час та 5-метрові пагони розраховують на ставки, щоб ставки отримали кваліфікацію, переможця тощо.
 3. У випадку, якщо починаючий матч, але не завершений, всі ставки є недійсними, за винятком тих ринків, які були безумовно визначені в момент перерви матчу.
 4. Мат. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результати на момент переривання матчу.

10.12. Волейбол

 1. У випадку, якщо починаючий матч, але не завершений, всі ставки є недійсними, за винятком тих ринків, які були безумовно визначені в момент перерви матчу.
 2. У разі того, що набір не завершено, результати, які вже визначились у момент переривання матчу, будуть прийняті для розрахунку ставок. Інші ставки будуть врегульовані з шансами дорівнюють "1". Якщо вказаний набір завершений і відповідність не завершена, всі ставки на цей набір дійсні.
 3. Ставки на CEV та Challenge Cup будуть обчислені, включаючи "Золотий" набір, якщо він буде запропонований таким вибором події ("Золотий набір" (до 15 балів), якщо призначається суперники на будь -якому етапі Долаларових чашок рівні точки).
 4. Гандикап та загальний на цих видах спорту визначаються в точках, за винятком випадків "Гандикап за допомогою наборів" та "Всього наборів".
 5. Ставка на "бал наборів". Відповідні стовпці позначені в рядку як 3: 0, 3: 1 тощо.
 6. Що стосується ставок "головою до результатів чемпіонату", якщо команди закінчують свою конкуренцію в групі і не грають на подальшому етапі, пріоритет надається їхньому місці (у цій групі), а згодом до очок вони отримали.
 7. Ставка "Тривалість матчу". Необхідно передбачити, за вказані хвилини, що триває матч. Щоб визначити це, слід підсумувати тривалість за хвилини всіх наборів матчу. Тривалість наборів взята з офіційного протоколу.
 8. Три очки гонки (п’ять очок тощо.) - Необхідно визначити, хто з гравців першим набрав вказану кількість балів у наборі. У випадку, якщо один із гравців з будь -якої причини відмовляється грати далі, перш ніж він або його суперник набрав зазначену кількість очок, виграшні шанси дорівнюють "1".
 9. Ставка "Лідер після набраних очок". Необхідно визначити команди, що стоять після конкретної кількості балів. Приклад. Ставка "Після 10 балів W1". Розглянемо кілька варіантів: Оцінка матчу (6: 4), зіграв 10 очок, 1 -а команда - це ведучий. Оцінка матчу (3: 7), зіграв 10 очок, 2 -а команда - це ведучий - ставка втрачена. Оцінка матчу (5: 5), зіграв 10 очок, нічия - ставка втрачена.
 10. Ставка "додаткові бали". Необхідно визначити, чи додаткові точки в наборі. "Додаткові очки в наборі - так" ставка, буде врегульована як перемога, на випадок, якщо виграш одна з команд після рахунку 24:24.
 11. “Tie-Break-так/ні”. Замовник повинен передбачити, чи буде п’ятий набір. Ставка "TIE-Break-так" виграє, якщо буде п’ятий набір.
 12. BET "Всього найвищий набір балів" (без 5 -го набору). Наприклад, ставка "Всього найвищий набір балів 47.5 u ”, за рахунок (25: 23,26: 24,23: 25,23: 25,18: 16) буде втрачено.
 13. BET "загалом найнижчий набір балів" (включаючи 5 -й набір). Наприклад, ставка "Всього найнижчий набір балів 40.5 u ”, за рахунок (25: 23,26: 24,23: 25,23: 25,18: 16).

10.13. Гандбол

 1. Усі ставки базуються на результату в кінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (60 хвилин гра, 2 половини 30 хвилин).
 2. Додатковий час та 7-метрові перестрілки розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, просування, переможця тощо.
 3. Живі ставки. Якщо матч не завершився, всі ставки на цей матч є недійсними, за винятком тих ринків, які були беззастережно визначені в момент перерви матчу.
 4. За даними Китаю гандболу, якщо різниця в оцінці становить 15 очок, а матч триває більше 30 хвилин, він вважається завершеним.

10.14. Гольф

 1. Великі турніри з гольфу можуть тривати 3 або 4 дні, а загальна кількість отворів - 72.
 2. Вважається, що гравець грав, як тільки вони відійдуть. У випадку, якщо гравець відмовляється грати після відмови від Teed, ставки будуть втрачені.
 3. "Переможець турніру". Переможець - гольфіст, який займає перше місце на турнірі.
 4. Якщо двоє провідних учасників (або декількох) показують рівні результати до кінця регулярного часу, переможець турніру зазвичай визначається "раптовою усуненням смерті". У цьому випадку переможець "Плей-оф" вважається переможцем турніру та Totalizator. Усі інші учасники займають друге місце.
 5. Турнірні матчі ставки: переможцем стане гравець, який досяг найвищого розміщення в кінці турніру, включаючи плей-оф. Якщо один гравець пропускає розріз, інший вважається переможцем. Там, де обидва гравці пропускають скорочення найнижчого балу після того, як було здійснено скорочення, визначить врегулювання. Якщо один гравець дискваліфікується, або до завершення двох раундів, або після того, як обидва гравці здійснили скорочення, інший гравець вважається переможцем. Якщо гравця дискваліфікується протягом 3 -го, або 4 -го раундів, коли його опонент вже пропустив розріз, дискваліфікований гравець вважається переможцем. Якщо ціна на краватку не буде запропонована матч, в якому беруть участь гравці, що досягають тієї ж розміщення, буде недійсною.
 6. Ставки на матч з гандикапами: одному гравцеві буде надано гандикап проти іншого, який буде доданий їх остаточним балом. Якщо будь -який гравець пропускає розріз, знімається або буде дискваліфікований, вони будуть вважатися переможеними. Якщо обидва гравці пропускають розріз, гандикап застосовується до їхнього рахунку на той час. Матч недійсний, якщо обидва гравці знімаються або дискваліфікуються, або один гравець не починає турнір. Якщо запланована кількість раундів не буде відтворюватися на гандикапі, не буде недійсним, якщо результат матчу вже не визначений.
 7. Група ставок/вгорі u.K гравці тощо: переможцем стане гравець, який досягає найвищого розміщення в кінці турніру. Будь -який гравець, що пропускає розріз, вважатиметься невдачею. Якщо всі гравці пропускають скорочення, найнижчий бал після скорочення визначить врегулювання. Гравці згруповані разом для цілей ставок. НЕ СТАРТЕР НЕ ставок, правило 4 може застосовуватися. Правила мертвих тепла застосовуються, за винятком випадків, коли переможець визначається плей-оф.
 8. Ставки на групу гандикапів: список гравців буде виділено гандикапами. Їх остаточні бали коригуються їх гандикапами, щоб визначити переможця. Будь -які гравці, що пропустили скорочення. У таких випадках ці бали з їхніми гандикапами будуть враховані, щоб визначити розміщення за тими гравцями, які зробили розріз.
 9. У деяких турнірах чиновники можуть запропонувати учасникам змагань, щоб пройти вказану кількість додаткових дірок, щоб отримати титул переможця. У таких випадках переможець вважається учасником, який набрав найменші очки внаслідок зазначеної кількості отворів, а друге місце займає інші учасники.
 10. “18 Хороших ставок”. Якби в двох подіях гравців шанси на жеребкування не пропонувались, а обидва гравці показують рівні результати, такі ставки будуть недійсними. Мертве тепло застосовується до всіх ставок на три (або більше) події гравця. Якщо гравець не бере участі у змаганнях, всі такі ставки будуть недійсними.
 11. Щоб зробити/пропустити розріз: якщо гравець знімається або буде дискваліфікований до того, як буде здійснено, вони будуть вважатись невдачею. Будь -який гравець, який робить скорочення, а потім знімається або буде дискваліфікований, вважатиметься переможцем. Ставка недійсна, якщо гравець не бере участі в турнірі.
 12. "Голова до голови". Необхідно назвати гольфіста, який грає краще у зазначених парах. Найкращим гольфістом є той, хто йде повним колом (18 отворів) з найменшими балами.
 13. Якщо учасник, який розпочав гру, виходить з неї перед тим, як пройти всі 18 отворів, він зазнає поразки незалежно від його рахунку. Початок гри вважається трійником у напрямку отвору. Якщо учасник виходить із змагань до початку, всі ставки на всіх гравців даної групи обчислюються з шансами, рівними "1".
 14. На турнірах, які постраждали від несприятливої ​​погоди, ставки будуть врегульовані на остаточних місцях, що забезпечують мінімум 36 отворів, якщо турнір не буде грати на більш ніж одному курсі.

10.15. Дартс

 1. Ставки на матчі. У випадку, коли починаючий матч, але не завершився, гравець, що просувається до наступного раунду, буде визнано переможцем. Однак набір, ніг, гандикап та спеціальні ставки будуть недійсними, якщо результат певного ринку вже не визначений.
 2. Гандикап та загальна кількість матчів DARTS вказані в наборах, якщо не вказано інше в рядку. «180 балів» у Дартсі - максимальний результат трьох пострілів за одну спробу.
 3. Перевірка - це певний рівень кількості очок, за допомогою яких гравець може закінчити гру. Цей термін використовується для різноманітності дартсів, де гравці присуджуються очок на початку гри (301 або 501), і вони повинні зменшити свій бал до нуля. Коли рахунок гравця становить 170 очок, теоретично він може закінчити гру, якщо він не набере 170 очок при першій спробі.
 4. Дартс. Чемпіонат PDC World Darts. “Бути вище в кінці турніру”. Переможець визначається за умови наступних послідовних критеріїв: етап елімінації, кількість виграних наборів, кількість виграних ніг, кількість 180 -х років, найвища каси.

10.16. Завивка

 1. Усі ставки приймаються, включаючи додаткові цілі, якщо інше не вказано. Гра складається з 10 кінців. Якщо кількість балів дорівнює після 10 кінців, нагороджено поза класом, переможець поза класом виграє матч.
 2. Якщо жодне з каменів, які не отримують "будинку" чи двох каменів протилежної команди, не знаходяться ближче до центру будинку і вилучено з нього однаково розташованими, то це може бути оцінено 0: 0, оголошений у "Кінці".
 3. У разі починаючого матчу, але не завершено, всі ставки обчислюються з шансами рівними "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент перерви матчу.
 4. Усі ставки, що надають, що там було принаймні 5 повних цілей, якщо тільки ринок вже не був визначений.
 5. Команда втрачає матч, незалежно від поточного рахунку, якщо вона не встигла виконати всі свої кидки.
 6. Усі ставки (за винятком цих ставок на частини матчу) базуються на офіційному результату матчу, включаючи додаткові цілі, якщо вони відтворюються.

10.17. Крикет

 1. Ставки влаштовуються на основі офіційного результату, оголошеного керівним органом матчу чи відповідного турніру.
 2. Якщо матч перерваний і не буде завершено, ставки на них будуть врегульовані на відстані 1.
 3. Існує кілька типів турніру з крикету:
  • Міжнародний Twenty20 - це форма крикету, де гра триває в середньому три з половиною години;
  • Одноденний міжнародний (ODI) - це форма крикету, де гра триває понад вісім годин;
  • Тестовий матч - це форма крикету, яка може тривати до п’яти днів з мінімум 90 оверсайзів на день, де кожна сторона отримує можливість двічі бити.
 4. Якщо офіційним результатом матчу є нічия, і для цього результату не пропонується жодних цін, будь-який тайбрейк вважатиме, наприклад, чаші, супер перевищує тощо. (Чаші та супер-оверсах не враховують врегулювання інших ставок).
 5. “Топ -батсмен команди”. Ставки на тестові матчі та чемпіонати округу будуть стояти незалежно від кількості оверсайзів. За один день міжнародні щонайменше 20 оверсайзів повинні грати, щоб ставки стояли. У Twenty20 матчах потрібно грати щонайменше 10 оверсайзів, щоб ставки стоятили.
 6. Ставки на гравця, який не вказаний у стартовій 11, вважатиметься недійсними. Ставки на гравців, які були обрані для стартового складу, але не бити, будуть врегульовані в розмірі 1.
 7. Ці ринки використовують систему балів на основі точок для визначення їх результату. Графік точок такий: 1 бал за пробіг, 20 балів за калитку, 10 балів за улов, 25 балів за натріжку.
  • Ставки повернулися на не вибраних гравців.
  • За один день поєдинки обидві команди повинні зіткнутися щонайменше 40 оверсайзів, інакше ставки порожні, якщо тільки врегулювання ставок вже визначено.
  • У тестових та першокласних матчах цілий матч підраховується. У витягуючих іграх мінімум 200 оверсайзів повинні бути поклонені, інакше ставки порожні, якщо тільки врегулювання ставок вже визначено. У матчах Twenty20 матч повинен бути запланований на повні 20 оверсайзів, і повинен бути офіційний результат, якщо не визначено ставки, якщо вже не визначено.

10.18. Пляжний гандбол

 1. Усі ставки влаштовуються на результат наприкінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (20 хвилин гра, 2 половини 10 хвилин).
 2. Штрафи розраховують на ставки на ринки, щоб отримати право, переможця тощо.
 3. Якщо матч буде перервано і призупинено, ставки на нього стануть до кінця турніру в межах якого протікає цей матч, поки матч не буде відтворюватися до кінця, або один із гравців відмовляється грати.
 4. Матч повинен проводитися щонайменше 18 хвилин, щоб ставки стояли, якщо ринок вже не був визначений на момент переривання матчу.
 5. Якщо гра є нічиєю до кінця періоду, то правило "Золотого гола" прийнято, і переможцем стане команда, яка забила перший гол. Якщо обидва періоди виграє одна команда, вона оголошується переможцем з рахунком 2: 0.
 6. Якщо кожна команда виграє період, результат стане нічиєю. Щоб визначити переможця, прийнято правило "випуск", і один із гравців повинен грати проти воротаря.

10.19. Пляжний футбол

 1. Усі ставки влаштовуються на результат наприкінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (36 хвилин гра, 3 періоди 12 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час та штрафні санкції розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, переможця тощо.
 3. У випадку, якщо починаючий матч, але не завершений, всі ставки є недійсними, за винятком тих ринків, які були беззастережно визначені в момент перерви матчу.
 4. Матч повинен проводитися щонайменше 30 хвилин, щоб ставки стояли, якщо ринок вже не був визначений на момент переривання матчу.

10.20. Регбі

 1. Усі ставки влаштовуються на результат наприкінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (80 хвилин гра, 2 половини 40 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час та штрафні санкції розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, переможця тощо.
 3. Матч повинен бути повністю зіграти ставок, якщо ринок вже не був визначений на момент переривання матчу.

10.21. Скачки

 1. Якщо гонка перенесена на інший день, і вона зазначена в офіційних джерелах, всі ставки будуть стояти. Однак одиночні ставки є недійсними, будь -які результати ставки на акумулятор будуть вважатися незавершеними, якщо:
  • гонка покинута
  • гонка офіційно оголошена недійсною
  • Умови гонки змінюються після розміщення ставок (відповідно до правил)
  • Зміна місця проведення
  • Заміна поверхні суду (i.Е. дерф - бруд, будь -які погодні умови та навпаки)
 2. Якщо гонка скасована, всі ставки є недійсними. Якщо гонка чи зустріч перероблені пізніше дня, всі ставки стоять.
 3. Ставка "Топ -3" буде обчислена як виграш, якщо кінь закінчить у трійці найкращих.

10.22. Сквоз

 1. Якщо матч розпочався і з якихось причини не грає до кінця (e.g. Один із гравців відмовляється грати далі або дискваліфікувати), всі ставки, які, безумовно, визначаються до моменту його переривання відповідно до формату матчу (e.g. Результат першого набору, загалом перший набір тощо.), приймаються до розрахунків BET. Для інших ставок виграшний непарний дорівнює "1".
 2. За рішенням організаторів матч може складатися з 3-5 ігор і триватиме 3 переможних ігор.
 3. Кожна гра триває 11 очок. Гравець, який є першим балами 11 очок, є переможцем, якщо б оцінка матчу не становить 10-10. У цьому випадку гра триває, поки різниця в оцінці не буде на два очки. Гравець, перевага якого становитиме 2 очки, є переможцем.

10.23. Снукер

 1. Ставки на матчі. У разі відмови від матчу гравця, який прогресує до наступного раунду, вважатиметься переможцем, що надає, щонайменше один повний кадр завершений.
 2. Ставки на кадр, ставки на гандикап та спеціальні ставки: Повна кількість кадрів повинна грати для ставок на ці ринки, щоб стояти. У матчах, де з будь -якої причини матч присуджується гравцеві до досягнення цього, тоді всі ставки для кадрів, гандикап та спеціальні ставки на цей матч будуть недійсними, якщо результат цього ринку вже не був визначений.
 3. Якщо в будь -якому кадрі один із гравців був нагороджений Walkover, то гандикап і загальний для цього кадру будуть обчислені з шансами, рівними "1".
 4. "Голова до голови"-необхідно назвати гравця із зазначених пар, який займає найкращу остаточну позицію в розіграші турніру. Якщо обидва гравці дискваліфікуються з турніру, найкраще вважається тим, хто вищий у розіграші турніру; Якщо обидва гравці випадають за один раунд, виграшний непарний дорівнює "1". Якщо гравець відмовляється брати участь перед початком турніру, виграшний непарний дорівнює "1".
 5. Ставка "Загальна 100 -та серія". Необхідно передбачити, що гравець набрав 100 очок або більше при першій спробі.
 6. Ставка "Перший м'яч - синій". Ставка буде обчислена як перемога, якщо синя куля перша, яка буде вибита серед кольорових кульок (жовтий, зелений, коричневий, синій, рожевий, чорний).
 7. Зйомка. Найкращий гравець турніру. Послідовність критерій: етап виведення з турніру; кількість виграшних кадрів; Всього очок.

