Джекпот Мелбет IPL

Ставка на IPL в Мелбет Офіс букмекера та отримайте додаткові призи на вершині своїх ставок. Візьміть участь у безкоштовних розіграшах ставок та дорогій електроніці, просто вгадавши результати матчів улюблених команд.

IPL Jackpot - Отримайте більше бонусів, коли ти ставишся на крикет під час IPL

Як це працює?

Ця акція працює за принципом лотереї. У ході гри ви отримуєте спеціальні промо -квитки, кожен з яких може принести вам цінну винагороду. Загалом, система розіграшу включає три етапи:

 • Ви робите ставку на матчі Прем'єр -ліги Української Прем'єр -ліги;
 • Ви автоматично видають квитки на розіграші;
 • Коли результати кампанії узагальнені, переможці визначаються.

Щоб отримати лотерейні квитки, вам потрібно зробити ставку спеціально на IPL та в кількості щонайменше Rs 100. Чим вище ставка, тим більше квитків піде у ваше володіння.

Які ставки я повинен розміщувати, щоб збільшити шанси на перемогу?

Все, що вам потрібно зробити, щоб заробити лотерейні квитки - це зробити прогнози у ваших улюблених командах з крикету. У кожного є шанс виграти цінний приз, оскільки навіть один квиток може принести вам успіх. Але чим більший у вас бюджет, тим більше можливостей ви повинні виграти, оскільки кількість квитків, які ви отримуєте, безпосередньо пов'язана з розміром вашої ставки:

Тариф, uahКількість рекламних квитків
1001
2003
50010
100025
200060
300090
5000160
10000350
15000600
250001000

Тобто збільшення розміру ставки вигідно. Але навіть якщо ваш бюджет набагато скромніший, не засмучуйтесь - ймовірність перемоги в кожному квитку однакова.

Що потрібно виграти?

Мелбет -букмекер офіс підготував багато ексклюзивних подарунків для гравців з України. Після того, як ми підсумуємо результати просування, будуть винесені наступні призи:

 • Apple iPhone 12 Pro Max 256 Гб. Найкращий мобільний телефон від Apple у 2021 році (3 переможці);
 • Samsung Galaxy S21 Ultra 5G. Основний конкурент iPhone, який технічно не поступається йому, але буде зручніше для тих, хто звик до смартфонів Android (3 переможців);
 • Apple MacBook Pro 13 ″. Дуже легкий, тонкий і потужний ноутбук з Apple, який ідеально підходить для роботи, навчання та розваг (3 переможців);
 • Sony Bravia 55 ″ 4K LED TV. Величезне телебачення з відмінним відтворенням кольорів та високою роздільною здатністю (3 переможці);
 • Apple ipad 8. Одна з найкращих таблеток у 2021 році. (5 переможців);
 • Вкладка Samsung Galaxy A. Аналогові до iPad, лише на Android (5 переможців);
 • JBL Flip 4. Мініатюрна аудіосистема з підключенням Bluetooth до вашого смартфона (21 переможця);
 • Безкоштовні ставки для UAH 2500. Безкоштовні ставки на фіксовану суму (25 переможців).

Також буде багато інших призів, включаючи безкоштовні ставки на меншу суму. Завдяки їм, ви зможете зробити ставку безкоштовно, і виграш може бути негайно знятий на вашу банківську карту або електронний галет.

Покладіть свої ставки на IPL 2021 в офісі букмекера Мелбет, виграйте квитки на розіграші та виграйте дорогу електроніку та інші цінні призи. Удачі!

Оновлено:

Опублікувати автор