10.24. Теніс

 1. Якщо відмова (дискваліфікація) відбудеться до початку матчу, всі ставки будуть повернені.
 2. Якщо з будь -якої причини матч буде затриманий або відкладений, то всі ставки стоять до кінця матчу або кінця турніру.
 3. У разі, що відбуваються наступні обставини, всі ставки будуть стояти:
  • зміна ігрової поверхні;
  • зміна місця проведення;
  • зміна від внутрішнього суду до відкритого суду.
 4. Якщо тенісний матч буде відсторонений або команда буде дискваліфікована або відмовляється грати в перший набір, всі ставки будуть врегульовані з шансами, рівними «1», за винятком зіграних ігор та результатів цього результату вже визначено в момент Переривання матчу.
 5. Якщо гравець вийде на пенсію або буде дискваліфіковано ставки на результат матчу, доки буде завершено один набір. Інакше ці ставки будуть недійсними. Ставки на інші результати будуть недійсними, якщо остаточний результат для цього результату вже не визначений на момент переривання матчу.
  Якщо гравець виходить на пенсію або нагороджено дискваліфікованою.
  Приклад 1. Матч Родрігес проти. Герберт переривається з рахунком у 1: 0 (6: 2, 0: 3) через відкликання Родрігеса. Наступні ставки будуть врегульовані на шанси 1: Гандикап 1 (-2.5) Ігри, гандикап 2 (+2.5) Ігри, загальні ігри (21.5), набір оцінки 2: 0, 2: 1 і 1: 2. Усі ставки на перший набір будуть врегульовані. Бет "W2" на матчі виграє. Ставки "W1" на матчі та "Встановити оцінку 0: 2" програють.
  Приклад 2. Матч Беннето проти. Кляйн переривається з рахунком при 1: 1 (6: 4, 0: 6, 0: 1) через відкликання Беннето. Ставка «Загальна ігор старше 21.5 ”виграє, тоді як ставка" загальна ігор до 21 року.5 ”програє, оскільки мінімальна кількість ігор, можливо, для визначення переможця зараз 22: 1: 2 (6: 4, 0: 6, 0: 6). Усі ставки на перший та другий набір будуть врегульовані. BET "W2" на матчі виграє, тоді як ставки "W1" на матчі та "Встановити оцінку 0: 2 та 2: 0" програють. Наступні ставки будуть врегульовані на шанси 1: Ігри Гандикап, набір 2: 1, 1: 2.
 6. Якщо формат відповідності (кількість наборів) зміниться, всі ставки на такі результати дійсні та обчислюються на основі результату матчу:
  • Гравець виграє в матчі;
  • Гравець виграє перший сет;
  • Ігровий гандикап на 1 -му сеті;
  • 1 -й набір усього;
  • Хто перший, хто відправив;
  • Хто виграє першу гру в матчі
  • Вигравні шанси на інші ставки дорівнюють "1".
 7. Гандикап та загальний на тенісному матчі вказані в іграх.
 8. Коли гра чомусь не закінчилася (матч призупинено, один з гравців дискваліфікується або відмовляється грати далі), виграшні шанси на ставки дорівнюють "1".
 9. У тенісних матчах під час остаточного набору (Super Break) Гандикап і загальний обчислюється очок, але для цілого матчу Super Break-1 гра в 1 гру.
  Приклад. Grönefeld/Peschke - Niculescu/Закопалова. Ставка “Всього 21.5 під ”. Оцінка гри (6: 3; 3: 6; 4:10 балів). 3 -й набір буде обчислений як 1 гра. Всього буде обчислюватися як: 6+3+6+3+1 = 19. Ставка виграна.
 10. У тенісних матчах позначено «чемпіон. краватка "або" супер-брейк ", Гандикап і загальний для цілого матчу будуть обчислені за допомогою супер-брейка.
  Приклад. Grönefeld/Peschke - Niculescu/Zakopalova (Champ. TIR-Break). Ставка «Всього 21.5 під ”. Оцінка гри (6: 3; 3: 6; 4:10 балів). Всього буде обчислюватися як: 6+3+6+3+4+10= 32. Ставка втрачена.
  Супер-брейк (Чемпіон. tie-Break) грає в деяких турнірах замість рішучого набору. Переможець матчу буде гравцем (пара), який виграє 10 очок, за умови, що він (вона) набере 2 очки більше, ніж суперник.
 11. Ставка на "бал наборів". Відповідні стовпці позначені в рядку як 2: 0, 2: 1 тощо.
 12. Ставка "хто проходить далі". Необхідно назвати тенісистка у зазначених парах, які пройдуть далі в розіграші турніру. Якщо обидва тенісисти будуть дискваліфіковані з турніру, найкращих тенісистів вважатимуться тим, хто пройшов далі в розіграші турніру; Якщо обидва тенісисти будуть дискваліфіковані в одному раунді, виграшні шанси дорівнюють "1". Якщо тенісист відмовляється грати на турнірі до початку, виграшні шанси дорівнюють "1".
 13. Ставка "переможець". Переможець - це тенісист (команда), яка займає перше місце на турнірі. Якщо тенісист відмовляється брати участь у турнірі до його початку, виграшні шанси на ставки на нього дорівнюють "1".
 14. Ставка "Переможець гри". Необхідно назвати гравця, який виграє в грі.
 15. Tie-Break вважається окремою грою.
 16. Ставка "бали". Точка - малювання м'яча (хто виграє одну точку подачі).
  Приклад: «Точка 4 -го (8 гра) виграє 2» (другий гравець виграє 4 -й пункт (подача) у 8 грі). 8 -а гра грає наступним чином:
  • 1-й пункт: 0-15 (другий виграш)
  • 2-й пункт: 15-15 (вперше виграв)
  • 3-й пункт: 15-30 (другий виграш)
  • 4-й пункт: 15-40 (другий виграш)-ставка виграна.
 17. BET "Оцінка першого набору". Необхідно передбачити точний бал першого набору. Якщо перший набір не закінчений, виграшні шанси на ставку дорівнюють "1".
 18. BET "TIE-Break у матчі". Якщо матч не грається з його кінця з будь-якої причини, і розіграється краватка, ставки "TIE-Break у матчі-так" успішні, а ставки "Tie-Break у матчі-ні" втрачені. Якщо матч не грається з його кінця з будь-якої причини, і брейк також не відтворюється, виграшні шанси на ставку дорівнюють "1".
 19. BET "Гравець - це перший, хто використовує електронний огляд". Необхідно назвати тенісиста, який першим використовує електронний огляд. Якщо обидва тенісисти не використовують електронний огляд, виграшні шанси на ставку дорівнюють "1".
 20. У випадку, якщо в тенісному матчі виникає орфографічна помилка ініціалів спортсмена.g. Muller J. написано як Мюллер D.), це не є підставою для скасування ставок, і ставка буде стояти.
 21. “Оцінка краватки в наборі”. Замовник повинен передбачити правильний бал краватки.
  Зіграє краватка для того, щоб визначити переможця набору, коли рахунок у наборі досягає 6: 6. Порив для краватки повинен бути відтворений до 7 очок (бал-брейк може бути 7: 5, 7: 4 тощо.).
 22. “W 1/2 з будь -яким іншим балом”. Ця ставка означає, що гравець виграє брейк після рахунку 6: 6 (або супер-краватка після рахунку 9: 9).
  Приклад 1. Кляйн (Австралія) проти. КЛЕК (Словаччина). W1 з будь -яким іншим балами.
  • Порив, що закінчується, закінчується балами (7: 3)-BET втрачає.
  • Порив, що закінчується рахунком (8: 6)-BET виграє (як гравець 1 виграв після рахунку 6: 6).
 23. BET "TIE-Break у матчі". Необхідно визначити правильний бал, який закінчується краватка.
  У цій ставці Tie Break відтворюється до 10 очок (бал може бути 10: 8, 10: 6 тощо.)
 24. Ставка "перемогти () з іншим рахунком". У цій ставці необхідно визначити перемогу одного з гравців у Tie-Break після рахунку 9: 9.
  Приклад. Klein (AUS) - KLEC (SVK). Ставка: бал краватки-7:10. Tie-Break грав за рахунок 6:10. Ставка вважається втраченою.
 25. Якщо матч не відтворюється з будь-якої причини, а порив у матчі чи наборі також не відтворюється, виграшні шанси на ставку дорівнюють "1".
 26. BET "Встановити фініш 6: 0 (0: 6) у матчі - так". Ставка вважається виграною, якщо встановлений бал буде (6: 0) або (0: 6).
 27. Гравець стежка з 0-1 набором назад і виграє. Ставка буде обчислена як перемога, якщо один із гравців програє перший сет, але виграє матч.
 28. Ставки на "час забивання". Приклад “1 -й>2 -й, BET буде розрахована як перемога, якщо вона грала більше ігор у 1 -му сеті.
 29. Ставки на гру, яка була відтворена як тай-брейк, обчислений як повернення коштів (з шансами дорівнює "1"). Ставки на гру мають безперервну нумерацію.
 30. Статистика відповідності (кількість тузів, подвійні несправності, відсоток від першої виграшної служби тощо.) взяті з офіційних місць турнірів.
 31. Додаткові ставки (кількість тузів, подвійні несправності, відсоток від першої виграшної подачі тощо.) обчислюються наступним чином: події, які, безумовно, визначаються до моменту переривання відповідності для розрахунків BET. Для інших ставок виграшні шанси дорівнюють "1".
 32. Match Point - остаточний пункт, який потрібно виграти, щоб виграти матч у тенісі.
 33. Ставка "1 перерва - 1 гравець". BET буде розрахована як виграш, якщо 1-й гравець виграв гру 1-ї на подачі противника (Break.
 34. “Загальна точка в першій грі (5.5) ". Це ставка на кількість очок у першій грі. Наприклад, якщо гра буде виграна після рахунку (40:30), було 6 очок, а ставка виграє.
 35. Для ставок "найвищий період балів" враховується лише 1 -й та 2 -й набір. BET "Найвищий період балів - розіграш" буде обчислений як виграш, якщо рахунок, наприклад, 6: 3, 3: 6, 6: 4.
 36. Ставка "Всього найвищого/найнижчого набору". Ставки на підсумки будуть обчислені відповідно до правил тенісного турніру (гра до 2 або 3 перемог).
 37. Парі “Найвища кількість гальм для матчу” є у спортивній лінії в трьох результатах: "Гравець 1" "Гравець 2", "Ні". У випадку перерв на краватку, ставка "ні" виграє.

10.25. Підлога

 1. Підлога - тип хокею на підлозі - це закритий спорт команд.
 2. Усі ринки базуються на результату в кінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (60 хвилин гри, 3 періоди 20 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 3. Додатковий час та штрафні санкції розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, переможця тощо.
 4. У випадку, якщо починаючий матч, але не завершений, всі ставки будуть розраховані з шансами "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент перерви матчу.
 5. Мат. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результатах перерви матчу.
 6. Як було домовлено з організацією чиновників, це дозволило скоротити час, однак не менше 2 разів 15 хвилин, а проходи можуть бути надані адміністративним органом. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.

10.26. Футбол

 1. Усі ринки базуються на результату в кінці повного робочого дня (90 хвилин гри, 2 половинки 45 хвилин плюс офіційний додав час), якщо конкретно детально детально описано ("додатковий час").
  Додатковий час та штрафні санкції розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, підвищення, переможця тощо.
 2. Матч повинен бути зіграний 80 хвилин, щоб ставки стояли, якщо тільки ринок вже не визначений.
 3. Формат подружжя
  Положення FIFA відповідно до тривалості матчів:
  • 1 -й 2 -й 3 -й молодші команди 80 хвилин (2 × 40),
  • 1 -й дитячі команди 70 хвилин (2 × 35),
  • 2 -й та 3 -й дитячі команди 60 хвилин (2 × 30).
   Положення застосовуються до початку турніру. Перш ніж робити ставку на товариші, необхідно вказати правила гри про незалежні джерела інформації.
 4. Розрахунок куточків у RPL (Російська Прем'єр -ліга) виробляється на третій день матчу. За відсутності офіційних даних про кількість куточків на веб -сайтах, які вказали в P.17 "Основні джерела інформації", розрахунки ставок проводяться з шансами, дорівнюють "1".
 5. Що стосується ставок "головою до результатів Чемпіонату" на турніри за участю футбольних національних команд, пріоритет надається на сцені, досягнуті командами.
 6. Такі ставки, як "яка команда забить більше голів", "яка команда забить (пропустить) найменше (найбільше) голів" для футбольного світу та доллорських чемпіонатів, включаючи додатковий час, не враховуючи штрафних ударів. При рівній кількості забитих (пропущених) ставок, обчислених з непарним, рівним "1".
 7. Ставки на футбольні матчі, позначені «додатковим часом». Ставки на штрафні удари приймаються окремо (пенальті).
 8. Ставки "додому - далеко" дійсні лише для чемпіонату та дати, що вказували в купоні. (побачити. Приклад ковзання ставки). Ставка “Дім - далеко (09.02.2014 | 04:30) ” - Ця ставка є дійсною для футбольних матчів, які розпочнуться 9 лютого в 4:30.
 9. Перший кут - необхідно передбачити, яка команда перша, яка відправила кутовий удар.
 10. Більше кутових ударів буде надіслано - необхідно передбачити, яка команда відправляє більше кутових ударів під час матчу.
 11. "Загальні куточки" - необхідно передбачити, за межі вказаного загального обсягу обох команд, що надсилають ряд кутових ударів під час матчу.
 12. "Ставка на жовті картки (позначена YC)". Підсумки жовтої картки, гандикапів жовтої картки - застереження для гравців на місцях та воротаря лише винагороджуються. Шляхом розрахунку кількість жовтих карт у матчі, друге відправлення ігнорується.
 13. Жовті та червоні картки, показані гравцям поля та воротарем після остаточного свистка, не розглядаються за обчисленнями ставок.
 14. Ставки на жовті та червоні картки (ABBR. Yrc або картки) вважаються: жовта карта - 1 карта, червона карта - 2 жовті картки. Друга жовта карта ігнорується і вважається 1 червоною карткою. Я.Е. Один гравець може мати не більше 3 карт для матчу.
 15. “Player () Отримайте жовту або червону карту”. Необхідно визначити, чи отримає певний гравець жовта або червона карта. Жовті та червоні картки, показані гравцям та воротарем. Якщо гравець не з’явився в лінійці, виграшні шанси будуть дорівнювати "1".
 16. The BETS "Next Corn () команда () та" next () y/c team ()”. Якщо результат, вказаний на ковзанці, не відбудеться, ставки будуть повернені.
 17. Кількість жовтих та червоних карт, кутів, ворота та кросбар визначається відео трансляцією. Якщо трансляція була перервана або не була перенесена каналами, кількість жовтих, червоних карт та кутів береться з офіційних джерел. Вся інша статистика (заходи, фоли, заміни тощо.) взяті лише з офіційних джерел. Заміни, зроблені на 46-й хвилині за офіційним джерелом. Кут, який був відтворений в обчисленнях як один кадр.
 18. “Публікації та рушники”. Повідомлення або рушники враховуються, коли м'яч залишається в грі (він торкнувся гравця, арбітра, іншого допису та Rung). Повідомлення та речовини не враховуються: до тих пір, поки вдарив м'яча в пості чи хід, гра не була припинена; Після удару по штангу чи рушниці м'яч вийшов з меж, або влетів у ворота (гол був записаний).
 19. “Постріли на ворота”. Удари в пошті та хребти не беруть на обчислення цієї ставки.
 20. “Офіційний час травми” - вам потрібно визначити більше або менше запропонованого значення буде додано до компенсованої хвилини часу травми в кожній половині.
 21. Ставки на статистичний індикатор можна встановити протягом 1 години в момент закінчення матчу.
 22. Ставка "Перша команда забить 1 -й гол до 78 хвилин - так" - необхідно передбачити, що перша команда забиває свій перший гол у цьому інтервалі часу. Якщо гол забиває на 78 хвилин, ворота буде розглянуто шляхом обчислення ставок.
 23. Швидкі результати ставок: "Всього в інтервалі від () до () хвилини", "Гандикап в інтервалі ...", "Результат інтервалу часу". Bettor повинен передбачити загальні цілі за визначений часовий інтервал.
  В інтервалі від (40:00) до (44:59) хвилини ставка буде врегульована, не враховуючи час травмування.
  В інтервалі від (85:00) до (89:59) хвилини ставка буде врегульована, не враховуючи час травмування.
  В інтервалі від (10:00) до (19:59) хвилини, якщо на 20 -й хвилині забито гол, гол вважатиметься як забитий у (10:00) до (19:59) часовий інтервал часу.
 24. Ставка "забити гол (гравець)". Ставка буде обчислена як виграш, якщо гравець вийде на поле і забиває гол. Власна мета не включається. Якщо гравець не бере поля, то ставка обчислюється як повернення шансів дорівнює "1".
 25. BET "забив 1 -й гол (гравець)". Ставка буде обчислена як виграш, якщо гравець вийде на поле і забиває перший гол. Власна мета не включається. Якщо гравець займає поле, коли рахунок був відкритий або не взяв на поле, то ставка обчислюється як повернення непарного дорівнює "1".
 26. Ставка "Гравець забиває під/понад 0,5". Ставки дійсні для гравців основної лінійки (якщо це були ставки на заміненого гравця, то такі ставки будуть обчислені з шансами, рівними "1").
 27. Час першої/останньої мети. Якщо матч відмовляється до того, як буде забито перший гол, всі ставки, зроблені на перший гол, забиті за період часу (1-30 хвилин тощо.), до того, що не враховують час залишення.
 28. Подвійний (хеттрик, покер) у матчі - Необхідно передбачити, чи один футболіст забиває рівно 2 голи (подвійний), 3 голи (хаттрик), 4 голи (покер). Власна мета не включається. Якщо хеттрик був забитий ставкою на "подвійний - так" буде обчислений як загублений.
 29. Штраф: Так/ні Необхідно передбачити, будь то штрафний удар у матчі чи ні.
 30. Штраф або відправлення (так). Ставка буде обчислена як перемога, якщо це було покарання та відправлення в матчі.
 31. Ставка на “Половина: 1 × 2“. Ставки приймаються на 1 тайм.
  Приклад. "Перший тайм буксир у 2 - так". BET буде розрахована як перемога, якщо 2 -а команда виграє 1 -й половину.
 32. Мульти куточки. У цій ставці кількість кутів у першій половині, помножена на кількість кутів у другому таймі. Наприклад, в 1 -му таймі було 5 кутів, а 7 кутів - у другому таймі. Відповідно, результат становитиме 5 х 7 = 35.
 33. Ставка "Друга команда виграє пенальті - так". Ставка обчислюється як перемога, якщо була пенальті, а друга команда виграла. Ставка буде обчислена як втрачена, якщо не було штрафу або друга команда в ньому не перемогла.
 34. Ставка "Ефективний період".
  "Ефективна половина - 1 -а половина" - цілі в першій половині більше, ніж у 2 -й половині.
  "Ефективна половина - 2 -а половина" - цілі в 2 -й половині більше, ніж у першій половині.
  "Ефективна половина - малюнок" - цілі загалом у 2 -й половині дорівнюють у першій половині.
 35. “Сонверті/не конвертуйте пляму”. Необхідно визначити, чи буде реалізований спортивний лік чи ні. Якщо немає плямистого удару, ставки на "Сонверті-удару-так", "Сонверт, плямистий-ні" втрачені.
  Приклад: “Команда 2 оцінює пенальті - ні.”Друга команда виграє, якщо в другій команді був точковий удар, і вона була перетворена. Друга команда програє, якщо для другої команди не було жодної точки.
  “Команда 2 Оцінка власного 1-го місця-так”. Ставки на оцінку / не оцінюють 1-й власний ударний удар-вам потрібно визначити, чи буде його оцінити / не забитий командою першим власним ударом. Якщо немає плямистого удару, ставки "Оцінка власної точки зору 1-так" "Не оцініть власний Kick 1-так" втрачено.
 36. Для "Штрафний удар" Ринки як прямі, так і непрямі вільні удари є дійсними (включаючи вільні удари після офсайду)
 37. Російський чемпіонат. прем'єр-ліга. Ставки на "домашні дороги" будуть обчислені в кінці турніру.
  Ставка «Російський чемпіонат. Дім Прем'єр -ліги (голи) - далеко (голи) (21.03.2014 | 19:00.
  Ставка «Російський чемпіонат. Дім Прем'єр -ліги (голи) - далеко (голи) (21.03.2014 | 19:00), 1 -й гол від 1 до 5 хв.
  Ставка «Російський чемпіонат. Дім Прем'єр -ліги (голи) - далеко (голи) (21.03.2014 | 19:00), часовий матч W2W1 або W1W2-так "буде обчислений як виграний, якщо принаймні в одній із гри туру зміниться лідер.
 38. Ставка "Після остаточного свистка ... має м'яч". Необхідно передбачити гравця, в якій команда матиме м'яч у момент остаточного свистка.
 39. Ставки на певного гравця "спочатку відбудеться": (Коста д.) не набуває штрафу; (Коста д.) Yc або відправлення; (Коста д.) будуть замінені; (Коста д.) забиває гол. Виграшна ставка буде такою, яка передбачила подію, яка перша сталася. Е. g. на 15 -й хвилині Коста д. отримали жовту карту; Він забив гол на 30 -й хвилині, на 40 -й хвилині його замінили. Ставка “(kosta d.) Yc або відправлення ”будуть обчислені як виграні, всі інші результати будуть втрачені. Якщо гравець не взяв поле, всі ставки будуть повернені (обчислені з шансами, рівними "1").
 40. "Позиція воротаря". Ставки на цей ринок будуть врегульовані на основі офіційної позиції гравця. Позиції визначаються відповідно до інформації про "позицію" http: // www.Transfermarkt.співпраця.Великобританія/.
 41. “Var, який використовується арбітром - так/ні” - Суддя консультується з екраном VAR.
  “Var для використання - так/ні”. Використання відео -огляду визначається на основі відеопотоку, якщо відбувається одне з наступних:
  • Суддя робить знак огляду відео (прямокутник);
  • Суддя консультується з екраном VAR;
 42. Результати акумулятора
  Це ставка на футбол, який включає два -три результати, наприклад:
  2.5 голів під та 4 картами під
  W2 та 10 кутових ударів під 4 картами під.
  Ставка вважається виграною, якщо всі результати, зазначені в цій події, збігаються.
  Ставки на матчі приймаються та обчислюються в звичайний час плюс офіційний додавання/час травми. "Додатковий час" не враховується.
  Якщо один із параметрів ставки збігається з запропонованим варіантом, немає повернення з шансами, рівними "1" для ставок "акумулятора". Приклад: "10 кутових ударів під 4 картами під" - 9 кутових ударів та 4 картки на статистиці. Ставка буде обчислена як виграш.
  Якщо один із параметрів ставки збігається з запропонованим варіантом, немає повернення з шансами, рівними "1" для ставок "акумулятора". Приклад: Приклад: ”10 Куточок ударить під 4 картами під” - 9 кутових ударів та 4 картки на статистиці. Ставка буде обчислена як втрата.
 43. Спеціальні ставки. Наступна відставка тренера. Якщо відставки одного тренера на день було більше, ніж те, що було опубліковано на офіційному сайті команди спочатку, вважається першим. Усі ставки, розміщені після відставки тренера, обчислюються з шансами, рівними "1". Час та дата відставки взяті з офіційного сайту команди, який скасував контракт з тренером.
 44. Футбол. Головні тренери. Тренер, призначений на посаду, не враховується.
 45. Футбол. Гравці. Оренда не враховується.
 46. Ставки на штрафні удари. Якщо 5 -а перестрілка не буде оцінена, то відповідно до ігрової ситуації:
  "Команда 2 забиває 5 -й штраф - ні" - повернуто;
  "Команда 2 забиває 5 -е штраф - так" - повернуто повернуто.
 47. Оцінка та команда переможе з рахунком.
  Щоб виграти цю ставку, необхідно назвати гравця, який забив перший гол та бал матчу (включаючи додатковий час). Якщо гравець не брав участі в матчі або взяв поле після першої мети, ставка буде обчислена з непарним, рівним "1". Якщо перший гол - це власний гол, ставка на гравця, який забив цю мету, буде обчислена з непарним, рівним "1". Якщо матч був перерваний після першого голу і не закінчився протягом періоду, зазначеного за правилами, ставки на гравця, який забив цей гол, будуть обчислені з непарним, рівним "1".
  Ставка 1 "Адам Лаллана забив 1-й гол, і Team 1 виграє з рахунком 1-0-так"
  Став 2 "Dejan Lovren забив 1-й гол, і Team 1 виграє з рахунком 1-0-так"
  Приклад 1.
  Адам Лаллана забив 1-й гол, і Team 1 виграла з рахунком 1-0:
  Став 1 - виграв
  Ставка 2 - Загублений
  Приклад 2.
  Адам Лаллана не взяв на поле, і Team 1 виграла з рахунком 1-0:
  Ставка 1 - повернено
  Ставка 2 - Загублений
 48. Футбол 8 × 8. Гра в час - Дві рівні половини 30 хвилин (якщо арбітр та обидві команди, що беруть участь, не погодилися). Будь -яка угода про зміни в ігровому часі (i.Е. Скорочення кожної половини до 25 хвилин через недостатнє світло) слід досягти до початку гри і повинна відповідати правилам змагань.
  У половині часу не слід перевищувати 10 хвилин. Тривалість половини часу може змінюватись залежно від домовленості між арбітром з командами.
  Тривалість додаткового часу може бути визначений лише арбітром.
  Виконувати 10 -метровий удар В кінці кожної половини головного або додаткового часу призначається додатковий час.
  Доданий час. Ігрова політика може містити положення двох додаткових рівних половин.
 49. Результат. Вище в кінці турніру (гравці). Наступні послідовні критерії застосовуються: голи, забиті на турнірі; найбільше передач на турнірі; Найменша кількість хвилин, що грали на турнірі. Ці фактори включають додатковий час, але виключають покарання та власні голи.
 50. Альтернативні збіги. У цих ставках порівнюються результати команд у заявлених матчах.Якщо один із матчів було відкладено (не відбулося), якщо сталася технічна збоя, то ставки на альтернативні матчі будуть обчислені з шансами, рівними "1" (повернення).
  Альтернативні парні. Усі команди, перелічені в цьому типі події, грають одночасно. Остаточний бал зазначеної команди враховується.
  Приклад
  Ейнтрахт/Борусія - Шальке/Гоффенхайм Всього 2.5
  Ейнтрахт-Шальке закінчився з рахунком 0: 0, Борусія-Хоффенхайм закінчився з рахунком 2: 1. Загальна оцінка Eintracht/Борусія буде (0+2 = 2). Загальний рахунок Шальке/Гоффенхайм цього подвійного буде 1 ціль = 0+1. Загальний бал подвійного матчу Ейнтрахт/Борусія - Шальке/Гоффенхайм буде 2: 1. Перемога першого подвійного переваги на 1 гол. Всього альтернативного подвійного матчу становив 3 голи.
 51. Альтернативні результати. Загальні бали, отримані за картки в матчі. Ця ставка пропонує передбачити кількість балів, набраних командами в матчі. Ставки приймаються в регулярний час.
  1. Картки, показані гравцям на полі, підраховуються.
  2. Для кожної жовтої картки зараховуються = 10 балів.
  3. Для кожної червоної картки зараховуються = 25 балів.
  4. Максимальні бали за друге порушення, яке є причиною картки, буде дорівнює 25 балів - це буде надано, якщо червона карта буде показана після жовтого.
 52. Альтернативні результати. Виступ команди. Ця ставка пропонує передбачити ряд очок, набраних командою в матчі. Ставки приймаються в регулярний час. Картки, показані гравцям на полі, підраховуються. Переорієнтоване за кутом удару не буде зарахований як наступний кутовий удар, і нові 3 очки не стягуються.
  Бали зараховуються наступним чином:
  1. Для кожного набраного гола = 10 балів
  2. Не буде оцінювати = 5 балів
  3. Для кожного кута = 3 бали
  4. Для кожної червоної картки = - (мінус) 10 балів
 53. Альтернативні результати. Бали, перші 5 хвилин. Ставки, розміщені на перші 5 хвилин, будуть врегульовані на основі подій з 0:00 до 4:59.
  1. Повторний знятий з кутового удару (тощо.) буде рахуватися лише один раз.
  2. Штраф, який повторно складається рішенням судді, буде зараховано один раз.
  3. Максимальні бали за друге порушення - 10 балів. Ці точки можна заробити, якщо червона карта відображається відразу після жовтої картки. Карти, показані гравцям на полі, підраховуються.
   Бали зараховуються наступним чином:
  • Для кожного набраного гола = 10 балів
  • Для кожного кута = 3 бали
  • За кожен нагороджений штраф = 10 балів
  • Кожна червона карта показана = 5 балів
 54. Альтернативні результати. Загальні очки за матч. Ця ставка пропонує передбачити ряд очок, набраних командами в матчі.
  1. Повторний знятий з кутового удару (тощо.) буде рахуватися лише один раз.
  2. Штраф, який повторно складається рішенням судді, буде зараховано один раз.
  3. Максимальні бали за друге порушення - 13 балів. Ці точки можна заробити, якщо червона карта (10 балів) показана відразу після жовтої картки (3 бали). Карти, показані гравцям на полі, підраховуються.
   Бали зараховуються наступним чином:
  • Для кожного набраного гола = 10 балів
  • Для кожного кута = 3 бали
  • За кожен нагороджений штраф = 10 балів
  • Для кожної жовтої картки, показаної = 3 бали
  • Для кожної червоної картки показано = 10 балів
 55. Картки. Статистика. Ставки врегульовані на основі регулярного часу. Карти, показані гравцям на полі, підраховуються.
  Перша картка. Ставки врегульовані на основі подій, що відбуваються протягом обмеженого періоду в матчі. Червоні або жовті картки повинні бути показані у визначений період у матчі. Карта не буде врахована, якщо вона не буде показана протягом певного періоду часу, вона показана після неї.
  Загальні картки. Вона включає додатковий/час травми. Понаднормово не враховується, якщо не вказано інше. Лише одна карта буде розглянута для другого порушення, l.Е. Враховується лише одна карта, якщо червона карта відображається відразу після жовтої картки. Це означає, що максимальна кількість карт, яка може отримати одного гравця, дорівнює 2.
  Остання картка. Якщо в матчі немає карток, виграш виграшів - немає карт. Інші ставки будуть врегульовані як втрата. Якщо двоє або більше гравців залучаються до того ж інциденту, ринок буде обчислений відповідно до останньої показаної картки.
 56. Періоди часу без цілей. Тривалість періоду часу без цілей вирішується, оскільки різниця між протоколами першого голу та початком матчу, протокол наступних забитих голів та протокол кінця матчу та останнього голу. Початок матчу - 0 хв. Голи, забиті в офіційному додатковому часі, вважаються забитими за 45 -й та 90 -й хвилин. Якщо в матчі не було цілей, вважається, що часовий період без цілей становить 90 хвилин. Приклад. Якщо 3 голи забиті в матчі за 10 -й, 30 -й та 90 -й хвилини, то в матчі було лише 4 періоди часу без голів: 10 хвилин (з 0 до 10 -ї хвилини), 20 хвилин (з 10 до 30 -ї хвилини), 60 Хвилини (від 30-ї до 90-ї хвилини) та часовий період 0 хвилин (90-го-90-й).

10.27. Фузальний

 1. Усі ринки базуються на результату в кінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (40 хвилин гра, 2 половинки 20 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час та 6-метрові перестрілки розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, переможця тощо.
 3. У випадку, якщо починаючий матч, але не завершений, всі ставки є недійсними, за винятком тих ринків, які були безумовно визначені в момент перерви матчу.
 4. Матч повинен проводитись щонайменше 35 хвилин, щоб ставки стояли, якщо тільки ринок вже не визначений.

10.28. Хокей на траві

 1. Усі ринки базуються на результату в кінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (70 хвилин гра, 2 половинки 35 хвилин або 4 чверті 17 хвилин 30 секунд). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час та штрафні санкції розраховують на ставки на ринки для отримання кваліфікації, переможця тощо.
 3. У разі починаючого матчу, але не завершено, всі ставки обчислюються з шансами, рівними "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент переривання матчу матчу.
 4. Матч повинен проводитися щонайменше 60 хвилин, щоб ставки стояли, якщо тільки ринок вже не був визначений.
 5. В приміщенні хокей. Гра розділена на 2 періоди 20 хвилин.

10.29. Бригадний

 1. Усі ринки базуються на результату в кінці звичайного часу для кожного відповідного періоду (90 хвилин гри, 2 половинки 45 хвилин або 3 періоди 30 хвилин). Компанія не несе відповідальності за невідповідність дати та часу до фактичного початку події. Дата та час події, що починаються, представлені в рядку, приблизні. Будь ласка, використовуйте різні незалежні джерела інформації.
 2. Додатковий час розраховує на ставки на ринки, які можна отримати, для просування, переможця тощо.
 3. У разі починаючого матчу, але не завершено, всі ставки обчислюються з шансами дорівнюють "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент переривання матчу матчу.
 4. Мат. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результати на момент переривання матчу.
 5. Вбудований хокей. Гра розділена на 4 періоди 12 хвилин.

10.30. Хокей

 1. Ставки на матчі приймаються на:
  • Регулярний час (60 хвилин гра, 3 періоди 20 хвилин);
  • Регулярний час, включаючи ОТ (позначений "OT");
  • Регулярний час, включаючи ОТ та перестрілки (позначені "OT" та перестрілками).
 2. Живі ставки приймаються лише в регулярний час. Живі ставки на матчі NHL та KHL приймаються:
  • Регулярний час;
  • Регулярний час, включаючи ОТ (позначений "OT");
  • Регулярний час, включаючи ОТ та перестрілки (позначені "OT" та перестрілками).
   Приклад 1. Buffalo Sabers - Toronto Maple Leafs (Inc OT та перестрілки). У цьому випадку ставки на матч приймаються в регулярний час, включаючи ОТ та пропуски. Оцінка матчу 2: 3 (1: 0, 1: 1, 0: 1, 0: 0, 0: 1). Усі результати будуть врегульовані з точки зору остаточного балу 2: 3. Всього для цього матчу буде дорівнювати 5.
   Приклад 2. Buffalo Sabers - Toronto Maple Leafs (Inc OT). У цьому випадку ставки на матч приймаються в регулярний час, включаючи ОТ. Кінцевий бал за цей матч - 2: 2 (1: 0, 1: 1, 0: 1, 0: 0). Всього для цього матчу буде дорівнювати 4. Ставки на перемогу 1 -ї чи 2 -ї команди будуть врегульовані як загублені.
   Приклад 3. Buffalo Sabers - Toronto Maple Leafs. У цьому випадку ставки на матч приймаються лише в регулярний час. Кінцевий бал за цей матч - 2: 2 (1: 0, 1: 1, 0: 1). Всього для цієї гри буде дорівнювати 4. Ставки на перемогу 1 -ї та 2 -ї команди будуть врегульовані як загублені.
 3. У разі починаючого матчу, але не завершено, всі ставки обчислюються з шансами дорівнюють "1", за винятком тих ринків, які безумовно визначалися в момент перерви матчу.
 4. Мат. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані на результати на момент переривання матчу.
 5. Команди NHL, AHL, CHL, OHL, WHL, хокейна ліга Східного узбережжя в Північній Америці також може бути розташована як прямим, так і перевернутою послідовністю. (Домашня частина). У разі зворотного положення ставки не будуть повернені.
 6. Ставка "Всього". Кількість забитих шайб у штрафних перерах приймається як 1 гол у розрахунку ставок у матчі, включаючи штрафні удари.
 7. Якщо гол забиває за 9 хв. 00 сек., Тоді вважається, що його оцінюють з першого до дев'ятого хв., Якщо гол забиває за 1 хв. 00 сек., Тоді вважається, що його забили на першу хвилину.
 8. Що стосується ставок "головою до результатів чемпіонату", "пропущені голи", "загальні очки", "загальні голи", "переможець чемпіонату", "переможець групи" проводиться ставки Згідно з остаточними даними про рейтинг, таблиця організаційних чиновників.
 9. При рівних результатах порівняно періодів ставки на порівняння "один із періодів має більше балів" вважається втраченим.
 10. BET "Найвищий голберел турніру" визначається офіційними даними протоколу в рамках системи (Moal+Pass). Всі ставки приймаються, включаючи понаднормові. Якщо учасник, член команди, не брав участі в матчі, виграшні шанси на ставки на нього - дорівнювати "1". Якщо кількість балів дорівнює, виграшний непарний дорівнює "1".
 11. Ставка "Виграє матч і загальний (загальний)".Щоб виграти цю ставку, необхідно визначити, яка з команд виграє матч, а скільки голів буде забитий: більше чи менше, ніж він наведений у лінії. Ставки на НХЛ та KHL приймаються в звичайний час без куль, якщо інше не вказано в рядку. Ставки на інші чемпіонати та міжнародні конкурси приймаються в регулярний час, якщо інше не вказано.
 12. Три очки гонки (п’ять очок тощо.) - Необхідно визначити, хто з гравців першим набрав вказану кількість балів у наборі. У випадку, якщо один із гравців з будь -якої причини відмовляється грати далі, перш ніж він або його суперник набрав зазначену кількість очок, виграшний непарний дорівнює "1".
 13. BET "Team 2 виграє в ОТ - ні", буде обчислена як перемога: якщо в грі не було понаднормово; Якщо команда 2 програє в ОТ. Ставки на виграш, включаючи штрафні перестрілки, розраховуються аналогічно.
 14. Ставка "перемогти в додатковий час". Переможець слід визначити в (ОТ)
  Оцінка гри (0: 0, 1: 1, 1: 0) - втрата.
  Оцінка гри (0: 0, 1: 1, 0: 0; 0: 1) - виграйте.
  Оцінка гри (0: 0, 1: 1, 0: 0; 0: 0; 1: 0) - втрата.
 15. Ставки на ринки з позначкою “Загальний час штрафу” здійснюються на кількість хвилин, які гравець, що порушує, повинен провести у коробці штрафу за порушення. Єдиний Двохвилинні незначні штрафи буде рахуватися. Подвійні незначні штрафи (2+2) розглядаються як два окремі штрафи. Штрафні хвилини, присуджені до початку періоду (матч) або після завершення періоду (матч), і які визначені в остаточному записі зазначеного матчу, враховуються для цілей ставок. Кількість штрафних хвилин буде визначена лише на основі офіційного запису.
  Ставки на ринки з позначкою “Загальні незначні штрафи” складаються на кількість незначних штрафних санкцій.
 16. Ставки на події, позначені "пострілами в ворота", кількість пострілів визначається лише офіційними даними.
 17. Всього гравця (хокей на льоду) - необхідно передбачити індивідуальну загальну кількість гравця з як включені цілі, так і передачі. Усі ставки на індивідуальних гравців приймаються з включеними понаднормово, перестрілки не включаються. Якщо учасник, член команди, не брав участі в матчі, виграш непарні на ставках на нього - дорівнювати "1".
 18. Ставка "Оцінка спочатку і виграє матч". Ставки на НХЛ та KHL приймаються лише в регулярний час.
 19. BET "Перша команда, яка забила гол спочатку і виграв матч - ні". Ця ставка буде обчислена як перемога, якщо команда не забить гол спочатку або не виграє матч.
 20. BET "Всього на часовий інтервал від 6 до 8 - ні".
  Приклад:
  "Всього в інтервалі часу від 6 до 8 - ні". Оцінка гри (2: 3), TOTAL = 5, WIN.
  "Всього в інтервалі часу від 6 до 8 - ні". Оцінка гри (3: 4), загалом = 7, втрата.
 21. Загальні голи забиті під час гри в владу. Необхідно передбачити кількість загальних балів голів під час гри в владу.
  Приклад. 1 -а команда забила 1 гол під час гри в владу, 2 -а команда не забила голів під час гри в владу. Тому під час Powerplay було забито лише 1 гол.
  Ставка «Загальні голи, забиті під час гри в владу до 1.5 ” - Перемога.
  Ставка «Загальні голи, забиті під час гри в владу понад 1.5 ” - втрата.
 22. BET "Порожній чистий гол" обчислюється як перемога, якщо воротар не був на крижаному хокейному ковзанку на момент забитого воріт (замінений додатковим зловмисником).
 23. BET "Загальні хет-трики 0,5 над"-обчислюються лише цілі балів (пропуски не враховуються).
 24. Ставка "найвищий період балів"
  "Найвищий період балів - 1" - Більшість шайб будуть оцінені в 1 -й період, ніж у 2 -й або 3 -й період.
  "Найвищий період балів - 2" - Більшість шайб будуть оцінені за 2 -й період, ніж 1 -й або 3 -й період.
  "Найвищий період балів - 3" - Більшість шайб будуть оцінені в 3 -му періоді, ніж у 1 -й або 2 -й період.
  "Найвищий період балів - малюнок" - щонайменше однакова кількість шайб буде оцінена за два періоди.
 25. Ставки на матчі KHL - Кубок Наджди приймаються лише в регулярний час. Результат відповідності визначається в звичайний час матчу (допускається нічия).
 26. Ставки на східні матчі RHL можна обчислити протягом 72 годин в кінці матчу.
 27. Результат. Вищі за результатами чемпіонату. Результати вирішуються в цьому порядку: етап елімінації, позиція конференції, регулярні очки сезону, регулярна різниця в сезоні, регулярні забиті голи сезону.
 28. BET "Переможець матчу" обчислюється відповідно до правил турніру. Наприклад, обчислюється ставка на матчі НХЛ.
 29. Альтернативні збіги. У цих ставках результати команд у заявлених матчах, які транслюються в прямому ефірі, порівнюються. Якщо один із матчів було відкладено (не відбулося), якщо сталася технічна збоя, то ставки на альтернативні матчі будуть обчислені з шансами, рівними "1" (повернення). Приклад. Альтернативний матч. Avangard - Sibir Wotal 5.5. Справжні матчі Avangard-Sibir Beal 4: 1; Metallurg - Sibir 1: 2. Оцінка альтернативного матчу Avangard - Сибір становив 4: 2. Ставка буде обчислена як виграш, для загальної кількості альтернативних матчів дорівнює 6.
  Альтернативні парні. Усі команди, перелічені в цьому типі події, грають одночасно. Остаточний бал зазначеної команди враховується.
  Приклад.
  Торпеда/Ска - Динамо/ЦСКА Всього 7.5. Торпедо - Ска закінчився з рахунком 3: 2, Ska - Dynamo закінчився з рахунком 2: 1. Загальна оцінка торпедо/SKA буде (3+2 = 5). Загальний показник Dynamo/CSKA цього подвійного буде 3 голи = 2+1. Загальний бал подвійного матчу Torpedo/Ska - Dynamo/CSKA буде 5: 3. Всього альтернативного подвійного матчу становив 8 шайб.
 30. Найкращий бомбардир. Найменше до найцінніших критеріїв: забиті очки турніру, шайби, зіграли останні матчі (не враховуючи ОТ та перестрілки).

10.31. Чаша

 1. Набір та матчі. Якщо обставини з будь -якої причини переважають, то матч присуджується учаснику до досягнення цього, встановлення ставок на цей матч буде недійсною, якщо подальша гра не може вплинути на результат.
 2. У випадку, якщо матч, який був нагороджений гравцеві до того, як буде відтворено повну кількість наборів, ставки на матчі стоять на офіційному переможцям, доки принаймні (один кінець) завершено.
 3. У випадку, якщо будь -якого з названих гравців у матчі, що змінюється до початку матчу, тоді всі ставки будуть недійсними.
 4. У випадку, коли матч, який починається, але не завершиться, гравець, який просувається до наступного раунду, буде визнаний переможцем.

10.32. Шахи

 1. Усі ставки базуються на офіційному результату гри. Результат матчу вирішується результатами всіх ігор матчу.
 2. Якщо після завершення турніру кілька гравців поділяють перше місце, а краватка на перше місце не відтворюється, тоді застосовується правило мертвого тепла (правило 7 Правило 7.3.3).
 3. Якщо гра буде затримана або відкладена з будь -якої причини, то всі ставки будуть стояти до кінця гри або кінця турніру.
 4. Ставки на гандикап (0). Якщо гра закінчиться в нічиї, всі ставки будуть недійсними.

10.33. Що? Де? Коли?

 1. Якщо, коли відбувається "вирішальний раунд", оцінка гри стає 0: 0, перемога в "вирішальному раунді" оцінюється як 6 балів.
 2. Розрахунки гандикапів та загальної кількості здійснюються результатом "вирішального раунду".
  Приклад: Команда 1handicapoddsteam 2handicapodds12totalunderoverexperts-1.52.2Audience+1.51.61.62.29.52.41.5at Оцінка 5: 4 Експерти проходять "вирішальний раунд" і програють. Остаточний бал у такій ситуації становить 0: 6.
  BET "WIN 1" втрачено; ставка "Win 2" виграна.
  Ставка «Загальна кількість (9.5) ”втрачається; ставка «Всього під (9.5) ”Виграв.
  BET “1t gandicap (-1.5) ”втрачається; BET “2t gandicap (+1.5) ”Виграв.3.
 3. “Індивідуальна загальна ставка гравця”. Необхідно передбачити індивідуальну загальну кількість гравця відповідно до номера балів. Точка дається гравцеві, який правильно відповів на запитання (відповідь якого приймається за участю). Правильність відповіді визначається комісією.
 4. Коли грають сектори "Бліц" та "Super Blitz", гравцеві дають момент, який правильно відповів на останнє (третє) питання.
 5. У випадку, якщо відбувається "вирішальний раунд", всі точки гравців врятуються; Гравець, який правильно відповідає на питання "вирішального раунду", має додатковий один бал.
 6. Якщо член команди не брав участі у виставі, виграшні шанси на ставки на нього - дорівнювати "1".
 7. Всього “Що? Де? Коли? Фактична кількість раундів »обчислюється на фактичній кількості раундів у грі. Наприклад: за оцінкою 5: 5 експертів приймає "остаточний раунд" і виграє. Оцінка-6-0, але кількість раундів у грі буде такою: 5+5+1 = 11.
 8. Розрахунки ставок проводяться на основі даних веб -сайту: http: // chgk.телевізор.ru.

10.34. Формула -1, гонки на мотоциклі

 1. Якщо гонка не буде завершена, а офіційний результат не буде оголошено, то всі ставки будуть недійсними, за винятком тих, хто результат уже визначається.
 2. Всі ставки на гонки влаштовуються на офіційну класифікацію від Internationale De L'Automobile (FIA), спортивного керівного органу, на момент презентації подіуму.
 3. Кваліфікаційні ставки. Для врегулювання ставок буде використаний офіційний кваліфікаційний час. Час 3 -го етапу буде використаний для "найшвидшого гонщика". Якщо немає 3 -го етапу, розрахунок ставок буде здійснено відповідно до офіційної мережі FIA. У ставках. Однак відповідно до FIA враховується часові штрафи в кваліфікаційній гонці. Щоб ставки стояли, пілоти повинні розпочати 1 -й етап. Для ставки "найшвидша кваліфікація кола 1 і 2" обидва пілоти повинні розпочати спеціальний етап, щоб ставки стояли.
 4. Класифікація. Проведення класифікації Пілот повинен перетворити 90% кіл, які повернули переможець. Пілот, який вийшов з гонки після 90% кіл, перетворених переможцем, вважається класифікованим.
 5. "Переможець гонки" (у фінальному рейтингу). Переможець - гонщик, який займає перше місце в гонці (у фінальному рейтингу).
 6. “Особливе місце гонщика в остаточному протоколі”.
 7. "Голова до голови". Необхідно назвати гонщика у зазначених парах, який стає швидше на відстані. Найкращий гонщик повинен бути тим, хто отримує найкращу остаточну позицію в гонці (у фінальному рейтингу). Якщо обидва гонщики випадають з гонки, найкращого гонщика вважатиметься тим, хто перетворюється більше кіл; Якщо обидва випадуть в одному колі, виграшний непарний повинен бути рівним "1". Якщо в остаточному рейтингу гонщик не перетворює його найшвидший колін (я.Е. не перевищує час випробувань), тоді його місце визначається протоколом остаточного рейтингу.
 8. "Завершіть гонку - не завершується гонка". Необхідно передбачити, чи повинен бути конкретний гонщик чи не закінчуватиметься. У той же час вважається, що гонщик закінчив, якщо він класифікується з падінням кола за лідером.
 9. "Найшвидший колін". Необхідно передбачити, хто з гонщиків перетворюється на один з кіл швидше, ніж інші гонщики.
 10. Враховується розминка.

10.35. Лакрос

 1. Ставки на матчі лакроса беруть із включеним понаднормово.
 2. Якщо гол забиває за 9 хв. 00 сек., Тоді вважається, що він оцінюється з першого до дев'ятого хв., Якщо гол забиває за 1 хв. 00 сек., Тоді вважається, що він оцінюється на першу хвилину.

10.36. Політика

1. Ставка "переможець". Якщо кандидат у президенти випадає до дня виборів або не може бути обраний, виграшні шанси дорівнюють "1".

10.37. KVN (клуб смішного та винахідливого)

1. Розрахунки ставок проводяться на основі даних веб -сайту: www.амік.ru.

10.38. eSports

 1. Всі ставки на "загальні раунди" в Counter-Strike приймаються, включаючи понаднормовий.
 2. Якщо один із гравців (або команд) був ліквідований (з будь -якої причини), він або команда будуть нагороджені у рамках відпочинку/картах.
 3. У випадку, якщо матч відкладається протягом 24 годин і більше, всі ставки відшкодовують, коли шанси дорівнюють "1".
 4. Якщо в імені гравця є неправильно надруковано, у всіх ставках є гравці, які використовують облікові записи SMURF.
 5. У разі зупинки матчу та встановлення реваншу результату гри зупинки не враховується.
 6. Гандикап і загальний для матчу викладені на картках, за винятком випадків, коли на певній картці є загальний або гандикап або матч, що відбувається в системі BO1.
 7. Ставка "Картка буде завершена вдень", заснована на ігровому дні. Перший день у грі починається з 0 хвилин і змінюється з 4-хвилинним періодом вночі. Штучна ніч, яка є здатністю нічного героя сталкера, - це день.

10.39. Олімпіада

 1. Початок першого кваліфікаційного раунду під час Олімпійських ігор вважається початком змагань.
 2. Ставки на кількість медалей будуть врегульовані на офіційній медальній позиції на церемонії закриття.
 3. Якщо подія перенесена, покинута або перенесена на інше місце проведення чи день, всі ставки будуть стояти.
 4. Зайдіть на голову ставки (спортсмен або команда). Обидва конкуренти повинні розпочати подію, щоб ставки стояли. Якщо один конкурент буде змушений знятись з будь -якої причини, їх опонента вважатиметься переможцем. Якщо жоден конкурент не завершує подію, то всі ставки на цей матч недійсні.

10.40. Зимові види спорту

 1. Початок першого кваліфікаційного раунду вважається початком конкуренції.
 2. Зверніться до голови ставок (спортсмен чи команда): обидва конкуренти повинні розпочати подію, щоб ставки стояли. Якщо один конкурент буде змушений знятись з будь -якої причини, їх опонента вважатиметься переможцем. Якщо жоден конкурент не завершує подію, то всі ставки на цей матч недійсні.

10.41. Гельський футбол, кидається

Гельський футбол - це свого роду футбол і регбі.

 1. Усі ставки влаштовуються на основі результатів наприкінці регулярного часу (70 хвилин гри, 2 половинки 35 хвилин або 60 хвилин гри, 2 половинки 30 хвилин кожен). Для всіх ставок, щоб витримати матч, слід відтворюватися до кінця, за винятком випадків, коли результати визначаються в момент переривання матчу.
 2. Усі ставки влаштовуються на основі остаточного рахунку матчу: гол - 3 очки (коли м'яч вибивав у сітку) - 1 бал (коли м'яч переходить через перехресну панель), воротар схожий на те, що у футболі лише у футболі Публікації вищуються над мережею.

Приклад: Команда 1 набрала 0-12 (0-кількість голів, 12-кількість балів), а Team 2 набрав 2-5 (2 голи вартістю 3 очки кожен і 5 балів-11 балів). Остаточний рахунок складе 12-11 та перемоги Team 1.

10.42. Futsal 4 × 4

 1. Обов’язково, щоб обидві цілі були оснащені мережею. Відсутність маркування суду (або повного або часткового) не може вважатися підставою для скасування матчу.
 2. Матчі містять 2 команди з не більше 4 гравців у кожному.
 3. Кількість замін. Команди дозволяють зробити необмежену кількість заміни. Гравці, які були замінені, можуть пізніше знову ввійти в поле гри.
 4. Якщо на полі на полі є більше 4 гравців з будь -якої команди.
 5. Матчі тривають на 2 13-хвилинні половини (біг або фактичний час відтворення).
 6. Якщо м'яч торкається гравця з протилежної команди і переходить у сітку з викиду, він вважається гол.
 7. Команда -переможець. Команда, яка забиває найбільше голів у матчі, вважається переможцем. Якщо обидві команди або забирають рівну кількість голів, або не забиваються голи, матч закінчується в жеребці.
 8. Гравці відправляють на 2 хвилини, якщо вони отримають червону карту. Як тільки цей час пройде, їх повинен замінити інший гравець.
 9. Вільний удар присуджується протилежній команді у випадку, якщо гравець здійснює будь-яке з наступних шести порушень, і арбітр вважає їхні дії як недбалими, безглуздими, або надмірно агресивними: бити/намагатися вдарити суперника, трипінг/спроба Щоб подолати суперника, штампувати опонента, вдарити/намагатися вдарити суперника рукою, натиснути на суперника чи снасті, де є контакт. Вільні пориви присуджуються з того, де відбулося порушення.
 10. Штраф (постріл у відкритому голі з півдороги) присуджується протилежною команді, якщо команда вчинить 3 фоли в половині (пенальті буде присвоєно після 4-го фолу) або якщо гравець обробляє м'яч Площа покарання.
 11. Площа штрафу має радіус 50 см. Гравці, що захищають гол, за винятком воротаря, не можуть використовувати руки. Не більше одного гравця в будь -який час може опинитися в штрафному майданчику.

10.43. Біатлон танків

 1. Ви можете вивчити правила біатлону танка на веб -сайті http: // mil.ru
 2. Ставка «1 -й раунд індивідуальної гонки (між 3 -м екіпажами з 12 команд) (06.08.2014 | 10:00) Кувейт виграє - так "буде врегульовано, як виграє, якщо екіпаж Кувейт прийде першим у гонці між 3 -м екіпажами.

10.44. Кібер -футбол

Кібер -футбол - Трансляція мультиплеєрської гри (футбольний симулятор).

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. Ставки приймаються в регулярний час.
 6. У випадку, якщо співробітники компанії допускають помилки на ставку ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 7. Ставки приймаються перед офіційною подією, починаючи з Ліги чемпіонів. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 8. Доступні типи ставок (повний день)

10.45. Кібер -баскетбол

Кібер -баскетбол - Трансляція мультиплеєрської гри (баскетбольний симулятор).

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. Ставки приймаються в регулярний час.
 6. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 7. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 8. Доступні типи ставок (Регулярний час)

10.46. Хокей з кібер -льоду

Хокей з кібер -льоду - Трансляція мультиплеєрської гри (симулятор хокею на льоду).

Ставки приймаються на Кубок Стенлі.

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. Ставки приймаються в регулярний час.
 6. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 7. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 8. Доступні типи ставок (Регулярний час)

10.47. Контрудар

 1. Counter-Strike-Трансляція мультиплеєрської гри (ігровий симулятор).
 2. Ставки приймаються до команд. До 11 перемог (максимум 21 раунд).
 3. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 4. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 5. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 6. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 7. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 8. Ставка "Бомба була посаджена так/ні" - не має значення, в якому бомба була посаджена (до або після вбивства всіх протилежних терористів). Справа в тому, що - посадка бомби.
 9. Ставки W1 і W2 у круглі, якщо «бомба висаджена» обчислюється наступним чином:
  • Якщо «бомба була зневажена» - W1 - WIN, W2 - програш;
  • Якщо "бомба вибухнула", W1 - Lost, W2 - перемогти.
 10. Ставки приймаються лише в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.

Доступні типи ставок

Frag* - Точка вбивства ворога
Постріл голови ** - постріл у голову
Самогубство *** - падіння з висоти, смерть від бомби

10.48. Кібер -бої UFC

Кінцевий бойовий чемпіонат - Змішані бойові мистецтва.

Типи ринків:

10.49. Світ танків

"Світ танків" - Трансляція мультиплеєрної гри.

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 6. У разі неспортивної поведінки, що впливає на результат бою, такий як повна бездіяльність союзників чи вбивства команди, букмекер має право оголосити такі ставки порожніми та врегулюватись на 1 (ставки будуть повернені).
 7. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 8. Виграшна команда - це команда, яка знищила всі танки противника (15) або захопила базу.
 9. Якщо наприкінці матчу обидві бази були захоплені або або команда знищила всі танки противника, враховується нічия.
 10. Ставки приймаються на випадковий битва в танці в багатокористувацькій онлайн -грі «World of Tanks», де гравці вибираються випадково.
 11. Оцінка кожної команди - кількість знищених (будь -якими випадками) ворожих танків.

Доступні типи ставок:

10.50. Кібер -теніс

Кібер -теніс - трансляція мультиплеєрної гри (тенісний симулятор).

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. Тривалість гри -1
 6. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 7. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 8. Доступні типи ставок. Гандикап і загальний обчислюються іграми

10.51. Дота 2

 1. Dota 2 та League of Legends - Трансляція мультиплеєрної гри.
 2. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 3. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 4. Dota 2 та League of Legends врегульовані на падінні престолу або зв’язку однієї з сторін.
 5. Матч вважається незавершеним, якщо його тривалість становить 15 хвилин.
 6. Мат.
 7. Якщо один або кілька гравців залишають гру до завершення, це не повернення. Матч обчислюється у всіх випадках.
 8. Випадковий матч, він транслює в Інтернеті, - його грають реальні випадкові гравці.

Доступні типи ставок:

10.52. Черв’яки

 1. Черви - трансляція мультиплеєрної гри (ігровий симулятор).
 2. Дві команди на чотирьох черв’ях роблять кроки, по черзі використовуючи різну зброю.
 3. Об'єкт гри - руйнування команди противника.
 4. Гра до перемоги однієї з команд.
 5. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 6. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 7. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 8. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 9. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 10. Гандикап, загальні та правильні ставки на бали приймаються на черв’яків Frags.
 11. Якщо принаймні один черв’як вижив до моменту смерті всіх черв’яків вашого опонента, команда виграє.
 12. Нічия можлива, якщо останні черв'яки обох команд помирають одночасно - в одному ході.

Доступні типи ставок

10.53. Кібер -бойові бойові дії WWE

Всесвітня боротьба з розвагою - професійна боротьба (ігровий симулятор).

 1. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 2. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 3. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 4. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 5. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 6. Ставки приймаються перед офіційною подією, що починається та в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.
 7. Бокс -кільце - це вища огородження мотузками.

Доступні типи ставок

10.54. Кібер -крикет

 1. 5 матчів (кібер -крикет) складаються з одного подачі, максимум 5 оверсайзів на команду. У понад 6 подач.
 2. На початку матчу є нічия ("кидання"). Команда -переможець вирішує, чи потрібно поле (миска) чи бити спочатку.
 3. Команда боулінг Перші бали проходить у 5 оверсайзах. Інша команда в половині п’єс іннінгу, поки вони не забирають більше пробіжок, ніж перша команда, або до тих пір.
 4. Команда, яка забиває найбільшу кількість виграшів. Якщо обидві команди забирають однакову кількість пробіжок, команда, яка знищує більше калиток, ніж інші перемоги (у якої було менше звільнення з матчу) з матчу). Матч закінчується нічиєю, коли обидві команди мають однакову кількість пробіжок і поклонених (?) хвіртки.
 5. Для обчислення ставок на загальних матчах загальна команда, загальна кількість пробіжок та доставка використовується кількість пробіжок, включаючи додатки.
 6. Всього на четверті ставки обчислюються на основі рівно 4 забиті пробіжки без додаткових послуг. Четверки можна забити або коли м'яч не спіймається командою з боулінгу, або коли батсмен забиває 4 пробіжки, поки м'яч не вийшов з гри.
 7. Всього шістдесят ставок обчислюються на основі точно набраних 6 пробіжок без додаткових послуг. Шістки можна забити або коли м'яч не спіймається командою з боулінгу, або коли батсмен забиває 6 пробіжок, поки м'яч не в грі.
 8. Найвищі ставки на відкриття партнерства розраховуються на основі кількості забитих пробіжок (без додаткових), поки бтсмен не буде відхилений вперше. Якщо жодного летючого батсмена не буде звільнено, результатом першого партнерства є загальний запуск, забитий командою без додаткових послуг.
 9. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 10. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 11. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 12. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 13. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.

10.55. Смертний комбат х

 1. Ставки приймаються на бійки двох опонентів. Гра триває до 5 перемог, максимум 9 раундів.
 2. Усі ставки врегульовані після закінчення бою.
 3. Переможець - винищувач, що вбиває опонента.
 4. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0 євро.20.
 5. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 6. Частка може бути обмежена певною подією без будь -яких повідомлень та причин.
 7. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 8. Ставки приймаються в прямому ефірі. Усі матчі транслюються в Інтернеті.

Доступні типи ставок

На раунді:

;. Приклад: Якщо відлік зупиняється на 74, тривалість раунду становить 90 - 74 = 16 секунд.

На турнірі:
- перемогти в турнірі;
- Всього (над/під);
- Всього винищувача (надмірно/менше);
- Загальна обробка за типом (над/під).

10.56. Еспорт гольф

 1. Golf Esports передбачає потокову симулятор гольфу.
 2. Усі ставки врегульовані після закінчення події.
 3. Мінімальна частка при будь -якому одному виборі становить 0 євро.20.
 4. Максимальна акція визначається букмекером для кожного вибору окремо.
 5. Якщо члени персоналу вчинили помилки або якщо будь -які збої за програмне забезпечення відбудуться під час прийняття BET (e.g. Очевидні помилки в шансах, невідповідності між шансами, що відображаються у спортивних/живих секціях, та на ковзанні BET тощо.), або повинні бути інші вказівки на ставки, прийняті неправильно, букмекер має право оголосити такі ставки недійсними.
 6. Два гравці беруть участь у матчі і повинні грати в чотири діри кожен.
 7. Гравець, який завершує всі чотири отвори в найменшій кількості ударів, вважається переможцем. Якщо обидва гравці знімають однакову кількість ударів, матч закінчується в жарті.
 8. Гравець, який стріляє менше удару під час завершення однієї нори, вважається, що виграв цю діру. Якщо обидва гравці знімають рівну кількість ударів, вони вважатимуться зв'язаними.
 9. ПАР присвоюється кожному з чотирьох отворів. PAR - це кількість ударів, які повинен зробити гравець, щоб завершити отвір відповідно до правил. PAR кожного отвору показано в таблиці результатів. Замовник може робити ставки на ринок "Загальний перевищення/під номіналом".
 10. Результат відповідності визначається відповідно до таблиці остаточної статистики. Жодні проблеми з графікою гри не призведуть до скасування ставок.

10.57. бейсбол Esports

 1. Бейсбол Esports передбачає потокову гру багатокористувацької гри (симулятор бейсболу).
 2. Ставки приймаються на традиційний тип бейсболу, де кожна команда має дев'ять членів.
 3. Усі ставки врегульовані після закінчення події.
 4. Мінімальна частка при будь -якому одному виборі становить 0 євро.20.
 5. Максимальна акція визначається букмекером для кожного вибору окремо.
 6. Букмейкер може змінити обмеження пакету акцій без попереднього повідомлення.
 7. Якщо матч закінчується в розіграші в звичайний час (три подачі), відбувається додаткове іннінг. У цьому випадку всі ставки будуть врегульовані, включаючи додаткові подачі.
 8. Якщо члени персоналу вчинили помилки або якщо будь -які збої за програмне забезпечення відбудуться під час прийняття BET (e.g. Очевидні помилки в шансах, невідповідності між шансами, що відображаються у спортивних/живих секціях, та на ковзанні BET тощо.), або повинні бути інші вказівки на ставки, прийняті неправильно, букмекер має право оголосити такі ставки недійсними.
 9. Ставки приймаються до початку матчу, а також під час матчу (живі ставки). Усі матчі передаються в Інтернеті.
 10. Доступні наступні ринки:
  • Перемога;
  • Команда гандикап;
  • Всього (над/під);
  • Всього команди.

10.58. Вуличний винищувач V

 1. Street Fighter V передбачає потокову гру багатокористувацької гри.
 2. Ставки приймаються на матч між двома бійцями. Матч триває до двох перемог; Максимальна кількість раундів - три.
 3. Усі ставки врегульовані після закінчення події.
 4. Винищувач, який убив свого опонента, буде визнаний переможцем.
 5. Мінімальна частка при будь -якому одному виборі становить 0 євро.20.
 6. Максимальна акція визначається букмекером для кожного вибору окремо.
 7. Букмейкер може змінити обмеження пакету акцій без попереднього повідомлення.
 8. Якщо члени персоналу вчинили помилки або якщо будь -які збої за програмне забезпечення відбудуться під час прийняття BET (e.g. Очевидні помилки в шансах, невідповідності між шансами, що відображаються у спортивних/живих секціях, та на ковзанні BET тощо.), або повинні бути інші вказівки на ставки, прийняті неправильно, букмекер має право оголосити такі ставки недійсними.
 9. Ставки на бійців приймаються лише в прямому ефірі. Усі матчі передаються в Інтернеті.

Доступні такі ринки:
У раунді:
- перемогти в раунді;
- тривалість круглої (над/під)*;
- «Перемога в раунді - P» - переможець не отримує шкоди від опонента;
- Регулярна перемога в раунді (v)?
- Тип завершального руху: ex (вдосконалений спеціальний хід), C (переміщення заряду), Каліфорнія (критичне мистецтво). Оздоблюючий хід відображається у верхній частині екрана біля таймера.

* Тривалість раунду означає кількість секунд, які минули з моменту початку боротьби. Це число обчислюється шляхом вирахування числа, на яке таймер зупиняється з 99 секунд (стандартне число на таймі на початку).
Наприклад, якщо відлік зупиняється на 59, тривалість цього раунду складе 99-59 = 40 секунд.

10.59. басейн Esports

Турнір: Басейн з восьми м'ячів.

 1. Pool Esports - це потік багатокористувацької гри (симулятор пулу).
 2. Ставки приймаються на гру в басейн для двох суперників. Гра грає до перемоги одного з суперників.
 3. Усі ставки врегульовані на результат наприкінці повного робочого дня.
 4. Мінімальна частка в будь -якій події становить 0,2 €.
 5. Максимальна частка визначається для кожної події компанією ставок.
 6. Частка може бути обмежена без будь -яких повідомлень та причин.
 7. У випадку, якщо співробітники компанії помиляються на ставках, приймаючи ставки (очевидні помилки у списку ставок, невідповідність шансів між спортивною лінією та ставкою тощо.) або є якісь докази несправедливої ​​гри, порушуючи нинішні правила, що приймають ставки, а також інші аргументи, що підтверджують неправильність ставок, компанія -букмекера залишає за собою право оголошувати ставки на такі терміни недійсні.
 8. Ставки приймаються лише в прямому ефірі. Усі матчі передаються в Інтернеті.
 9. Методи виграшу:
  • У грі є 4 типи м'ячів: куля (біла куля), кульки з твердим кольором, смугасті кульки та чорна (восьма) м'яч. Гра закінчується, коли чорний куля покривав або вискочив із столу. Суцільні та смугасті кульки надаються супротивникам результатами пострілу перерви.
  • Регулярний виграш зараховується, якщо гравець горщить чорний (восьмий) м'яч після готування всіх своїх семи об'єктних кульок (твердого кольору або смугастого).
  • Автовиціа враховується, якщо суперницький горщик-чорний (восьмий) м'яч, перш ніж він підпише всі свої сім об'єктних кульок (міцний колір або смугастий), горщик чорної кулі разом з білим або чорним кулею вискакує зі столу.
 10. Доступні такі ринки:
  • Перемогти.
  • Метод виграшу.
  • Один або кілька кульок з розривом пострілом (це правда, якщо один або кілька кульок, крім білої кулі, в горщику з першим пострілом перерви. Наступні постріли перерви не враховуються).
  • Стрибнув м'яч (це правда, якщо один або кілька кульок, крім білого м'яча, вискочили зі столу під час гри).
  • Точна кількість нетотованих кульок на столі в кінці гри (без білого м'яча).

10.60. Карткова гра "21"

 1. Об'єктом гри є набір не більше 21 очок, але більше, ніж суперник. Бюст понад 21 бал вважається втратою. Гравець та дилер беруть участь у грі. "21" грається зі стандартною колодою на 36 карт.
  • Рейтинг карт: 6, 7, 8, 9, 10, j, q, k, a.
  • Значення карт відповідно до їх рангу: 6, 7, 8, 9, 10, 2, 3, 4, 11.
 2. "Golden Point" - це виграшна комбінація, коли гравець / дилер тримає в руці два тузи (які зараховуються як 21).
 3. Доступні такі ринки:
  • Перемога;
  • Всього (над; під);
  • Індивідуальний загальний (перевищує);
  • Дилер/гравець, щоб набрати 21 очок;
  • Дилер/гравець, щоб отримати карту (костюм);
  • Дилер/гравець, щоб отримати карту (ранг);
  • Дилер/гравець, щоб розбити;
  • Гра, яку потрібно закінчити на бюстах. BET виграє, якщо загальна вартість карт гравця перевищує 21;
  • Гра, яку потрібно закінчити на угоді. Бет виграє, якщо один із гравців набрав 21 очок після першої угоди.
 4. Якщо члени персоналу вчинили помилки або якщо будь -які збої за програмне забезпечення відбудуться під час прийняття BET (e.g. Очевидні помилки в шансах, невідповідності між шансами, що відображаються у спортивних/живих секціях, та на ковзанні BET тощо.), або повинні бути інші вказівки на ставки, прийняті неправильно, букмекер має право оголосити такі ставки недійсними.

11. Приклади

11.1. Азіатський розрахунок гандикапів єдиної ставки

Коли ви розміщуєте ставку «азіатський гандикап», фактично займається двома, насправді. BET з шансами (+1,25) відповідає збору двох ставок: на гандикап (+1) та на гандикап (+1,5). Сума на цих ставках дорівнює половині суми цілого гандикапу. Перемога Total Handicap буде дорівнює сумі виграшу з двох ставок. Залежно від результату, ви можете виграти обидві ставки; Одна ставка на перемогу, інша повернута; втратити їх обох.

Дивіться варіанти розрахунку ставок на азіатські гандикапи:

подіягандикапVillarreal CF+0.75real Madrid-0.75

Нехай сума ставки буде 100 рублів у нашому прикладі.

Я.е, якщо ми розмістимо ставка+0,75 на Villarreal CF, Він розділений на: ставки з гандикапами (+1) та (+0,5).

Давайте подивимось якісь варіанти:

 1. Оцінка матчу (0: 1) - Гандикап (+0.5) - втрата, гандикап (+1) - повернення коштів.
 2. Оцінка матчу (1: 1) - Гандикап (+0.5) - Перемога, гандикап (+1) - виграш.
 3. Оцінка матчу (0: 2) - ставка втрачена.

Якщо ми зробимо ставку на Реал Мадрид Гандикап (–0,75), Ми отримуємо дві ставки з гандикапами (–0,5) та (–1).

Давайте подивимось якісь варіанти:

 1. Оцінка матчу (0: 1)-Гандикап (-0.5)-Win, Handicap (-1)-повернення коштів.
 2. Оцінка матчу (1: 1) - ставка втрачена.
 3. Оцінка матчу (0: 2) - ставка - це перемога.

11.2. Азіатський обчислення акумулятора гандикапів

Якщо ставка є частиною акумулятора або системної ставки на азіатську гандикапу, кількість варіантів подвоюється.

Наприклад, ми розмістили ставку на акумулятор на 100 євро, складається з двох подій із загальною кількістю 3.25. Обидві пара грали з матчем 3: 0. Скільки ми отримуємо? Власне, тут буде 4 акумулятори: >3,>3; >3,>3.5; >3.5,>3; >3.5,>3.5, тому ми отримуємо 25 євро на одну ставку на акумулятор, всі інші ставки втрачаються.

11.3. Азіатський загальний обчислення

Ставки на загальний, акумулятор 0.25 (але не 0.5). .5).

.75 під - 100 євро з шансами 1.4.

Шляхом розрахунку ставка розділена на два: Всього (1.5) під і загалом (2) під. Сума ставки розділена на два (у 50 євро)

Давайте подивимось якісь варіанти:

 1. .
 2. ..
 3. .

Наприклад, ставка на загальну суму 1.75 - 100 євро. з шансами 1.4

.5) Над і загалом (2).

 1. .
 2. Оцінка матчу (1: 1), (0: ​​2) - ставка на загальну кількість (1.5) Над - перемога; Ставка на загальну кількість (2) за - відшкодування 50 євро (50х1.
 3. Оцінка матчу (1: 2) - ставка виграна (100х1.

12.

. Калькулятор дає пояснення всіх комбінацій, що беруть участь у остаточному розрахунку виграшу для вашої ставки.

Перейдіть на сторінку

13. 15-ТОТО

13.1. Загальні умови

TOTO - це гра, в якій гравці ставають на те, що гравці на домашню перемогу, нічия, виграш або остаточний правильний рахунок ряду заздалегідь визначених матчів. Мелбет збирає всі ставки в басейн тото (грошова сума); до яких гравців вносять внося до початку матчів. Після того, як всі матчі закінчили Мелбет.COM розповсюджує призовий пул Toto між усіма переможними гравцями відповідно до цих правил.

Гравець Toto - це людина, яка зробила ставку в пул Toto за умовами та умовами правил TOTO. Гравець повинен бути старше 18 років.

Подія - це спортивна подія, матч.

Результат - це можливий результат спортивної події, запропонованої організаторами Toto для розміщення ставок.

TOTO BET SLIP - це список з 15 подій з його результатами. Він заповнюється учасником змагань, щоб зробити ставки. BET "Домашні перемоги" позначаються як "1"; BET "виграє" виграє "2" 2 "; "Накладка" ставки позначається як "x". Bettor може вибрати результати акумулятора на кожній події. У цьому випадку кількість версій ставок збільшується (і відповідно мінімальна частка).

Toto BET - це поєднання результатів події (по одному для кожного матчу майбутнього Тото), на який конкурсант ставає ставки; а також сума цієї суми грошей.

Гравець виграє ставку, якщо він правильно прогнозує результати 9 подій і більше, і програє, якщо він/вона здогадається менше 9 подій.

Якщо гравець програє, тоді його ставка втрачена. Якщо гравець виграє, то його ставка включена в виплату ставок від призових грошей як його компонент.

Пул ставок - грошова сума, отримана у вигляді ставок на вхідний малюнок Toto.

Призові гроші - частина басейну, яка використовується для виплати виграшу.

13.2. Розподіл приззового фонду за категоріями

15 Правильно прогнозований вихід - 10% призових фондів.
14 Правильно прогнозований вихід - 10% призових фондів.
13 Правильно прогнозований вихід - 10% призових фондів.
12 Правильно прогнозований вихід - 10% приззового фонду.
11 Правильно прогнозований вихід - 10% призових фондів.
10 Правильно прогнозований вихід - 18% призових фондів.
9 Правильно прогнозований вихід - 32% призовового фонду.

Призові гроші розподіляються на виграшні ставки, що щільно сума кожної ставки відповідно до місця її розповсюдження.

Джекпот - додаткова виграш, що розподіляється серед ставок, помітно сума цих ставок.

Він заснований на попередніх малюнках Тото, в яких одна або кілька переможних гаманців не були розірвані, я.Е. Коли найкраща ставка правильно передбачила менше 14 (13, 12, 11, 10, 9) подій.

Приз Jackpot не розігрівається і збільшується для кожного наступного малюнка, поки один із ставок не здогадується результати всіх подій.

Компанія, що ставить, має право збільшити джекпот за допомогою власних грошових фондів.

13.3. Загальні положення

 1. Ставки на всі події ставок Parimutuel приймаються до регулярного ігрового часу, якщо інше не вказано.
 2. Ставки приймаються до того. Початок випуску - це фактичний початок матчу, який першим розпочав у випуску; На цьому матчі, визнані недійсними, не враховуються. Дата та час починаючи з події, наведена в рядку, мають інформативний характер. Неправильний час події не є основою для скасування ставок.
 3. Матч вважається неповним у ставках на тото, якщо він визнається недійсним відповідно до правил ставки компанії Мелбет.
 4. Якщо будь -яка подія зі списку матчів вважається скасованою, всі результати такої події вважаються перемогою.
 5. Розподіл джекпоту у випадку, якщо події неповні:
  • 1 подія, яка вважається скасованою - 35% джекпота виплачується;
  • 2 події, які вважаються скасованими - 25% джекпота виплачується;
  • 3 події, які вважаються скасованими - 10% джекпота виплачується;
  • 4 події, які вважаються скасованими - 5% джекпота виплачується.
 6. Якщо 5 або більше подій вважаються скасованими, цей список матчів вважається скасованим, а всі ставки повертаються. Адміністрація Toto залишає за собою право використовувати частину джекпота, щоб зробити шанси на виграш ставки не нижче 1,05 на 1 рубль.
 7. Якщо 3 події зі списку матчів вважаються скасованими, категорія "9 правильних результатів" не виплачується.
 8. У цьому випадку категорія "10 правильних результатів" матиме 40%призових фондів, категорія "11 правильних результатів" - 20%, категорія "12 правильних результатів" - 15%, категорії 13 та 14 правильних результатів - 10% кожна, категорія "15 правильних результатів" - 5%.
 9. Якщо 4 події зі списку матчів вважаються скасованими, категорії з 9 та 10 правильних результатів не платять. У цьому випадку категорія "11 правильних результатів" матиме 45%премічного фонду, категорії "12 правильних результатів" - 25%, категорія "13 правильних результатів" - 15%, категорія "14 правильних Результати ” - 10%, категорія« 15 правильних результатів » - 5%.
 10. Якщо до початку подій компанія має інформацію про скасування будь -якої події зі списку, або якщо будь -яка з подій була запланована неправильно у списку (неправильні імена опонентів, неправильна команда Home/Away), а також у Case of Force Majeure, включаючи технічні збої, які можуть запобігти всім зацікавленим особам робити ставки на розіграш у повному обсязі, компанія має можливість (але не зобов’язання) вважати список недійсним, скасувати всі ставки та відновити список у Основа його скасовано.

13.4. Як розмістити ставку

Для того, щоб поставити ставку, необхідно вибрати один або кілька результатів для кожного з 15 матчів, представлених у прорізі BET.

Мінімальні та максимальні ставки визначаються букмекером.

Офіційні курси курсу встановлюються Центральним банком Російської Федерації. Перемога виплачується валютним курсом, який був днем ​​розміщення ставок.

 1. Якщо ви маєте намір зробити кілька ставок, ви можете вибрати їх за один квиток і позначити 2 або 3 результати одночасно в одному або декількох матчах з 15 подій; тим самим загальна кількість ставок та мінімальна частка щодо цієї ставки, відповідно, подвоєна, пошкоджена тощо. Загальна частка в межах ставки розподіляється рівномірно на найкраще в цьому квитку.
 2. Якщо один квиток містить кілька ставок, то виграшні ставки обчислюються щільно часткою, яка є часткою кожної ставки.
 3. Ставки приймаються до початку першого матчу Totalizator. Будь -які ставки, розміщені після початку першого матчу в Toto, будуть скасовані.
 4. Ставка на партію. Це спрощення дозволяє розмістити кілька випадкових ставок на тото. Для цього слід вказати суму на одну ставку, і натисніть кнопку "Щоб поставити ставку". Це буде зроблено як ставки на муші, як ви вказали, автоматично. До ставок на Чек, які ви можете в розділі "Історія ставок" - TOTO.

Коли ставки більше не приймаються, вся інформація про ставки, які були зроблені, і всі статистичні дані приймаються до "результатів" та доступні для перегляду.

13.5. Виплата джекпота

Виплати Jackpot здійснюються після того, як адміністрація перевіряє дані паспорта та реквізити банківського рахунку. Назва власника облікового запису повинна відповідати імені на наданих даних ідентифікації. Адміністрація погоджується передати виграш на банківський рахунок не пізніше ніж через 30 календарних днів після отримання, перевірки та реєстрації всіх необхідних документів для оплати. Оплата джекпота керується нинішнім законодавством Російської Федерації та правилами, що регулюють силу під час оплати.

13.6. Суперечки

Розв’яжуючи загальні та суперечливі випадки, компанія, що ставиться, застосовується до предметів правил компанії "melbet", які є відповідними і не суперечать правилам тото.

13.7. Ставка на партію

Batch Bet - це колекція Betslips. Іншими словами, пакетна ставка - це коли один раз прийняв видання POT, кілька або багато ставок.

Як розмістити ставку на пакет

Щоб правильно поставити ставку на партію, всі ставки повинні бути зроблені у необхідному форматі:

30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (x); 13- (1); 14- (x); 15- (1)
Цей рядок, позначений такими параметрами:
30.00 - кількість ковзання ставок
1, 2, 3,… 15 - Кількість ігор у малювання
(1,2, х) - варіант результатів, який ви ставитесь.

Кожна ставка повинна починатися на новій лінії. Його слід представити наступним чином:

Приклад:

30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (x); 13- (1); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (x); 13- (1); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (2); 12- (1); 13- (2); 14- (x); 15- (1),

Ви можете заздалегідь підготувати ставки, а потім скопіювати та вставити в текстове поле на сторінці: "Toto 15": Batch Bet. Ви також можете заповнити поле.

Щоб розмістити ставки, натисніть кнопку "Пробачки для пакетів". Потім введена інформація буде підтверджена. Якщо ви підтверджуєте - ваша ставка Bacth, прийнята на малюнку!

Ви можете знайти свої ставки в моєму обліковому записі - Історія ставок - TOTO.

Приклад.

Ви робите ставку на наступний малюнок. Таким чином, ви впевнені в результатах лише в 10 іграх 15 (1 -ї перемоги). У трьох іграх ви допускаєте 2 можливі результати (1x), як і для двох останніх - ви не впевнені в результаті (ваш вибір - 1x2).

Якщо ви зробите одну ставку в усіх можливих комбінаціях варіантів ваших прогнозів, все в BET Slip отримує 72 варіанти загальної суми, заявленої 2160 євро. (Мінімальна ставка = 30 євро).

Однак ви можете значно зменшити ставку на суму, якщо ви витратите її не на одну ставку, і поширити на більшу кількість ковзань (пакетна ставка). У той же час у вас є шанс на велику перемогу.

Для цього потрібен пакет, щоб забрати ставки таким чином, щоб у будь -якому поєднанні ваших орієнтовних результатів принаймні одна з ставок зіграла, наприклад, принаймні 14 здогадує результат результат. У цьому випадку загалом 12 ставок та 360 євро. Результатом стала наступна партія:

30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (x); 13- (1); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (x); 13- (1); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (1); 13- (x); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (1); 13- (x); 14- (x); 15- (1),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (1); 13- (1); 14- (1); 15- (2),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (1); 13- (1); 14- (1); 15- (2),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (x); 13- (x); 14- (1); 15- (x),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (x); 13- (x); 14- (1); 15- (x),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (x); 13- (x); 14- (2); 15- (2),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (x); 13- (x); 14- (2); 15- (2),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (x); 12- (1); 13- (1); 14- (2); 15- (x),
30; 1- (1); 2- (1); 3- (1); 4- (1); 5- (1); 6- (1); 7- (1); 8- (1); 9- (1); 10- (1); 11- (1); 12- (1); 13- (1); 14- (2); 15- (x),

Сервіс "Batch Bet" - простий у використанні та придушіть тих учасників, які формують свої купони в унікальних системах.

Приклад тото правильної оцінки BACTH BET

30; 1- (1: 2); 2- (1: 1); 3- (1: 0); 4- (1: 3); 5- (2: 2); 6- (1: 3); 7- (2: 1); 8- (0: 1),

Приклад ставки до баскетбольної партії Тото

30; 1- (1o); 2- (1o); 3- (1o); 4- (x); 5- (x); 6- (2o); 7- (2o); 8- (1o); 9- (1U),
30; 1- (1U); 2- (1o); 3- (1o); 4- (x); 5- (x); 6- (2o); 7- (2o); 8- (1o); 9- (1U).

14. Тото "Правильний бал"

TOTO «Правильний бал» - вимагає гравця, щоб розмістити ставки на результати матчів.

Квиток Toto складається з 8 матчів з кожним їх матчем. Гравцю потрібно буде правильно передбачити результати у 2 або більше матчах, щоб виграти ставку.

Щоб поставити ставку, вам потрібно вибрати один бал для кожного матчу на ковзанці ставки. Для ставок на акумулятор ви можете вибрати 2 або більше балів у кожному з матчів. Тим самим загальна кількість ставок та ставка ставок, відповідно, подвоєна, пошкоджена тощо.

Мінімальна ставка - 0.5 €.

Для того, щоб отримати приз, гравцеві потрібно буде правильно передбачити результати у 2 або більше матчах. 95% басейну Toto розповсюджується між успішними гравцями.

Якщо всі матчі відтворюються (без порожнечі), пул призів Toto розподіляється на 7*виграшних категорій для джекпота наступної гри Toto **:

1 -а виграшна категорія - 5% з призового пулу Toto, (прогнозовані 8 балів);
2 -а виграшна категорія - 5% з призового пулу Toto (прогнозовано понад 7 балів);
3 -а виграшна категорія - 7.5% з призового пулу Toto (прогнозовано понад 6 балів);
4 -а категорія виграшів - 10% з призового пулу Toto (прогнозовано понад 5 балів);
5 -а категорія виграшів - 12.5% з призового пулу Toto (прогнозовано понад 4 бали);
6 -а категорія виграшів - 20% з призового пулу Toto (прогнозовано більше 3 балів);
7 -а категорія виграшів - 35% з призового пулу Toto (прогнозовано більше 2 балів);

* - Якщо є 1 або 2 порожнечі, пул призів тото розподіляється відповідно до правила «Розподіл джекпота, де 1 або більше матчів недійсні».
** - Якщо в 1 -й виграшній категорії немає виграшних ставок.

Розподіл премії TOTO від виграшних категорій, які не мають виграшних ставок.

Якщо будь -яка подія зі списку матчів вважається скасованою, всі результати такої події вважаються втраченими. Мінімальна кількість правильно прогнозованих варіантів не змінюється, слід здогадатися 2 події.

(Матч вважається невдалим, якщо час початку матчу відкладений пізніше, ніж дата останнього матчу в Toto Correct Ball Slip Slip.)

Якщо без перемоги є 1 або більше категорій виграшу, 30% тих призів виграшних категорій додаються до категорії виграшу, в якій більшість балів було правильно прогнозовано, і 70% додали до джекпоту наступної гри Toto. Якщо немає ставок, що успішно прогнозують більше 1 балу, то 95% призового пулу Toto додається до джекпоту.

Джекпот становить 12 000 євро. Джекпот розподіляється між ставками, що успішно прогнозує 8 або 7 правильних балів, відповідно до їх розміру. Чим більший ставок, тим більший приз.

Джекпот залишається не виграним, якщо ніхто успішно прогнозує 8 або 7 правильних балів.

Усі ставки, успішно прогнозуючи бали у всіх 8 матчах, мають 95% джекпота. Решта 5% джекпота розподіляється серед ставок, що успішно прогнозують 7 балів.

Розподіл джекпота, де 1 або більше матчів недійсні:

1 порожній матч - 25% джекпота розподіляється (7 успішно прогнозували правильні бали);
2 порожні матчі - джекпот не виплачується, і фонд переноситься на наступну гру Toto.

Розподіл призового пулу TOTO у випадку 1 порожнечі:

7 балів - 5%, 6 балів - 5%, 5 балів - 7.5%,
4 бали - 10%, 3 бали - 12.5%, 2 бали - 55%.

Розподіл призового пулу TOTO у випадку 2 порожніх матчів:

6 балів - 5%, 5 балів - 5%, 4 бали - 7.5%,
3 бали - 10%, 2 бали - 67.5%.

Якщо є 3 або більше порожнечі, то всі ставки будуть недійсними, а ставки повернулися гравцям.

14.1. Як розмістити ставку TOTO «Правильна оцінка»

15. Totalizator Football-Toto

15.1. Загальні положення

1.1 Компанія Мелбет Beatting приймає ставку на Toto-Football відповідно до правил.
1.2 Toto Totalizator - це спеціальна гра в басейн, де вам потрібно розмістити ставки на 14 подій у списку матчів.
1.3 Ставки приймаються від осіб старше 18 років. Клієнт несе відповідальність за порушення цього пункту.
1.4 Ставки приймаються від осіб, які погоджуються з правилами, запропонованими компанією ставок. Ставка, розміщена Bettor, служить безумовним прийняттям нинішніх правил.

15.2. ТОТО-ФОТУЛЬ

2.1 Кожен матч може мати 3 результати: BET "домашні перемоги" позначаються як "1"; BET "виграє" виграє "2"; "Накладка" ставки позначається як "x".
2.2 Toto-Football Bet-це поєднання результатів події (по одному для кожного матчу майбутнього Тото), на якому учасник учасника; а також сума цієї суми грошей.
2.3 Беттор може вибрати від одного до трьох можливих результатів у кожному матчі, крім кожної ставки виплачується та обчислюється окремо. Розміщуючи загальну кількість ставок (варіантів) та показано загальну суму. Сума ставок на кожен з варіантів обчислюється шляхом ділення загальної суми на кількість варіантів.
2.4 Мінімальна частка на тото - 50.
2.5 Усі ставки на Toto можна перевірити в розділі Totalizator-Toto-Football-список ковзання.

15.3. Розрахунок тото-футболу

3.1 Ви можете побачити результат на кожній події в Toto Bet Slip після того, як всі матчі будуть завершені. Ставки на футбольні матчі приймаються в регулярний час (включаючи додатковий час), за винятком таких ставок, як "для кваліфікації" або "переможця", де ставки приймаються на результат двох команд. Додатковий час першого тайму-це 45-й хвилина. Додатковий час другого тайму-90-а хвилина. Якщо матч відмовляється до відтворення 90 хв.
3.2 Матч вважається недійсним, якщо він був перерваний/відкладений/затриманий, або якщо він розпочався раніше, ніж час закриття для ставок поточної гри Toto. Усі результати неповного матчу вважаються успішними.
3.3 Якщо є 4 або більше відповідних матчів, то ця ставка на креслення вважається недійсною, і всі ставки повернуті, коли шанси дорівнюють "1".

15.4. Розподіл призових фондів

4.1 Ставки-грошова сума, отримана у вигляді ставок на вхідний малюнок тото-фути.
4.2 Призові гроші - частина басейну (90%), що використовується для виплати виграшу.
Розподіл призового фонду за категоріями:
а) 1 -а категорія виграшів - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 балів);
б) 2 -а виграшна категорія - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 та 13 балів);
c) 3 -я виграшна категорія - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14, 13 та 12 балів);
г) 4 -а категорія виграшів - 15% з призового пулу Toto (14, 13, 12 та 11 прогнозованих);
д) 5 -а категорія виграшів - 20% з призового пулу Toto (14, 13, 12, 11 та 10 прогнозованих балів);
f) 6 -а категорія виграшів - 35% з призового пулу Toto (14, 13, 12, 11, 10 та 9 прогнозованих);
4.3 Категорія з усіма 14 правильними результатами також фінансується джекпотом, який був утворений з попередніх малюнків.
4.4 Jackpot - додаткова виграш, що розподіляється серед ставок, де прогнозуються всі 14 матчів, помірно помітно сума цих ставок (якщо ви робите більше, ви виграєте більше). Він заснований на попередніх малюнках Тото, в яких одна або кілька переможних гаманців не були розірвані, я.Е. Коли найкраща ставка правильно передбачила менше 14 (13, 12, 11, 10, 9) подій. Приз Jackpot не розігрівається і збільшується для кожного наступного малюнка, поки один із ставок не здогадується результати всіх подій. Компанія з ставкою має право збільшити джекпот за допомогою власних грошових фондів.
4.5 Розподіл джекпота у випадку порожніх матчів "не відтворюється":
1 порожнеча - 35% джекпота розподіляється;
2 порожні поєдинки - 20% джекпота розподіляється;
3 або більше порожніх матчів, тоді всі ставки будуть недійсними, а ставки повернулися гравцям.
4.6 Розподіл джекпота у випадку 1 події, який вважається скасованим, буде здійснено відповідно до P.4.2
4.7 Розподіл джекпота у випадку 2 подій, які вважаються скасованими:
а) 1 -а категорія виграшів - 5% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 балів);
б) 2 -а виграшна категорія - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 та 13 балів);
c) 3 -я виграшна категорія - 15% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14, 13 та 12 балів);
г) 4 -а категорія виграшів - 25% з призового пулу Toto (14, 13, 12 та 11 прогнозованих);
д) 5 -а категорія виграшів - 45% з призового пулу Toto (14, 13, 12, 11 та 10 балів, передбачених);
4.8 Розподіл джекпоту у випадку 3 подій, які вважаються скасованими:
а) 1 -а категорія виграшів - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 балів);
б) 2 -а виграшна категорія - 15% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14 та 13 балів);
c) 3 -я виграшна категорія - 25% з призового пулу Toto, (прогнозовані 14, 13 та 12 балів);
г) 4 -а категорія виграшів - 50% з призового пулу Toto (14, 13, 12 та 11 прогнозованих);

15.5. Розрахунок виграшу

5.1 Виграш для кожного варіанту обчислюється шляхом множення коефіцієнта виграшу для певної категорії на суму ставки 1 євро для цього варіанту. Коефіцієнт виграшів для певної категорії обчислюється шляхом поділу загального призового фонду цієї категорії на суму всіх ставок з правильними варіантами (i.Е. Якщо ви робите більше, ви виграєте більше).
5.2 Виграш зараховується протягом 1 години після останнього матчу малювання Тото-Футобол, але не пізніше ніж через 12 годин після останнього матчу малювання Тото у разі сили Меджіура.

16. Тото "хокей на льоду"

Totalizator «хокей на льоду» - вимагає гравця, щоб робити ставки на результати хокейних матчів. Ставки приймаються лише в регулярний час (ОТ і перестрілки не включені).

Квиток Toto складається з 5 матчів з кожним їх матчем. Гравцю потрібно буде правильно передбачити результати у 2 або більше матчах, щоб виграти ставку.

Щоб розмістити одну ставку, вам потрібно вибрати один бал для кожного матчу на ковзанці ставки. Для ставок на акумулятор ви можете вибрати 2 або більше балів у кожному з матчів. Тим самим загальна кількість ставок та ставка ставок, відповідно, подвоєна, пошкоджена тощо.

Мінімальна ставка - 0.5 €.

Для того, щоб отримати приз, гравцеві потрібно буде правильно передбачити результати у 2 або більше матчах. 95% басейну Toto розповсюджується між успішними гравцями

Якщо всі матчі відтворюються (без порожнечі), пул призів Toto розподіляється на 4* виграшні категорії, а також для джекпота наступної гри **.

1 -а виграшна категорія - 5% з призового пулу Toto, (передбачувано 5 балів);
2 -а виграшна категорія - 10% з призового пулу Toto, (прогнозовано не менше 4 балів);
3 -а виграшна категорія - 25% з призового пулу Toto, (прогнозовано не менше 3 балів);
4 -а категорія виграшів - 55% з призового пулу Toto, (прогнозовано не менше 2 балів);

* - Якщо є 1 або 2 порожнечі, пул призів тото розподіляється відповідно до правила «Розподіл джекпота, де 1 або більше матчів недійсні».
** - Якщо в 1 -й виграшній категорії немає виграшних ставок.

Розподіл премії TOTO від виграшних категорій, які не мають виграшних ставок.

Якщо будь -яка подія зі списку матчів вважається скасованою, всі результати такої події вважаються втраченими. Мінімальна кількість правильно прогнозованих варіантів не змінюється, слід здогадатися 2 події.

(Матч вважається невдалим, якщо час початку матчу відкладений пізніше, ніж дата останнього матчу в квитку на хокей Toto Ice.)

Якщо без перемоги є 1 або більше категорій виграшу, 30% тих призів виграшних категорій додаються до категорії виграшу, в якій більшість балів було правильно прогнозовано, і 70% додали до джекпоту наступної гри Toto. Якщо немає ставок, що успішно прогнозують більше 1 балу, то весь призовий пул Toto додається до джекпоту.

Джекпот - 1 000 000 рублів. Джекпот розподіляється між ставками, що успішно прогнозує 5 або 4 правильні бали, відповідно до їх розміру. Чим більший ставок, тим більший приз.

Джекпот залишається не виграванням, якщо ніхто успішно прогнозує 5 або 4 правильні бали.

Усі ставки, успішно прогнозуючи бали у всіх 5 матчах, мають 95% джекпота. Решта 5% джекпота розподіляється серед ставок принаймні успішно 4 прогнозованих балів.

Розподіл джекпота, де 1 або більше матчів недійсні:

1 полегшення поєдинку - 25% джекпота розподіляється (4 успішно прогнозували правильні бали);
2 порожні матчі - джекпот не виплачується, і фонд переноситься на наступну гру Toto.

Розподіл призового пулу TOTO у випадку 1 порожнечі:

4 бали - 10%, 3 бали - 12.5%, 2 бали - 70%.

Якщо є 2 або більше порожнечі, то всі ставки будуть недійсними, а ставки повернулися гравцям.

17. Toto «fifa»

Toto Fifa - це гра, в якій гравці ставають на те, що гравці на домашню перемогу, нічия, виграш виграшу або остаточний правильний бал ряду заздалегідь визначених матчів. Мелбет збирає всі ставки в басейн тото (грошова сума); до яких гравців вносять внося до початку матчів. Після того, як всі матчі закінчили Мелбет розповсюджує призовий пул Toto між усіма переможними гравцями відповідно до цих правил.

TOTO BET SLIP - це список з 15 подій з його результатами. Він заповнюється учасником змагань, щоб зробити ставки. BET "Домашні перемоги" позначаються як "1"; BET "виграє" виграє "2"; "Накладка" ставки позначається як "x". Bettor може вибрати результати акумулятора на кожній події. У цьому випадку кількість версій ставок збільшується (і відповідно мінімальна частка).

Toto BET - це поєднання результатів події (по одному для кожного матчу майбутнього Тото), на який конкурсант ставає ставки; а також сума цієї суми грошей.

Гравець виграє ставку, якщо він правильно прогнозує результати 9 подій і більше, і програє, якщо він/вона здогадається менше 9 подій.

Якщо гравець програє, тоді його ставка втрачена. Якщо гравець виграє, то BET включена до виплат ставок з призових грошей як його компонента.

Розподіл приззового фонду за категоріями
15 Правильно прогнозували - 10% призових фондів.
14 Правильно прогнозовано - 10% премічного фонду.
13 Правильно прогнозовано - 10% премічного фонду.
12 Правильно прогнозовано - 10% премічного фонду.
11 Правильно прогнозовано - 10% премічного фонду.
10 Правильно прогнозовано - 18% премічного фонду.
9 Правильно прогнозовано - 32% премічного фонду.

Призові гроші розподіляються на виграшні ставки, що щільно сума кожної ставки відповідно до місця її розповсюдження.

Джекпот - додаткова виграш, що розподіляється серед ставок, помітно сума цих ставок.

Він заснований на попередніх малюнках Тото, в яких одна або кілька переможних гаманців не були розірвані, я.Е. Коли найкраща ставка правильно передбачила менше 14 (13, 12, 11, 10, 9) подій.

Приз Jackpot не розігрівається і збільшується для кожного наступного малюнка, поки один із ставок не здогадується результати всіх подій.

Компанія, що ставить, має право збільшити джекпот за допомогою власних грошових фондів.

Ставки на всі події ставок Parimutuel приймаються до регулярного ігрового часу, якщо інше не вказано.Ставки приймаються до того. Початок випуску - це фактичний початок матчу, який першим розпочав у випуску; На цьому матчі, визнані недійсними, не враховуються.

Матч вважається неповним у ставках TOTO, якщо він визнається недійсним відповідно до правил ставки компанії.

Якщо будь -яка подія зі списку матчів вважається скасованою, всі результати такої події вважаються перемогою.
Розподіл джекпоту у випадку, якщо події неповні:
1 подія, яка вважається скасованою - 35% джекпота виплачується;
2 події, які вважаються скасованими - 25% джекпота виплачується;
3 події, які вважаються скасованими - 10% джекпота виплачується;
4 події, які вважаються скасованими - 5% джекпота виплачується.

Якщо 3 події зі списку матчів вважаються скасованими, категорія "9 правильних результатів" не виплачується.
У цьому випадку категорія "10 правильних результатів" матиме 40%призових фондів, категорія "11 правильних результатів" - 20%, категорія "12 правильних результатів" - 15%, категорії 13 та 14 правильних результатів - 10% кожна, категорія "15 правильних результатів" - 5%.

Якщо 4 події зі списку матчів вважаються скасованими, категорії з 9 та 10 правильних результатів не платять. У цьому випадку категорія "11 правильних результатів" матиме 45%премічного фонду, категорії "12 правильних результатів" - 25%, категорія "13 правильних результатів" - 15%, категорія "14 правильних Результати ” - 10%, категорія« 15 правильних результатів » - 5%.
Якщо до початку подій компанія має інформацію про скасування будь -якої події зі списку, або якщо будь -яка з подій була запланована неправильно у списку (неправильні імена опонентів, неправильна команда Home/Away), а також у Case of Force Majeure, включаючи технічні збої, які можуть запобігти всім зацікавленим особам робити ставки на розіграш у повному обсязі, компанія має можливість (але не зобов’язання) вважати список недійсним, скасувати всі ставки та відновити список у Основа його скасовано.

18. Основні джерела інформації

1. Баскетбол: www.Доллариг.NET - ULEB ДОЛЛАРОЛЕГУРА
www.ulebcup.com - чашка Uleb
www.FIBA.COM - FIBA ​​Турніри
www.adriaticbasket.com - Адріатична ліга
www.ббл.
www..
www..
www..
www..
www..com.Au - Австралія
www.OEBL.AT - Austia
www.баскетбольна-бундесліга.de - Німеччина
www.Есаке.GR - Греція
www.acb.com - Іспанія
www.левикет.це - Італія
www.LKL.LT - Литва
www.PLK.PL - Польща
NSL.косарка.співпраця.Ю - Сербія
www.TBL.організація.TR - Туреччина
www.кошик.com.UA - Україна
www.LNB.FR, www.кошик.com - Франція
www.CBF.CZ - Чехія22. Футбол: www.УЄФА.com - Долларові чашки
www.FIFA.COM - Національні команди команд
https: // premierliga.RU - Росія, Прем'єр -ліга
http: // www.1fnl.RU - Росія, 1 -а дивізія
http: // www.RFSPRO.Ру- Росія, 2-а дивізія
www.Sportinglife.com, soccernet.ESPN.йти.com - Англія
http: // www.кікер.de - Німеччина
фубол.спортивно.ES, www.марка.com, es.спорт.Yahoo.com/ fo/ - Іспанія
www.газетта.це, www.телевізор.Рай.це, www.Вергіліо.це - Італія
www.летюч.FR, www.футбол365.FR - Франція
www.А-ліга.com.Au - Австралія
www.Бундесліга.в - Австрія
www.аргентинський.com, www.futbolargentino.com.AR - Аргентина
www.футбол.від - Білорус
www.спортивний.бути - Бельгія
www.PFL.BG, www.болгарський футбол.com - Болгарія
eSporte.уол.com.BR - Бразилія
www.вонотбал.NL - Нідерланди
www.Sportnet.GR - Греція
www.ДБУ.DK, www.Віасатспорт.se - Данія
www.один.співпраця.IL - Ізраїль
www.rte.тобто - Ірландія
www.KSI.є - Ісландія
www.femexfut.організація.MX - Мексика
www.vg.Ні - Норвегія
www.Maisfutebol.IOL.PT - Португалія
www.просут.RO - Румунія
www.BBC.співпраця.Великобританія/Спорт - Північна Ірландія
www.сліпа.com - Сінгапур
www.futbalsfz.SK - Словаччина
павутина.MLSNET.com - США (MLS)
www.ангель.com/nj/sivritepe/, www.Турецька.Мережа - Туреччина
www.PFL.com.ua, www.FFU.організація.UA - Україна
www.валлійський.com - Уельс
www.futisporssi.Fi - Фінляндія
www.prvahnl.HR - Хорватія
фатбал.мандрівка.CZ - Чехія
www.футбол.CH - Швейцарія
www.Альсвенскан.SE - Швеція
www.Sportinglife.com - Шотландія
www.J-ліга.або.JP - Японія
www.Boff32.RU - Федерація футболу Брайанська
3. Волейбол: www.cev.lu - Долларові чашки
www.фівб.com - International
www.волейбол-бундесліга.de - Німеччина
www.волейбол.GR - Греція
www.rfevb.com - Іспанія
www.Лекаволлі.це - Італія (чоловіки)
www.Legavolleyfemmile.це - Італія (жінки)
www.плс.PL - Польща (чоловіки)
www.LSK.сітка.PL - Польща (жінки)
www.залп.RU - Росія
www.волейбол.організація.TR - Туреччина
www.залп.асо.FR - Франція
www.CVF.CZ - Чехія44. Гандбол: www.IHF.Інформація - турніри IHF
www.Долларовухбол.COM - Турніри EHF
Ліга чемпіонів.Долларовухбол.com - Доврові Ліга чемпіонів
www.гандбондесліга.de - Німеччина
www.інфоспорт.DK - Данія
www.асобний.ES - Іспанія
www.Рашандбол.RU - Росія
www.ff-andball.org - Франція
www.рукоятка.Інформація - Швеція5. Інші види спорту: www.NFL.com - американський футбольний НФЛ
www.MLB.com - бейсбольний MLB
www.біатлону.com, www.Ібу.в - біатлон
www.globalsnookercentre.співпраця.Великобританія - більярд. Снукер
www.бокс.com - бокс
www.IAAF.org - легка атлетика
www.Fis-Ski.com - лиж
www.atptennis.com - теніс. АТФ. Претенденти.
www.wtatour.com - теніс WTA
www.тир.ффт.fr - теніс ITF
www.F1-Live.com, www.формула1.com-формула-1
www.rusbandy.ru - Банді
www.по -справжньому.com - шахи6. Хокей на льоду: www.KHL.RU - KHL
www.НХЛ.com - nhl
www.театр.com - ahl
www.ертебанкліга.в - Австрія
www.хокей.від - Білорус
www.дещо.Орг - Німеччина
www.Ішокей.DK - Данія
www.хокей.Ні - Норвегія
www.FHR.RU - Росія
www.szlh.SK - Словаччина
www.SM-LIIGA.Fi - Фінляндія
www.хокейний.com - Франція
www.хокей.CZ - Чехія
www.sehv.CH - Швейцарія
www.качан.SE - Швеція

19. Золота гонка

GoldEngames - теперішні мультимедійні події з навмисно невідомими результатами, які транслюються через Інтернет, до мережі торгових магазинів.

Будь -який гравець може вивчити результати подій, відфільтрованих за датою, часом, типом та номером в режимі Інтернету.

19.1. Віртуальний футбол

Є новий віртуальний 3-D футбольний матч, що проводиться кожні п’ять хвилин. Матч триває 90 секунд.

Типи ставок:

1х - Перша команда виграє матч або нічия;

12 - Перша команда виграє або друга команда виграє;

Х2 - розіграш або друга команда виграє;

1/1- Перша команда виграє перший тайм, а перша команда виграє матч;

1/х- Перша команда виграє перший тайм, матч закінчується внічию;

1/2- Перша команда виграє перший тайм; Друга команда виграє матч;

Х/1- Перший тайм закінчується в розіграші; Перша команда виграє матч;

Х/х- перший тайм і матч закінчуються в розіграші;

Х/2- Перший тайм закінчується внічию, друга команда виграє матч;

2/1- Друга команда виграє перший тайм, перша команда виграє матч;

2/х- Друга команда виграє перший тайм, матч закінчується внічию;

2/2- Друга команда виграє перший тайм та матч;

Варіанти ставок:

Єдина ставка - Одна або кілька ставок за одну ставку. Події незалежні один від одного. Перемога за одну ставку дорівнює продукту кількості ставок на результат для вашого теперішнього непарного.

Максимальна загальна сума для квитка - Вказує суму ставок кожної окремої ставки, помноженої на непарне.

Для однієї ставки можна встановити індивідуальні суми ставок для кожного результату, а також ввести загальну суму, яка автоматично поділяється на кількість ставок у квитку.

19.2. Хорті та коня

6 гончаків або коней беруть участь у кожній гонці. Є нова гонка, що проводиться кожні 2-5 хвилин.

Варіанти ставок:

Додатковийставки:

Перші 2 числа-2 комбінації (1-2/2-1)

Перші 3 числа-6 комбінацій (1-2/1-3/2-1/2-3/3-1/3-2)

Перші 4 числа - 12 комбінацій

Перші 5 чисел - 20 комбінацій

Приклад: Потрійна система

Перші 3 числа-6 комбінацій (1-2-3/1-3-2/2-1-3/2-3-1/3-1-2/3-2-1)

Перші 4 числа - 24 комбінації

19.3. Гонки мотоциклів

У кожній гонці беруть участь чотири мотоцикли. Раси починаються кожні 2-5 хвилин.

Типи ставок:

Приклад: Подвійна система

Перші 2 числа-2 комбінації (1-2/2-1)

Перші 4 числа - 12 комбінацій

Перші 6 чисел - 30 комбінацій

20. Політика конфіденційності

.

Ми будемо обробляти будь -яку особисту інформацію, надану нам, будь то через веб -сайт Мелбет ("Веб -сайт"), або іншим чином ми проводимо нас, що стосується вас у порядку, викладеному в цій Політиці конфіденційності. Подаючи нам свою інформацію та за допомогою веб -сайту, ви підтверджуєте згоду на використання вашої особистої інформації, як викладено в цій Політиці конфіденційності. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами цієї Політики конфіденційності, будь ласка, не використовуйте веб -сайт і не надайте нам свою особисту інформацію.

20.1. Зібрана інформація та її використання

Інформація та дані про вас, які ми можемо збирати, використовувати та обробляти, включає наступне:

 1. Інформація, яку ви надаєте нам, заповнивши форми на веб -сайті або будь -яку іншу інформацію, яку ви надаєте нам через веб -сайт або електронну пошту.
 2. Записи кореспонденції, будь то через веб -сайт, електронну пошту, телефонні чи інші засоби.
 3. Деталі про транзакції, які ви здійснюєте з нами, будь то через веб -сайт, телефонні чи інші засоби.
 4. Деталі про відвідування веб -сайту, включаючи дані про трафік, дані про місцезнаходження, веб -журнали та інші дані зв'язку.

Ми можемо використовувати вашу особисту інформацію та дані разом з іншою інформацією для цілей:

 1. Обробка своїх ставок, включаючи картки та он-лайн платежі;
 2. налаштування, експлуатація та управління вашим обліковим записом;
 3. дотримання наших юридичних та регуляторних обов'язків;
 4. проведення аналізів клієнтів;
 5. надання вам інформації про рекламні пропозиції та наші товари та послуги, де ви погодилися;
 6. Моніторинг транзакцій для запобігання шахрайству, нерегулярних ставок, відмивання грошей та обману.

20.2. Розголошення

Ми маємо право поділитися інформацією, яку ми маємо на вас, яка включає особисті дані та історію ставок з регулятором, спортивними органами та іншими органами, включаючи поліцію, щоб розслідувати шахрайство та відмивання грошей.

20.3. Безпека

Ми вживемо всі розумні кроки, як того вимагає законодавство, щоб переконатися, що особиста інформація, яку ми збираємо, буде точно записана та збережена надійно. Вся особиста інформація буде знищена, коли її більше не потрібно зберігати або за законом.

Мелбет використовує останню 128-бітну технологію шифрування безпечного сокета (SSL) та технології брандмауера, щоб забезпечити надійно конфіденційні дані через Інтернет на наші захищені сервери.

Ми не гарантуємо безпеку будь -якої інформації, яку ви передаєте нам через Інтернет. Будь -яка інформація, яку ви передаєте нам, передається на ваш власний ризик. Однак, як тільки ми отримаємо вашу передачу, ми вживемо розумних заходів для захисту вашої особистої інформації від неправильного використання, втрати або несанкціонованого доступу.

20.4. Зміни в нашій Політиці конфіденційності

Будь -які зміни, які ми можемо внести в нашу Політику конфіденційності в майбутньому, будуть розміщені на цій сторінці, і будь -які подібні зміни набудуть чинності після розміщення переглянутої Політики конфіденційності.

21. Проти відмивання грошей/боротьба з фінансуванням тероризму

Компанія Мелбет ставок здійснює всі відповідні заходи щодо боротьби з відмиванням грошей та міжнародним тероризмом (політика AML). Таким чином, компанія має сильну позицію для запобігання всілякій незаконній діяльності. Для виконання цих зобов’язань компанія зобов’язана інформувати компетентні органи, якщо є причина підозрювати, що кошти, які були внесені користувачем на його рахунок, пов'язані з незаконною діяльністю або фінансуванням тероризму. Компанія також зобов’язана блокувати такі кошти та проводити заходи, передбачені правилами політики АМЛ.
Відмивання грошей означає:
• Приховування або збереження конфіденційності щодо інформації про реальне джерело, місцезнаходження, утилізацію, рух, право власності чи інші права власності, пов'язані з майном, отриманим в результаті незаконної діяльності,
• Перетворення, переміщення, отримання, володіння або використання майна, яке було отримано в результаті злочинної діяльності з метою приховування незаконного джерела такого майна або надання допомоги особам, які беруть участь у злочині, щоб уникнути юридичних наслідків своїх дій,
• Ситуація, коли майно було отримано внаслідок злочинної діяльності, здійсненої на території іншої держави.
Щоб запобігти проникненню кримінального капіталу в економіку держави, багато країн борються з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму.
Компанія застосовує внутрішні закони та положення та спеціальні заходи щодо допомоги міжнародним організаціям у боротьбі з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму у всьому світі.
Коли ви відкриваєте обліковий запис, ви погоджуєтесь взяти на себе такі зобов’язання:
• Ви погоджуєтесь, що ви дотримуєтесь усіх чинних законів та правил щодо боротьби з відмиванням грошей та фінансуванням тероризму, включаючи політику.
• Ви підтверджуєте, що у вас немає інформації чи будь -яких підозр щодо того, що кошти, що використовуються для здачі в минулому, теперішньому чи майбутньому, отримані з будь -якого незаконного джерела або мають будь -яке відношення до легалізації доходу, отриманого незаконним, або іншої незаконної діяльності чинним законодавством або інструкціями будь -яких міжнародних організацій;
• Ви погоджуєтесь негайно надати будь -яку інформацію, на яку ми вважаємо за потрібне вимагати відповідних законів та регуляторних вимог щодо боротьби з легалізацією коштів, отриманими незаконними.
Компанія збирає та зберігає паспорт або інший ідентифікатор користувача та звітує про всі зміни, внесені в обліковому записі;
Компанія контролює будь -яку підозрілу діяльність на обліковому записі користувача, а також операції, що проводяться в спеціальних умовах;
Компанія має право заборонити користувачеві в будь -який час, якщо компанія має підстави для припущення, що ця операція має будь -яке відношення до відмивання грошей та злочинної діяльності. Відповідно до міжнародного права, компанія не зобов’язана інформувати користувача про його підозрілу діяльність і повідомити йому, що вона була передана відповідним органам.
Відповідно до внутрішніх процедур AML, компанія проводить початкові та постійні процедури перевірки особистості, як це передбачено рівнем ризику кожного користувача.
• Компанія попросить вас надати мінімальну інформацію, щоб підтвердити вашу особу.
• Компанія записуватиме та збереже всі дані та ідентифікатор, а також які методи підтвердження були використані та результати процедур перевірки.
• Компанія перевірить ваші особисті дані, щоб відповідати списку осіб, підозрюваних у тероризмі, який формується уповноваженою державою та незалежними органами влади. Мінімальний набір ідентифікаційних даних включає: повне ім’я користувача; дата народження (для осіб); житлова адреса або зареєстрована адреса користувача;
• Джерела коштів, які ви плануєте здати на рахунок.
Щоб перевірити та підтвердити справжність вищезазначених даних, компанія може вимагати таких документів:
• паспорт або ідентифікаційна картка або інший еквівалент документа, який відповідає наступним вимогам: містить ім'я, дату народження та фотографію власника документа;
• Випущений Національною державною владою, нещодавно отримана квитанція про сплату комунальних рахунків (не старше 3 місяців) або інші документи, що підтверджують адресу користувача.
Компанія також може вимагати іншої додаткової інформації, підтвердженої відповідними документами. У певних випадках компанія також може вимагати нотаріально -посередницьких копії документів від користувача.

22. Відповідальні азартні ігри

 1. Проблеми з азартними іграми пов'язані з поганим психічним здоров’ям і можуть проявлятися в депресії, тривозі та суїцидальних думках. Вони також негативно впливають на сімейні стосунки, роботу, навчальні результати та можуть призвести до банкрутства чи злочинності.
  Азартні ігри повинні бути приємним проведенням часу, а не способом заробити гроші.
  На жаль, в деяких випадках зловживання азартними іграми може призвести до проблем. Ми піклуємося про наших клієнтів і докладаємо всіх зусиль, щоб забезпечити безпечну та надійну послугу, якою можуть користуватися наші клієнти без будь -яких згубних наслідків.
 2. Наша компанія не дозволяє неповнолітні азартні ігри (для осіб, які не досягли 18 років).
  Ми не рекламуємо свою продукцію та послуги неповнолітнім або психічно вразливим людям.
  Ми гарантуємо, що наша реклама, спонсорство та маркетингова діяльність не містять жодної інформації, спрямованої на залучення неповнолітніх осіб до послуги.
 3. Якщо ви ділитесь своїм комп’ютером з неповнолітніми особами, ви повинні переконатися, що вони не мають доступу до імен користувачів, паролів та банківських даних.
  Існує програмне забезпечення для обмеження доступу до азартних ігор, наприклад, Netnanny та Cyber ​​Patrol.
 4. Ми регулярно проводимо чеки, щоб визначити вік наших клієнтів, щоб гарантувати, що всі наші гравці досягли законного віку.
  • У деяких випадках наші чеки не можуть підтвердити вік клієнта, і ми просимо додаткову інформацію, щоб підтвердити, що гравець досяг законного віку.
  • Особистий рахунок доступності може бути обмеженим, а кошти заморожені, поки ми не отримаємо необхідну інформацію, і той факт, що ви досягли законного віку, буде підтверджено однозначно.
  • Законний вік для ставок та азартних ігор визначається законами вашої країни і зазвичай це 18 років.
  • Наші клієнти повинні розуміти, що вони є гарантами їх юридичної реєстрації на Мелбет.com.
 5. Наші рекламні кампанії та оголошення не вводять в оману клієнтів чи неправильно представляти послуги, які ми пропонуємо. Клієнти проінформуються про свої шанси на перемогу та можливі ризики. Послуги надаються для оплати, надмірні витрати не заохочуються. Щоб перевірити рівень вашої азартної залежності, будь ласка, дайте відповідь "так" або "ні" на запитання нижче:
  • Ваші витрати поза контролем?
  • Ви зазвичай позичаєте гроші або крадуть, щоб продовжувати азартні ігри?
  • Ви останнім часом проводили менше часу з родиною та близькими?
  • Мати думки інших щодо вашої діяльності щодо азартних служб, почали дратувати вас?
  • Ви втратили інтерес до своїх захоплень або звичайних дозвілля?
  • Чи відчуваєте ви депресію або іноді навіть думаєте про самогубство через програш?
  • Ви коли -небудь брехали, щоб приховати кількість часу чи грошей, які ви витратили на азартні ігри?
   Якщо ви відповіли "так" на більшість запитань вище, то, ймовірно, у вас є проблеми з азартними іграми.
 6. Ніколи не пізно визнати, що у вас є залежність і вирішувати її. Ми цінуємо наших клієнтів і, безумовно, ніколи не сприятимемо проблемі. Будь ласка, прочитайте наступні поради, які допоможуть вам зменшити ризик розвитку азартної залежності:
  • Не розглядайте азартні ігри як основне джерело доходу.
  • .
  • Тільки азартні гроші з грошима, які ви можете дозволити собі втратити.
  • Уникайте спокуси переслідувати свої втрати.
  • Не грайте, якщо ви перебуваєте під впливом алкоголю чи наркотиків, або відчуваєте депресію.
 7. Для клієнтів, які хочуть встановити обмеження на свої ігрові ігри. Після того. Після закінчення періоду самоу пояснення ви зможете повторно відзначити використання будь-яких послуг, звернувшись до підтримки клієнтів.
  • Якщо ви хочете встановити обмеження на свою активність в Інтернеті, зверніться до нашої підтримки клієнтів. Ми можемо обмежити максимальну кількість вашої частки. Ви можете вносити зміни до цих сум у будь -який час, але будь -які зміни будуть реалізовані лише через 24 години після останнього оновлення.
 8. Протягом періоду самоу пояснення ви не повинні намагатися відкрити новий рахунок, і ви повинні визнати, що компанія не має фінансової відповідальності, і не повинна нести відповідальність, якщо ви продовжуєте азартні ігри або використовуєте новий рахунок із послугою під іншим іменем або адреса.